X1900XT 256MB או 1950PRO ? - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X1900XT 256MB או 1950PRO ?

rikus

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע,הוא לא אומר על איזה גרפיקה הוא שיחק...

אבל הוא אמר שזאת לא הגרסה הסופית ככה שיש מצב שזה יעבוד לי טוב על גרפיקה מדיום אבל "רק" אם ג'יגה או שזה לא ישנה?

עריכה:

עכשיו ראיתי שהראשון אומר שהוא שיחק על מדיום וזה עבד לו יחסית חלק....ורגע!הוא שיחק עם מעבד רגיל של 3.2 ghz או כפול ליבה?אם כן אז יש תקווה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עדיין ברמה פחות טובה מ GTX רגיל...

כרטיסים ברמה של GTX נימכרים ב1200-1300 שקל ונמצאים אצל לא מעט אנשים שסביר להניח שיוכלו להריץ את המשחק על הגדרות בינויות-גבוהות ו בינוניות כמו שהציטוט הראשון הציג...

יותר מידיי משחקים כבר מורידים את ה78GTX ל MID... :pissed: הגיע הזמן להחליף... מעניין איך 8800GTS יריץ את המישחק.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד ש8800 יגיע ארצה כבר המשחק הזה יהיה בארץ וכבר יעברו לדבר על משחקים אחרים...

הפרי ריליס של גוטיק הוא ב 11.13 ככה שעד אז ה 8800 אמור לצאת. וגם בארץ מי שירצה לקנות אותו אני מאמין שישיג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרי ריליס של גוטיק הוא ב 11.13 ככה שעד אז ה 8800 אמור לצאת.

מה זה פרי ריליס א', דבר שני גוטיק יוצא לאירופה ביום שישי ה-13 של אוקטובר ובצפון אמריקה הוא באמת יוצא בסביבות 13.11 .

איזה ביעוס שכל הסטיקים של הזכרון של הם 256!(חייב להעיף לפחות 2, השאלה אם יספיק לי 1536MB)

ועוד לא רציתי לשדרג למעבד עם הזכרונות החדשים, כי רציתי לחסוך....CACHE כזה רציני ולא חשבתי על זה קודם , בחיי...

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב אתם חוזרים לדבר בנושא הדיון?

לא כל דיון חייב לגלוש לDX10 וכרטיסים התומכים בו...

:lol: :lol: :lol:

כן זה תמיד יגיע בסופו של דבר לוויכוח אם כדי לקנות עכשיו או לחכות ל 8800 שיצאו עוד חודש.

מה זה פרי ריליס א', דבר שני גוטיק יוצא לאירופה ביום שישי ה-13 של אוקטובר ובצפון אמריקה הוא באמת יוצא בסביבות 13.11 .

איזה ביעוס שכל הסטיקים של הזכרון של הם 256!(חייב להעיף לפחות 2, השאלה אם יספיק לי 1536MB)

ועוד לא רציתי לשדרג למעבד עם הזכרונות החדשים, כי רציתי לחסוך....CACHE כזה רציני ולא חשבתי על זה קודם , בחיי...

:bash:

אם אתה רוצה להריץ את גוטיק בלי תקיעות וזמני טעינה ארוכים כדאי שיהיה לך 2 גיגה פנימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...