Mac vs. PC - עמוד 37 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז תתקין לאופרד על הPC שלך ןתראה אם אתה "איש של מאק"

:hat:

1+

ואז באמת תוכל לדעת אם המק בכלל טוב לך, לפני שאתה הולך לשרוף כמות גדולה של שטרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי רק 2 סיבות אי פעם להתקין מערכת הפעלה של אפל

1.כדי לקבל תמיכה נורמלית במוצרים של אפל שעובדים בצורה נוראית על WIN

2.כל התוכנות של (ILIFE IWORK IWHATEVER) מציעים נוחות שימוש ויופי(תוכנות עריכת הוידאו בעיקר אם משווים לMOVIE MAKER)

אפל השקיעו ב3 דברים

א.תוכנות נלוות שכולם משתמשים בהן

ב.עיצוב חדשני ומגניב

ג.פרסום אגרסיבי שפועל כלחץ חברתי

אדם רגיל (לא פאנבוי) רואה מעבר לפרסום

אדם שיודע הבין שהעיצוב שלהם כבר לא כזה מדהים/מיוחד או מתלהב ממנו

ואדם שמכיר את האלטרנטיבות ומוכן להשקיע כמה דקות יותר לראות איזה טוטוריאל כדי לדעת מה לעזאזל לעשות איתה (לא לכולנו יש אינטואיציה לכל תוכנה בעולם) לא צריך את התוכנות הנלוות הקלות לשימוש של אפל

מה שנשאר לנו זה אנשים שמתלהבים מעיצוב,"עצלנים" ללמוד/לחפש יותר משניה ואנשים שרוצים להרגיש מיוחדים (think different מישהו?) ולא שמים לב שהם בעדר יותר זהה אחד לשני מאשר העדר של ווינדוס

היה לי מקרה שמקיסט פשוט אמר לי בפרצוף רציני ש"מק זה לאנשים שיודעים מה הם רוצים מהמחשב שלהם"...

שטויות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך משתמש ממוצע ישרוד על מק, כאשר רק חלק מהאתרים בישראל נתמכים, תחליף ראוי לאופיס אין לו, משחקים ובידור לא נחלתם של המקים.

המצב בדיוק הפוך, אפילו לצילום רנטגן מקופת-חולים צריך WIN.

אורי, אני לא מדבר על ישראל, וכבר הבנת את זה.

INTERNFAN למשחקים לייט המק עם ה 9600 מספיק בהחלט, ושוב לגבי איכות הבניה, אני מדבר על החוויה האישית שלי מהדגמים החדשים שלהם, ובסה"כ עברו לנו בחברה ספינות הדגל של דל לנובו ו , כולם בנוים היטב, אף אחד מהם לא קל ודק כמו המק או מגיע לאיכות הבניה ורמת העיצוב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה הבעיה של כולכם.... שאין לכם מק (כן אני יודע שאני כותב עכשיו מהPC שלי...).

אתם מקשקשים על דברים שאתם קוראים באינטרנט ("תנור"..? המק שלי עובד על 32 מעלות בממוצע).

אני כל החיים עובד על וקניתי מק כי היה לי הזדמנות טובה להביא מארהב בדיוק שיצאו הדגמים החדשים.

היה לי בחיים כל כך הרבה ושולחניים, ואף אחד מהם לא הגיע לרמה של המק.

ווואלה SBBOD (לא שנתקלתי בזה) מצאת בעיה אחת במק... אוווו, אתם באמת רוצים להתחיל לספור את הבעיות בחלונות??

ונכון לא מתאים לכל אחד (במיוחד ישראלים קמצנים... וזה למה רובכם עם מאזדה ליסינג עלובה).

בקיצור כמה דפים אחורה מישהו השווה נסיעה בסוברו מול מרצדס, וזה בדיוק נכון! בשני המחשבים תגלשו באינטרנט כמו ששני המכוניות יביאו אתכם למקום הרצוי..

השאלה זה כמה כוסיות יהיה לכם בדרך ;D

בקיצור תעשו טובה לכולם ותישארו עם הנטבוקים שלכם וכלנו נהיה מרוצים...

נ.ב.

