battlefield 2 vs. half life 2 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

battlefield 2 vs. half life 2

constantine

Recommended Posts

אם אתה מדבר על מנוע גרפי הכי טוב, 2 הוא בהרבה יותר טוב מאלף לייף 2, אלף לייף 2 הוא עם מנוע גרפי נחמד לא הכי.... אבל מה שכן העלילה גרועה אין מילים לכמה שהיא גרועה... באטלפילד 2 הוא משחק בשביל כייף מבחינת מפות, מאז שנה שזה יצא אני חרשתי על המשחק הזה....

למשל מפות כמו wake island 2007 מזה יפה... אני מרגיש שאני משחק בהוואי, ובקשר לאלף לייף יש לו מנוע דיי משעמם האמת היא, במיוחד בגלל המפות המשעממות. קניתי את המשחק הזה השתעממתי מהעלילה אבל CSS לא.... (סליחה שגלשתי מהנושא, הייתי חייב לדבר על זה lol)

חחח זה היה מצחיק

אם אתה אומר של HL2 יש עלילה מעפנה... טוב אז אל תשחק משחקי מחשב, לך תקרא ספר מד"ב או משהו :lol:

המנוע של HL2 אולי לא גרפיקה EYE CANDY אבל בהחלט נחמד ומה שטוב אצלו שהוא לא כבד יחסית, ובכלל כל הקטע עם HL2 הוא המנוע הפיזי!! כל ה RAGDOLL וכו'... זה מה שעושה אותו משחק הכי מעולה.

BF2... מה הקשר WAKE? אם זה מה שעושה לך את הכיף במשחק... טוב... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח זה היה מצחיק

אם אתה אומר של HL2 יש עלילה מעפנה... טוב אז אל תשחק משחקי מחשב, לך תקרא ספר מד"ב או משהו :lol:

המנוע של HL2 אולי לא גרפיקה EYE CANDY אבל בהחלט נחמד ומה שטוב אצלו שהוא לא כבד יחסית, ובכלל כל הקטע עם HL2 הוא המנוע הפיזי!! כל ה RAGDOLL וכו'... זה מה שעושה אותו משחק הכי מעולה.

BF2... מה הקשר WAKE? אם זה מה שעושה לך את הכיף במשחק... טוב... :nixweiss:

מה קשור ספר מד"ב??

אם היית רואה את המפות של באטלפילד על HIGH כולל AA וכל השאר היית מבין שאתה במקום אחר לא כמו באלף לייף 2, בגרפיקה של אלף לייף אין כמעט הבדל בים HIGH ל-LOW ובבאטלפילד 2 יש הבדל עצום בין High ל-Low, זאת עובדה כי שיחקתי לראשונה בשני המשחקים הללו על FX5200 ואח"כ על X1900XT כאשר קניתי את המחשב לפני מס' חודשים, זה אכן מנוע קל אלף לייף אך לכן הגרפיקה יותר נמוכה, קצת שכל לא ייזיק (מניסיון).... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על מנוע גרפי הכי טוב, 2 הוא בהרבה יותר טוב מאלף לייף 2, אלף לייף 2 הוא עם מנוע גרפי נחמד לא הכי.... אבל מה שכן העלילה גרועה אין מילים לכמה שהיא גרועה... באטלפילד 2 הוא משחק בשביל כייף מבחינת מפות, מאז שנה שזה יצא אני חרשתי על המשחק הזה....

למשל מפות כמו wake island 2007 מזה יפה... אני מרגיש שאני משחק בהוואי, ובקשר לאלף לייף יש לו מנוע דיי משעמם האמת היא, במיוחד בגלל המפות המשעממות. קניתי את המשחק הזה השתעממתי מהעלילה אבל CSS לא.... (סליחה שגלשתי מהנושא, הייתי חייב לדבר על זה lol)

טוב למזלנו הרוב לא חושב כך. (ואני לא מדבר על הפורם הזה, אלא על כלל העולם)

העלילה מעולה.

ב bf2 בכלל אין עלילה, אין בכלל סינגל (לא, לשחק במפות עם בוטים מפגרים לא נקרא)

אין מה להשוות בין הגראפיקה של hl2 לשל bf2.

