הוצאת הגוף קירור של הכרטיס מסך - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוצאת הגוף קירור של הכרטיס מסך

fire15

Recommended Posts

סבבה, זה קורה לכל אחד מידי פעם...

נסלח לך הפעם ;D

בונא אחי בשביל אחד יחסית חדש אתה תופס תחת לא קטן אה?

גם אני ירדתי על אנשים פעם... אבל למדתי שזה לא ממש עוזר חחחחח

אל תרד על אנשים נקודה...

עכשיו fire אתה לא צריך להתנצל בשביל אף אחד גם אם יש לך שגיאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מבקש לשמור על כבוד האדם בתרד הזה (כל אדם ) !

לאף אחד אין זכות לקטול משתמש אחר (גם לא לי ) .

אם למשהו יש שגיאות כתיב או שתתעלמו או שלא תגיבו !

המשך שיחה נעים ותרבותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש לשמור על כבוד האדם בתרד הזה (כל אדם ) !

לאף אחד אין זכות לקטול משתמש אחר (גם לא לי ) .

אם למשהו יש שגיאות כתיב או שתתעלמו או שלא תגיבו !

המשך שיחה נעים ותרבותי

אני לא מסכים עם זה.......

שגיאות כתיב הן לא לגיטימיות. זה ממש מפריע לקריאה רציפה ובנוסף פשוט מוריד את רמת הפורום.

אנחנו חיים במדינה בה אנו דוברים, כותבים וקוראים עברית. אז למה לא לעשות את זה נכון?!

אוקיי, נכון שלא צריך לקטול, אבל הערה מנומסת לדעתי יכולה רק לעזור. ביקורת בונה לא מפריעה לשמירה על כבוד האדם, אלא אף מוסיפה לו.

בקשר ל"אחים שלי", אני מסכים. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלברט אנשטיין היה דיסלקט....ונראה כאילו כולם הבינו אותו. תתמודד או שאם כלכך קשה לך להבין שאל אותו בפרטי

או שתפנה אלי אני מבטיח לתרגם לך

התגובה על איינשטיין טיפשית ולא רלוונטית. מה לעזעזל הקשר?!

חוץ מזה, לא עדיף, במקום להזדקק ל"תרגום", שפשוט לא יהיו שגיאות? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה הוא כותב...תתמודד

ובקשר לאנשטיין זה היה בתגובה לאמרה שלך :"שגיאות כתיב הן לא לגיטימיות. זה ממש מפריע לקריאה רציפה ובנוסף פשוט מוריד את רמת הפורום..."

אני לא רואה שום הורדה של רמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה הוא כותב...תתמודד

ובקשר לאנשטיין זה היה בתגובה לאמרה שלך :"שגיאות כתיב הן לא לגיטימיות. זה ממש מפריע לקריאה רציפה ובנוסף פשוט מוריד את רמת הפורום..."

אני לא רואה שום הורדה של רמה

אז תיקנו שגיאת כתיב... תתמודד.

הבנתי בקשר למה ענית לי. פשוט לא הבנתי איך התשובה עונה לזה.

ואני כן רואה הורדה של רמת הפורום, מכיוון שלדעתי אדם שגדל כל חייו במדינה בה השפה היא עברית, צריך לדעת את השפה. ואם אדם שגדל כל חייו בישראל, לא יודע לכתוב מילים בסיסיות (ומעלה במידה מסויימת) ללא שגיאות כתיב, זה אומר עליו משהו (אוקיי, נוציא אנשים שיש להם דיסלקסיה). אם מישהו כותב "טרמי" במקום "תרמי", "קופסא" במקום "קופסה" או "מוסיקה" (למה ס' לעזעזל?!) במקום "מוזיקה", זה עוד סביר בהחלט ואני מקבל את זה. אבל לדעתי אם מישהו לא יודע שכותבים "כתבת" וכותב "כתבתה", צריך להעיר לו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להעיר למישהו על שגיאות - עשה זאת בפרטי כמו שאני נוהג בכדי ל לבזות את כבודו .

וכן אני מסכים ששגיאות כתיב מורידות את רמת הפורום ,אך צריך למצוא איזון בין חשיבות כבודם של המשתמשים ורמת הפורום (העדיפות שלי היא ברורה ) ולכן אני לא יסבול קטילה של משתמש בגלל כאלה דברים .

אם הנושא ימשיך בכיוון הזה אני יעביר את התרד לפורום כללי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להעיר למישהו על שגיאות - עשה זאת בפרטי כמו שאני נוהג בכדי ל לבזות את כבודו .

וכן אני מסכים ששגיאות כתיב מורידות את רמת הפורום ,אך צריך למצוא איזון בין חשיבות כבודם של המשתמשים ורמת הפורום (העדיפות שלי היא ברורה ) ולכן אני לא יסבול קטילה של משתמש בגלל כאלה דברים .

אם הנושא ימשיך בכיוון הזה אני יעביר את התרד לפורום כללי .

כפי שאמרתי, גם אני לא מסכים עם קטילות. אני מניח שאתה תסכים איתי שתיקון שגיאת כתיב (ללא "תוספות") היא לא קטילה....

הפיתרון של הודעה פרטית נראה דיי הגון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...