מצתער אם נשמעתי מתנשא... ככה זה שנוהגים באודי וגולשים באינטרנט עם מקבוק 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים בבקשה להציע לי מדריך להתקמת מחשב על מחשב שלי(אלא שהוא pentum D, עדיין אמור להיות תואם כנראה אבל לא בטוח) שהוא כמה שיותר קל/עובד? אני רוצה להתנסות בזה כמה שבועות לפני שאני רוכש מאק(אם בכלל).

זה לא יהיה כמו חווייה האמיתית על מאק ובטח לא מאקבוק פרו, אבל זה הכי קרוב שאוכל לקבל.

אשמח לקבל את ההצעה בפרטי אם יש צורך.

לגבי מי שהזכיר את המאק עם ה-9600; הרבה יותר מדי יקר. במחיר הזה אני קונה ממש סופר מחשב נייח ואפילו שיריץ אחלה משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה הבעיה של כולכם.... שאין לכם (כן אני יודע שאני כותב עכשיו מהPC שלי...).

אתם מקשקשים על דברים שאתם קוראים באינטרנט ("תנור"..? המק שלי עובד על 32 מעלות בממוצע).

שלי הרבה יותר חם. כנראה זאת תופעת לוואי של ישיבה מתחת למזגן והתילאנדי ששכרת לעשות "פוו" על המחשב.

המקבוק הלבן והיפה שלי

macbookdiscoloration.jpg

http://www.engadget.com/tag/discoloration/

חוצמזה שאתה פאןבוי חושרמוטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לפאןבויי? כל החיים אני עם ואני ימשיך להיות עם בנוסף למק...

בתור מחשב נייד שאמור לשרת אותי בכל מקום ובכל זמן המקבוק פרו 13" הוא בחירה מעולה.

זמן סוללה מצויין, קרוב ל0 תקלות, עמיד, מרגיש מצויין ונוח לעבודה, וכמובן סקסי בטרוף...

והיום שאני יכול להפעיל גם על המק, אני נהנה משני העולמות ביחד אז מה הביעה?

לכל מערכת את היתרונות והחסרונות שלה ולכן תמיד אפשר לבחור מה מתאים לאותו רגע נתון.

וחוץ מזה שאני לא חושב שהמחשב כל כך יקר... עלה לי סה"כ 5600שח למקבוק פרו 13" (הגרסה החזקה) ועוד קיבלתי איפוד טאצ' ששווה יותר מ1000שח מתנה...

ממש לא נראה לי היתי מקבל יותר ממחשבים אחרים במחיר הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה הבעיה של כולכם.... שאין לכם מק (כן אני יודע שאני כותב עכשיו מהPC שלי...).

אני כל החיים עובד על PC וקניתי מק כי היה לי הזדמנות טובה להביא מארהב בדיוק שיצאו הדגמים החדשים.

היה לי בחיים כל כך הרבה מחשבים ניידים ושולחניים, ואף אחד מהם לא הגיע לרמה של המק.

ווואלה SBBOD (לא שנתקלתי בזה) מצאת בעיה אחת במק... אוווו, אתם באמת רוצים להתחיל לספור את הבעיות בחלונות??

ונכון מק לא מתאים לכל אחד (במיוחד ישראלים קמצנים... וזה למה רובכם עם מאזדה ליסינג עלובה).

בקיצור כמה דפים אחורה מישהו השווה נסיעה בסוברו מול מרצדס, וזה בדיוק נכון! בשני המחשבים תגלשו באינטרנט כמו ששני המכוניות יביאו אתכם למקום הרצוי..

השאלה זה כמה כוסיות יהיה לכם בדרך ;D

בקיצור תעשו טובה לכולם ותישארו עם הנטבוקים שלכם וכלנו נהיה מרוצים...

נ.ב.

יש לי IMAC אינטל 20" לבן עם פנל מט, לפני הדגמים החדשים עם פנל TN מבריק.

והנסיון שלי על מקים עוד מתקופת מעבד מטורולה 68030.

אין מה לעשות, יש אנשים שרוצים מחשב שיריץ הכל, ולא יהיה מוגבל לעברית, , תוכנות מקצועיות, בידור ומשחקים.

