G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות! - עמוד 38 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות!

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 659
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה מלא דברים חדשים הביאו בזמן שלא הייתי, אעדכן את הדף הראשי בקרוב.

הכי הדהים אותי השיא ב 3DMark06 שנשבר, זה פשוט לא הגיוני!

עכשיו יש מלא עבודה ל Futurmark בשביל לספק מבחן שיהיה רציני לכרטיסים החדשים, כי ה-06 בשבילהם זה תוכנה שפועלת ברקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית ביקורות בזמן האחרון?

דיברתי על הR600 והאמתי לא ראיתי באמת ביקורות עליו פשוט מישהו שמעלי אמר שהכרטיסים עם הליבה R600 יצרכו 300W זה נכון?!?

וWOW תוצאה מדהימה!!!!! 23000 :o :o

לא משהו.

כמעט הרגתי אותך :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על הR600 והאמתי לא ראיתי באמת ביקורות עליו פשוט מישהו שמעלי אמר שהכרטיסים עם הליבה R600 יצרכו 300W זה נכון?!?

וWOW תוצאה מדהימה!!!!! 23000 :o :o

כמעט הרגתי אותך :silly:

אתה בסדר? כרטיס מסך לא צורך 300W.

הR600 אולי, אבל רק אולי יצרוך בפיק 225W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בסדר? כרטיס מסך לא צורך 300W.

הR600 אולי, אבל רק אולי יצרוך בפיק 225W.

זה לא אני המשוגע זה מישהו שרשם פה שזה יהיה 300W אני גם חשבתי שזה יהיה כמו מה שאתה אמרת..

לא הכי קשור לפה אבל בכל זאת...יש לי מידע קטן על הR600! הוא יכלול 64 צינורות עיבוד!! יבוא בשלושה מודולים אחד 65NM השני 80NM השלישי 55NM [לא יודע איך הגיע ל 55NM]

ועוד משהו...הוא יהיה 10 compatible ויכלול Shader Model 4.0 יכלול גם מעל 500 מליון טרנסיסטורים!!! 512bit 1024MB רוחב פס 128GB/S

זיכרון GDDR4

יעבוד על קלוקים: 1000 לזיכרון [2000 אפקטיבי] צריכת חשמל שלו תיהיה 130 אידיאלי 300 בפול לאוד!!! ויצא ברבעון הראשון של 2007....

אחי אתה יודע אם אמור לצאת בזמן הקרוב בדיקה שתבדוק את הצריכת חשמל בפיק של הכרטיסים..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אני המשוגע זה מישהו שרשם פה שזה יהיה 300W אני גם חשבתי שזה יהיה כמו מה שאתה אמרת..

אחי אתה יודע אם אמור לצאת בזמן הקרוב בדיקה שתבדוק את הצריכת חשמל בפיק של הכרטיסים..?

זה לא אפשרי מסיבה אחת ברורה, שום דבר במחשב לא יכול לספק לכרטיס מתח כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...