battlefield 2 vs. half life 2 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

battlefield 2 vs. half life 2

constantine

Recommended Posts

לא יודע איך אפשר להשוות במשחקים

BF2 בכלל משחק , HL2 יותר סינגל

לגבי המנועים: המנוע של BF2 גרוע ביותר :kopfpatsch: מקווה לראות שיפור אצל BF 2142.

HL2 מנוע מצויין וגראפיקה כנ"ל בעיקר HL:E1 משחק כל כך טוב :)

אל תצפה להרבה, זה בנוי על אותו מנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון, מי שלא שיחק ב-bf2 בהגדרות הכי גבוהות ב-1600x1200 עם AA (כשהמשחק זז חלק) בכלל לא צריך להביע דעתו על ההבדלים בגראפיקה בין השניים.

אל תשכחו שכל אחד מהמנועים המדוברים בנוי\מותאם לסוג\סביבת המשחק.

אני כבר מת שיקום איזה אחד ויעתיק מפה של BF2 באמצעות מוד ל-HL2.

ככה נוכל לעשות השוואה של ממש.

הימור שלי? המנוע של HL2 לא יעמוד במשימה כמו ש- BF2 עומד.

חוץ מזה, המנוע של BF2 עדיין לא מיצא את עצמו... bf2412 נראה יותר מבטיח מבחינת גראפיקה.

מבחינת פיזיקה - hl2 לוקח בקלות...

איכס BF איזה גועל של משחק

נו תיראו מי מדבר - קורא לעצמו - פשוט בושה להעריץ משחק כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית את המנוע של Quake wars+ סרטוני Gameplay?

ראיתי סירטוני trailers ו-tutorial... סרטוני gameplay של ממש לא יצא לי לראות (יש לך קישורים?)

כש-ID בשטח כל המנועים במתח :)

תגיד אתה יודע אם מדובר במנוע doom3 משופר או במשהו אחר לגמרי ?

נראה לי קצת מוזר לפתוח מפות כאלה גדולות עם המנוע של doom3... אבל מצד שני, עם התקדמות כזאת של חומרה... - לא מזמן הרצתי doom3 והוא רץ חלק כמו חמאה :) המנועים הכבדים של היום הם המנועים המבוקשים של מחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

quake wars נראה לי כמו שילוב של unreal tournament עם bf2 :smile1:

quake wars ניראה לי כמו UT2007 וUT2007 ניראה לי כמו BF2142

כל המשחקים האלה דומים מידי BF היה צריך להישאר בסביבה מודרנית ובמקום QUAKE WARS להוציא חבילת הרחבה לQUAKE 4 שמתרכזת רק בסינגל פלייר

וUT2007 צריך להישאר כמו עצמו והBF החדש וQUAKE WARS לא מלקקים לUT2007 את הציפורניים אז שלא ינסו לחקות אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על מנוע גרפי הכי טוב, 2 הוא בהרבה יותר טוב מאלף לייף 2, אלף לייף 2 הוא עם מנוע גרפי נחמד לא הכי.... אבל מה שכן העלילה גרועה אין מילים לכמה שהיא גרועה... באטלפילד 2 הוא משחק בשביל כייף מבחינת מפות, מאז שנה שזה יצא אני חרשתי על המשחק הזה....

למשל מפות כמו wake island 2007 מזה יפה... אני מרגיש שאני משחק בהוואי, ובקשר לאלף לייף יש לו מנוע דיי משעמם האמת היא, במיוחד בגלל המפות המשעממות. קניתי את המשחק הזה השתעממתי מהעלילה אבל CSS לא.... (סליחה שגלשתי מהנושא, הייתי חייב לדבר על זה lol)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...