ואגב, המובי מייקר שם את איימובי בכיס הקטן, במיוחד בכמות אפקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לפאןבויי? כל החיים אני עם ואני ימשיך להיות עם בנוסף למק...

בתור מחשב נייד שאמור לשרת אותי בכל מקום ובכל זמן המקבוק פרו 13" הוא בחירה מעולה.

זמן סוללה מצויין, קרוב ל0 תקלות, עמיד, מרגיש מצויין ונוח לעבודה, וכמובן סקסי בטרוף...

והיום שאני יכול להפעיל גם חלונות על המק, אני נהנה משני העולמות ביחד אז מה הביעה?

לכל מערכת את היתרונות והחסרונות שלה ולכן תמיד אפשר לבחור מה מתאים לאותו רגע נתון.

וחוץ מזה שאני לא חושב שהמחשב כל כך יקר... עלה לי סה"כ 5600שח למקבוק פרו 13" (הגרסה החזקה) ועוד קיבלתי איפוד טאצ' ששווה יותר מ1000שח מתנה...

ממש לא נראה לי היתי מקבל יותר ממחשבים אחרים במחיר הזה...

מסכים לגמרי, עם כל ההתקפות על אפל שכחתם כמה תקלות היו למיקרוסופט וליצרניות הניידים.

חוץ מזה,

פאן בוי הפכה להיות ההתקפה האהובה על אנשים שלא מסכימים עם השקפת העולם של הצד השני.

שנינו משתמשים גם ב בשולחני ובמק לנייד ונהנים מהחוויה, שנינו גם שילמנו סכומים מופרכים פחות מאחר וקנינו את המחשב בחו"ל, הנכונות שלי להגיד שטעיתי כשתקפתי את עד לפני ארבע שנים עושה אותי פאן בוי? אני יכול להרשות לעצמי להוציא עוד קצת על יותר קל, יותר דק, עם מסך מעולה (למרות שאני מעדיף מסכי ללא השתקפות), ומערכת הפעלה שאני מאוד נהנה ממנה. ולא זה לא בגלל הכוסיות, למרות שאני יכול להעיד שהדיילות באל על נהיו קצת יותר נחמדות בטיסה חזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דק יותר וקל יותר? אלא אם אתה מדבר על הAIR, שיחסית למחיר שלו יש ניידים הרבה יותר טובים ר"ע U110 של , או X360 של Samsung, האמת שאפילו הX340 של הוא תחליף יותר מראוי יחסית למחיר שלו...

הMacbookים הרגילים, לא קלים יותר, ולא דקים יותר מניידים בקטגוריית החומרה שלהם.

אבל השטות הכי גדולה זה המסך, לפני 4 שנים המסך היה בהחלט טוב יותר, אבל מאז שהם עברו למסכי TN זולים, ואפילו לא מסכי LED שלא נדבר על HD ברוב הדגמים, באמת אין מה לדבר כאשר היום אפשר לקנות מחשבי 13.3" עם מסכי FHD-LED שמציגים תמונה הרבה יותר טובה מהמסכים בניידים של .

וכן אפילו בחדשים, שמתי את הנייד שלי אחד לאחד שבוע שעבר בחנות של iDigital ברמת אביב ועם מסך LED הניגודיות הרבה יותר טובה.

ל- יש את הייתרונות שלה, בגדול שהם מחשבים לאידיוטים, ולא אידיוט זה לא קללה זה פשוט בן אדם פשוט, כן זה מחשב שאתה לא רוצה לריב איתו, אבל זה כמו להשוות מיקרוגל לתנור קרמי, כל עוד השימוש שלך נגמר בחימום פיתה זה יספיק, ברגע שהשימוש שלך הוא אפילו עסקי של מעבר ללבדוק מיילים תשכח מMAC בישראל.

אין וגם שיש, כל מי שאיי פעם פתח Excel נורמאלי, ראה בדיוק כמה מאקרויים, וסקריפטים ב-VB כתובים שמה, ונחש מה זה לא עובד בMAC, לא משנה איזה גרסאת יש לך, גם ב-2008 המאקרויים כמעט ולא נתמכים, ומVBS תשכח מזה.

