G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות! - עמוד 39 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות!

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 659
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא אני המשוגע זה מישהו שרשם פה שזה יהיה 300W אני גם חשבתי שזה יהיה כמו מה שאתה אמרת..

אחי אתה יודע אם אמור לצאת בזמן הקרוב בדיקה שתבדוק את הצריכת חשמל בפיק של הכרטיסים..?

בקשר לבדיקה אני לא יודע אבל בקשר ל 300W בFULL LOAD זה מידע מהאינטרנט...וזה לא מה שאני אומר אלא מהאינטרנט!

וגם היה כתוב שהכרטיס ייצרוך של 1KW !!! שזה גם משהו לא הגיוני...

אני גם מאמין שהוא ייצרוך פחות מהG80GTX אבל ככה רשום בינתיים באינטרנט..וחוץ מזה ניהיה חכמים יותר כשהכטיס ייצא לשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמו שעומרי אמר אין מצב שזה יצרוך כלכך הרבה W.. בטח יצרוך בסביבות ה200-220.. אבל כמו שאמרת נחכה וניראה כשיצאו בדיקות..

רק מעצבן אותי שעושים בדיוק לGTX ולGTS ורושמים שזה במאמץ מלא ובעצם זה לא בפיק..

ואממ שאלתי את זה כבר 3 פעמים נריאה לי ולא ענו לי.. או שלא שמתי לב וענו אבל איך זה שהם עושים בדיקות על מאמץ מלא ובעצם זה לא בפיק?

וזאת אומרת שגם התוצאות במשחקים הFPSים יכולים להיות הרבה יותר גבוהים אם זה עדיין לא מאמץ מלא לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת אומרת שגם התוצאות במשחקים הFPSים יכולים להיות הרבה יותר גבוהים אם זה עדיין לא מאמץ מלא לא?

לול

הכרטיס מפעיל בקלות את השמחקים של היום

אז הוא לא צריף לפעול במאמץ מלא :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבדיקה אני לא יודע אבל בקשר ל 300W בFULL LOAD זה מידע מהאינטרנט...וזה לא מה שאני אומר אלא מהאינטרנט!

וגם היה כתוב שהכרטיס ייצרוך של 1KW !!! שזה גם משהו לא הגיוני...

אני גם מאמין שהוא ייצרוך פחות מהG80GTX אבל ככה רשום בינתיים באינטרנט..וחוץ מזה ניהיה חכמים יותר כשהכטיס ייצא לשוק.

אפשר מקור לטענה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסבירו לי איך 300W אמורים להגיע אל הכרטיס?

אחי אני חושב בדיוק כמוך שאין מצב בחיים שזה יצרוך 300W..

ראיתי שאתה מבין.. ואתה זה שדיברת מקודם על זה שזה לא בפיק.. יש מצב אתה יודע את אחת מהתשובות ל2 השאלות ששאלתי מקודם?

1.אבל איך זה שהם עושים בדיקות על מאמץ מלא ובעצם זה לא בפיק?

2.וזאת אומרת שגם התוצאות במשחקים הFPSים יכולים להיות הרבה יותר גבוהים אם זה עדיין לא מאמץ מלא לא?

לול

הכרטיס מפעיל בקלות את השמחקים של היום

כע אבל הוא יכל נגיד במקום להיות על 50 FPS להיות על 70 אם הוא עדיין לא במאמץ מלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://en.wikipedia.org/wiki/Radeon_R600

יש עוד אתר אחד שראיתי שם אבל אני לא זוכר בדיוק איפה...ולא שמרתי אותו

בקשר לשאלה שלך...אני לא כזה מבין..חחח אבל לפי דעתי כפי שאמרו קודם...לכרטיס אין שום בכעיה להפעיל משחקים או תוכנת בדיקה כמו 3DMARK06 לכן הוא לא במאמץ מלא...

כשייצא 3DMARK07 ואני חושב שזה בזמן הקרוב כבר יהיה כאן...כבר אז אנחנו נראה מה המפלצת מסוגלת לעשות...כשזה יהיה הכרטיס יפעל במאמץ מלא ואז גם תשים לב על הספק הכוח שיהיה בהרבה יותר גדול...וגם הכרטיס עצמו יהיה יותר חם :)

לא יודע אם ניסחתי את עצמי ברור...[אני עייף :sleep:] חחח מקווה שהבנת...

ועוד פעם יש הרבה אבל הרבה יותר חכמים ממני שיענו לך על השאלה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין איזה ספק W2000 שיכול לספק את זה?

או אולי חיבור ישיר לשקע החשמל?

אני זוכר שהייתה כתבה על הלוחות אם שייצאו בקרוב למעבדי K8L של ולמעבדי מרובעי ליבה של והם יאפשרו להעביר הספק מקסימלי לכרטיס [לפי הצורך של הכרטיס כולל FULL LOAD]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...