45% מהצעירים הכשרים לשרת - אינם מתגייסים. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

45% מהצעירים הכשרים לשרת - אינם מתגייסים.

udicol

Recommended Posts

זו אחת הכותרות באחד העיתונים הגדולים בארץ.(לכתבה)

(נקודות מחשבה)

ומה עוד?

* אותם המתגייסים שהם מיעוט, מסכנים עצמם למען ביטחון אותם אילו שלא מתגייסים.

* השתחררת מהצבא ? משתחררים ישר לאבטלה.

* רוצים ללמוד? שלם שכ"ל בסך 10,000 ש"ח לשנה. שכ"ד? נכון, תוסיף עוד 300$ לחודש.

* בזמן הלימודים תקבל חודש "כיף" באחד מהמבצעים הנועזים של צה"ל.

* בן כמה אתה עכשיו? נכון , בן 30 בקושי תואר, וחי עם ההורים.

מי מרוויח?

* חרדים, מקבלים עיסקת חבילה כוללת שידוך.

* בני מיעוטים- עם כל התלונות שלהם, הם ממש לא משלמים שכ"ל.

* אותם צעירים שאין להם כל סיבה באי גיוסם - ישר קופצים למכללה/אוניברסיטה ויוצאים לשוק העבודה.

נ.ב: הכותרת מבחינה בין כשרים לגיוס לבלתי כשרים, כך שבעיות לא נכללות בסקירה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

זה מה יש וזה גם מה שתמיד יהיה כל עוד יש זכויות שוות וחובות שונים לאנשים. אני לא מדבר על הרבה זכויות - ברגע שתשלל זכות ההצבעה מאנשים שלא משרתים את המדינה בצורה זאת או אחרת המצב יראה שונה לגמרי. גם אם יהיו אנשים שלא משרתים את המדינה, כף הכנסת לא תנטה לטובתם. ובנודע לאנשים שלא מסוגלים לשרת - הם בטוח מסוגלים לעשות משהו, שהרי הם עובדים באזרחות ברוב המקרים. במקרים כאלה הם יוכלו לתרום למדינה עבודה בתחום דומה לזה בו הם עוסקים, אבל בתנאים שמקבילים לשירות צבאי... עד שזה לא יקרה, לצערי, שוןם דבר לא ישתנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה יש וזה גם מה שתמיד יהיה כל עוד יש זכויות שוות וחובות שונים לאנשים. אני לא מדבר על הרבה זכויות - ברגע שתשלל זכות ההצבעה מאנשים שלא משרתים את המדינה בצורה זאת או אחרת המצב יראה שונה לגמרי. גם אם יהיו אנשים שלא משרתים את המדינה, כף הכנסת לא תנטה לטובתם. ובנודע לאנשים שלא מסוגלים לשרת - הם בטוח מסוגלים לעשות משהו, שהרי הם עובדים באזרחות ברוב המקרים. במקרים כאלה הם יוכלו לתרום למדינה עבודה בתחום דומה לזה בו הם עוסקים, אבל בתנאים שמקבילים לשירות צבאי... עד שזה לא יקרה, לצערי, שוןם דבר לא ישתנה...

^^^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומישהו מתכוון לעשות משהו או שזה יהיה עוד ת'רד שלא "לא בסדר" שיעלם עם הזמן?

יש כאן מישהו (מנהלי האתר..) שמוכן לארגן עצומה שכל מי שמסכים איתה פשוט יוסיף את עצמו ובסוף אולי יצא מזה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצומה.... lol

ואז חברי הכנסת ירוצו אבל פשוט עד אפיסת כוחות להעביר את החוק שמוצע פה.

אם להיות טיפ טיפה בוטה: עצומות שוות לז*ן ולאף אחד, במיוחד לא לאנשים שמנהלים את המדינה הזו, לא אכפת מדברים כאלה, כי הם פשוט לא מזיזים להם כלום.

במחשבה שנייה, אם תיקח להם את ה Volvo אז הם יתחילו בלאגנים משברים קואליציונים וכל מה שבא.. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה ישפיע על משהו, אבל זה רעיון מצוין, נדמלי של שרון (או רפול?) מלפני 10-15 שנה...