על בידור בצורתו הישראלית שכח מזה, לא היה לי יותר מידי זמן אבל MKV לא עובד ootb, ומחיפוש קצרצר בגוגל לא ראיתי שום חבילת קודקדים נורמאלית לMAC.

אז כן ברגע שאפשר יהיה להשתמש ברשותי הVOD של iTUNES בישראל תוכל להגיד ניחא, יש לך פתרון כשר שעובד בצורה מעולה, אבל גם את זה אין.

שאר הדברים גם לא בדיוק אינטואטיביים, עמד לידי מישהו כבן 35 שלא הבין מה נפל עליו, והילדה בת 10-12 מהצד שני שאלה אותי איך פותחים את האינטרנט, למזלי לפחות אני יודע איך האייקון של ספארי נראה אחרת גם את זה לא הייתי יודע לעשות.

תגיד מה שתגיד על , לא משנה מה הדפדפן שלך, ברגע שאתה מגדיר אחד כדיפולטי לפחות אתה מקבל Icon בשם Internet על שולחן העבודה וב-Start...

:smile1:

כרגע מה שיש לApple זה מחשבים שנראים טוב, ובהתחשב שאפילו מחשבים נייד ג'נריים מקבלים היום עיצוב סביר זה כבר לא ייתרון גדול, במיוחד לא יחסית למחשבים "המעוצבים" מבית , , וסאמסונג, ככה שלא צריך לקפוץ ישר לVAIO עם היציקות פחמן שלהם לתוך כלוב טיטניום או איזה חרטא כזה, מה עוד שהניידים שלהם היו כבר מזמן מתחילים מ400 דולר ואפילו קצת פחות.

העיצוב שלהם כבר הופך ללהיות פחות רלוונטי, לא פלא שהם משקיעים יותר בTouch/Iphone מאשר במחשבים לאחרונה, האמת שהTouch לאחר שהמחיר שלו בארץ ירד ל1500 שקל ל16GB, הפך מלהיות מיוקר, לאחד ממחשבי כף היד הזולים ביותר שאפשר למצוא יחסית חוץ מאלה שנמכרים כGPS סגור.

מבחינתי Netbook עם XP זה בזבוז זמן, אם תשיק מכשיר דמוי MID, במשקל אפסי עם מערכת ההפעלה של יש לה סיכוי ללהיט, בעיקר בשל תמיכה גדולה של הקהילה.

נ.ב.

מאז שהם קיבלו Copy&Paste אחרי שנתיים וחצי אין לי על מה לרדת על הIphone OS שלהם יותר, יש למישהו רעיון חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי זובי- נמאס כל כבר כל גרסה חדשה לשלם 9.99 דולר וליפרוץ שוב פעם את המערכת כי "שכחו" לשים במערכת מולטי-טאסקינג בכוונה תחילה שיהיה להם מה לשפר לעתיד. מצד שני, אם מצב הטאץ' שלי "סוחב" שעות בודדות ככה איני רוצה לדעת מה יהיה עם מולטי טאסקינג בדרך שמריץ ספארי/ משחק/ ומסנג'ר וכאלה..

לצורך הרלוונט של הדיון והחלק למעלה- אני רואה כבר הרבה זמן שכאילו אפל החליטו להמציא את השוק מחדש בין אם זה עם חיבורים קקיוניים חדשים, תוכנות מוגבלות שעובדות שלב שלב ולא כמה במכה, תוספות שצריכים לרכוש בהרבה כסף ולמעשה הרבה שטויות שצריך להוסיף מעבר..

זה מעצבן אולי אישית ששילמתי כל כך הרבה על מוצר שאמור להכין כביכול קפה ובקושי מסתדר עם פורמט X או בלי חיבור כזה וכזה. פשוט לא השקיעו עד הסוף או משהו דומה שמוריד את החשק למטה.