הגראפיקה של Hl2 הרבה יותר טובה... אבל אין למנוע אפשרות להתמודד עם מפות ענקיות כמו של Bf2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלילה של HL מצוינת

וחוץ מזה יש הרגשה מיוחדת שאתה לא מרגיש במשחקים אחרים זה הדבר הכי טוב (והמבין יבין)

ואוו... ואני חשבתי שרק אני מרגיש כך יפה מאוד זה דומה לספר איכותי שקוראים פעם בחיים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה מהבודדים שחושבים ככה:

1. המנוע הגרפי של HL2 הרבה יותר טוב מזה של BF2 בעצם כך שיש לו פחות באגים, הוא פחות תובעני והפיזיקה שבו מצויינת.

2. העלילה של HL2 נחשבת לאחת העלילות הטובות ביותר במשחק אי פעם וזאת לא רק לפי הביקורות המקצועיות ברשת אלא גם לפי ביקורות של משתמשים ביתיים.

3. אני ממליץ לך לראות מה עשו עם GARRY'S MOD והמנוע של HL2 ונראה אם תגיד שהוא משעמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מקורי גם את באטלפילד 2 וגם את אלף לייף 2 ואלף לייף קיבל 10 (לשנת 2004) ובאטלפילד 2 קיבל 10 (לשנת 2005) כל זה בגרפיקה מה שאומר שאם אנשים קצת היו חושבים אז.... זה היה אחרת, חוץ מזה EA השקיעה 4 מיליון (לא יודע אם דולר או שקל) על המנוע הגרפי, לא נראה לי פה ששיחקו באטלפילד 2 על HIGH כי אם הייתם משחקים על ההגדרות הכי גבוהות הייתם רואים שזה אחרת כנראה אנשים פה שיחקו על LOW ולא שמו לב (סתם בשביל הצחוקים)....LOL

וגם באטלפילד זכה למשחק השנה 2005 אם אני לא טועה, הוא משחק שהביא אותו בגרפיקה הכבדה שלו שרק מי שיש לו 6800 או X800 או יותר טוב יכול להפעיל את זה על הגדרות גבוהות....ולא רק זה אלא הוא במיוחד הותאם למולטיפלר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אם המנוע יותר יפה/יותר טוב מ HL2 הוא מלא באגים לעומת המנוע של HL2 שלא!

ראה את המנוע של דום 3, מנוע יפיפה אבל משעמם-ID לקחו אותו עושים לו שיפוץ ולוקחים אותו למשחק ET:QW :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מקורי גם את באטלפילד 2 וגם את אלף לייף 2 ואלף לייף קיבל 10 (לשנת 2004) ובאטלפילד 2 קיבל 10 (לשנת 2005) כל זה בגרפיקה מה שאומר שאם אנשים קצת היו חושבים אז.... זה היה אחרת, חוץ מזה EA השקיעה 4 מיליון (לא יודע אם דולר או שקל) על המנוע הגרפי, לא נראה לי פה ששיחקו באטלפילד 2 על HIGH כי אם הייתם משחקים על ההגדרות הכי גבוהות הייתם רואים שזה אחרת כנראה אנשים פה שיחקו על LOW ולא שמו לב (סתם בשביל הצחוקים)....LOL

וגם באטלפילד זכה למשחק השנה 2005 אם אני לא טועה, הוא משחק שהביא אותו בגרפיקה הכבדה שלו שרק מי שיש לו 6800 או X800 או יותר טוב יכול להפעיל את זה על הגדרות גבוהות....ולא רק זה אלא הוא במיוחד הותאם למולטיפלר...

על מה אתה מדבר? המשחק נותן חרא תמורה וFPS בעד מה שהוא דורש(דרישות מערכת)

שיחקתי על high ובכלל לא משהו.

לא סתם עובדים עכשיו על מאות מודים ל hl2.

וחברות קונות את המנוע של hl2.

וכמו שכבר אמרו פה:

באטלפילד 2 מנוע מגעיל ... הוא כמו עלוקה , לוקח את כל המשאבים ולא נותן כלום ... גרפיקה מגעילה יחסית לכל המשאבים שהוא לוקח ...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? המשחק נותן חרא תמורה וFPS בעד מה שהוא דורש(דרישות מערכת)

שיחקתי על high ובכלל לא משהו.

לא סתם עובדים עכשיו על מאות מודים ל hl2.

וחברות קונות את המנוע של hl2.

איזה שטויות, אומנם אין הרבה שחקנים ישראלים בבאטלפילד אבל יש הרבה יותר מהעולם שאוהבים את המשחק הזה..... במיוחד הגרמנים והאמריקאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...