זה רעיון שלי מלפני כמה שנים ;), כבר שכנעתי את בלה7 (חברי) - אולי גם אותך? -> TheWeasle (לפבל) לראשות הממשלה :)

נ.ב. הרעיון הרבה יותר מפורט וגדול מזה (מקיף את כל האוכלוסיות השונות בארץ ונותן פתרונות לבעיות אין-ספור), אך הוא תומצת פה יפה, הוא כמובן יכול לפעול ויהיה מעולה, אך באקלים הפוליטי של היום הוא בגדר חלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה יש אבל זה לא מה שתמיד יהיה

אחוז המשרתים הולך ויורד משנה לשנה כי אחוז הערבים והחרדים באוכליוסיה גדל.

ידעת שהיום 50 אחוז מתלמידי כיתה א' הם חרדים או ערבים?

אני לא רוצה לחשוב בכלל מה היו התוצאות אם היו בודקים בתינוקיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך משהו שמאוד יפחיד אותך או שלא לפלשטינאים ביהודה ושומרון יש את הריבוי הטיבעי הגדול ביותר בעולם זאת אומרת מ"ס התינוקות שנולדים מינוס מ"ס התינוקות שמתים בלידה ככה שהגידול הוא בקצב מהיר מאוד ובתוך כ 30 שנה האוכלוסיה הפלשטינאית תכפיל את עצמה מבערך 2 מליון עכשיו כולל רצועת עזה לכ 4 מליון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך משהו שמאוד יפחיד אותך או שלא לפלשטינאים ביהודה ושומרון יש את הריבוי הטיבעי הגדול ביותר בעולם זאת אומרת מ"ס התינוקות שנולדים מינוס מ"ס התינוקות שמתים בלידה ככה שהגידול הוא בקצב מהיר מאוד ובתוך כ 30 שנה האוכלוסיה הפלשטינאית תכפיל את עצמה מבערך 2 מליון עכשיו כולל רצועת עזה לכ 4 מליון

זה חלק ממדיניות של מנהיגי הפלסטינים(ובראשם עראפת), זה לא מקרי.

הם החליטו כבר לפני עשרות שנים שזו תהיה אחת האסטרטיגיות שלהם: להתרבות בקצב מסחרר ואז לעשות שיירות של אזרחים(כולל נשים וילדים) לא חמושים שפשוט יבואו וייתישבו בתוכנו ואנחנו לא נוכל למנוע את זה כי הם יהיו המונים ולא נוכל לירות בהם כי הם יהיו אזרחים לא חמושים.

דבר נוסף שהם החליטו זה לשמור את האנשים שלהם במצב רע תמיד כדי שלא יהפכו למפונקים "כמו היהודים" ולא יפסיקו את המאבק, ההולדה המוגברת מועילה גם למטרה הזו.

אבל זה פחות גרוע מהערבים בישראל כי יום אחד נתעורר ונגלה שיש להם 61 חברי כנסת ואז יש שתי אפשרויות:

1)הרמתכ"ל יעשה היפכה צבאית ויזרוק את כולם לאלף עזעזל.

2)הם ישתלטו על המדינה והצבא ויבצעו בנו טבח המוני, מעטים יצליחו לברוח. האו"ם ואירופה יוציעו הודעת גינוי, ארה"ב תודיע שהיא מחרימה את השלטון החדש בישראך(ותחזור בה אחרי כמה חודשים) וזהו.......העולם ימשיך כאילו כלום לא קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אמת ויציב, לצערי...

אבל זה לא שאין מה לעשות... צריך לעשות משהו. בתור התחלה, ניתן לעשות סקר בקרב משתמשי האתר - מי היה תומך ברפורמה שכזאת.

אני מאמין שיהיה רוב ממש גדול לטובת רפורמה ואחרי שאנחנו יודעים את זה, נמשיך הלאה. בסופו של דבר, דמוקרטיה הוא שלטון הרוב - וצריך למהר לפני שלא יהיה לנו רוב... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...