מלבד זה שמתי לב שקיים אצל אפל תהליך של רכבת הרים- פעם יש עליה גבוה ואז יש ירידה כי רואים מה ההיתפקששות במכשיר כמו באייפון הראשון- מערכת ומכשיר נכים בלי פריצה ושטויות ואז התקדמנו בעליות קטנות לכיוון ה-3G וכולם היתבאסו כי אין מצלמה קידמית וכל זה, פשוט לא משקיעים כביכול עד הסוף או "שעושים דווקא".

דבר שלילי נוסף שמעלה הרבה נורות אדומות עולה בקרב המקבוקיסטים "שהרוויחו" מסכים מבריקים שגרועים לשמש והיום אם מתחשק למישהו לנצל את המאקבוק שלו טוב יותר גם בשמש הלכו לו עוד כ-50 דולר.

והערה אחרונה לחיובאפל דוגלת בעידכון תקופתי של מוצרי החברה לרוב בתקופות מסוימות ולכן ידוע מתי "משתלם לקנות" ומתי לא כמו לקראת ה- או לקראת עכשיו כאשר האייפודים יושקו.

מלבד זה גם דוגלים תמיד להוריד מחירים או להוריד את מחיר הנפחים הגבוהים למחירי הנפחים הנמוכים באייפודים ובאייפונים ומחירים משופרים למחשבים שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי זובי,

בוא נפרק את ההתלהמות שלך לחתיכות:

1. תראה לי נייד בעובי ובמשקל של ה מקבוק פרו עם ביצועים דומים, יש קרובים, אבל הוא עדיין מוביל.

2. לגבי המסך, לא בכל הניידים מדובר על אותו מסך, מדובר רק ב 15" ומעלה, והם ספגו כבר ביקורת על זה שהם הכניסו את ה 13" לקטגוריית המקבוק פרו ולא שידרגו לו את המסך, המסכים של ה 15" וה 17" מצוינים, ולא חסרות ביקורות שמעידות על כך, למרות שהמסך הנוצץ דורש הסתגלות, ודרך אגב אין אופציה למט ב 15" פאק לא קטן מבחינתי.

3. מקבוק אייר אגב, עולה היום $1800 כולל 9400, , ותוסיף לכך $100 הנחת סטודנט ו $230 החזר לאייפוד, לא כזו עסקה רעה.

4. HD במק, מתקינים או מוסיפים PERIAN לקוויק טיים, בדיוק כמו שבווינדוס מתקינים או HALLI, ואם אתה צריך לחפש את זה בגוגל כנראה שלא היה לך מק, וחמש דקות בחנות בקניון אביב לא הופכות אותך לסמכות בנושא.

5. עמד לידך מישהו בן 35 ומישהי בת 10? יופי, 90% מהלקוחות שלי עברו למק, רובם בני 40 פלוס ולא מוכנים לשמוע על ווינדוס יותר, וכדי לוודא שהם יודעים מה הם עושים נותנת להם שיעורים פרטיים בחינם בחנות, קובעים פגישה ומגיעים, אתה מכיר עוד חברה שעושה את זה?

6. מאחר ואתה לא טורח לקרוא את כל הת'רד, הדיון התעסק בעתיד של בשוק הניידים, בדיון כזה עברית או ישראל הם לא הנושא, תפסיק להתלהם ותפסיק לסטות מהנושא.

אני שמח שאתה שמח עם הנייד שלך, על הכיפאק, אבל בניגוד לשאר המשתתפים בדיון הזה, בין אם הם מסכימים איתי או לא, אין לך שום ניסיון עם מק, ועדיין אתה מתעקש לתקוף בלי להכיר את הנושא לעומק.

כמשתמש חדש יחסית למק שעבד רק על או דוס עוד מימי ה XT אני יכול להגיד שלטעמי האישי יש לאפל מוצר מתאים יותר לרוב המשתמשים, וכן, הם לא חברה מושלמת, הם מתעקשים על תקנים מוזרים לפעמים והם יהירים, אבל הם גם הרוויחו את היהירות הזו, להזכירך, המוצרים שלהם תמכו בממשק גרפי ועכבר לפני , הם שינו את שוק המוזיקה עם האייפוד, ושינו את שוק הטלפונים עם האייפון.

בקיצור, לפני שאתה שופט לכאן או לכאן לפחות תנסה את המוצר, לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...