X1900XT 256MB או 1950PRO ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X1900XT 256MB או 1950PRO ?

rikus

Recommended Posts

כן באמת תפסיקו לדחוף את כרטיסי הDX10...

ההערכה האופטימית ביותר מדברת על סוף חודש הבא לכרטיס היקר ביותר בלבד.

עריכה:

אנא שנה את הכותרת שלך לאחת אינפורמטיבית יותר.. זה הרי לא הימור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בואנה אתם רציניים אתם, שאלתי שאלה בין שני כרטיסים נתתם לי לחכות חודשיים שלוש לכרטיסי DX10

:'(

תשמעו אני בתאכלס צריך את הכרטיס לגוטיק 3 שיצא ואני בטוח מתכנן לקנות ATI ולא ואולי CRYSIS ככה ש DX10 יכול "לחפש", באותו מחיר אני יכול לקנות את ה 512 של ה 1950PRO מאשר את ה 1900XT 256 אבל לא בטוח שזה יהיה משתלם מבחינת ביצועים נטו.

אני רוצה להריץ בהגדרות הכי גבוהות אבל מבחינתי גם 1024X768 לוקח, או 1280X1024 בלי פילטרים...

לא יודע מה להחליט, עזבו את ה DX10 אני כנראה לא אמשיך לשחק משחקים אחרי הקניה הזאת(מזמן עברתי את הגיל), אני שואל ככה-

מה עדיף 1950PRO 512MB או 1900XT 256MB?

בנתיים ה1900XT ממש חזק בהשוואה ל1900GT וה 1900GT מאוד קרוב ל 1950PRO.

ממה שראתי Pre-Release יוצא ב 20.11 ככה שאין ממש טעם לרוץ לקנות כרטיס עכשיו... אני מציע לך לחכות למשחק שיצא ורק אז להחליט.

אבל אם אתה רוצה לקנות משהו עכשיו לך על ה X1900 XT .

טוב שהזכרת את זה שגוטיק הולך לצאת אני מכור לסידרה הזו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אני קונה מחשב חדש ל Gothic 3 ולי יהיה מסך עם רזולוציית 1680X1050,אני גם לא יודע עם ה X1950PRO יספיק, לכן אני מתכוון לחכות לבאנצ'ים לפני הקנייה (מה גם שהמסך שלי מגיע מארה"ב רק ב 25). בכל מקרה גם מעניין מתי G3 יגיע לארץ, אני מקווה שלא יותר משבוע אחרי היציאה שלו באירופה ב -13.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הולך להיות לי כרטיס 1900XT 256MB הזמנתי עכשיו...נקווה שיהיה בסדר!

תתחדש... קשה לי להאמין שהוא לא יריץ את המשחק על ההגדרות הכי גבוהוות למרות שעדיין לא פרסמו דרישות.

דרך אגב אין מה לחכות שהמשחק יגיע לארץ פשוט תבדוק ברפידשר בדוק מישהו יעלה אותו לשם 24 אחרי שהוא יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש... קשה לי להאמין שהוא לא יריץ את המשחק על ההגדרות הכי גבוהוות למרות שעדיין לא פרסמו דרישות.

דרך אגב אין מה לחכות שהמשחק יגיע לארץ פשוט תבדוק ברפידשר בדוק מישהו יעלה אותו לשם 24 אחרי שהוא יצא.

OMG rapidshare :kopfpatsch:

lamer..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור, אני הולך לקנות אותו בדיוק דיברתי על זה עם חבר:זה כזה אידיוטי להוציא כמות אדירה כזו של כסף ואז להתקמצן על לשלם את המשחק, בעכס.

הולך לקנות אותו, להתענג על החוברת בשרותים, ועל זה שהדיסק גם לא יהרס לי תוך שנתיים, אה וגם עזרתי קצת לפסיכים שעשו את המשחק הזה...

נ.ב. (עריכה)

הדרישות הרשמיות של גוטיק 3:

Minimum:

Processor AMD/P4 with at least 2 GHz

1024 MB RAM

Graphics card with at least Shader Model 1.4 and 128 MB

Optimum:

Processor AMD/P4 with at least 3 GHz

1,5 GB RAM

Graphics card with at least 256 MB (ATI X1600 / 6800)

Others:

4,6 GB of free disk space

DirectX 9.0c

DirectX 8.1-compatible sound card

Windows 2000/XP/XP64

DVD-drive

To get fullest details the configuration should be way better than optimum.

שימו לב למשפט האחרון, כדי להגיע למקסימום פרטים צריך להיות בהרררבה יותר טוב מהדרישות ה"אופטימליות", ככה שזה ממש ממש לא בטוח שיריץ לי על מקסימום הגדרות גבוהות(למרות שאני מקווה!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שהריץ את גוטיק 3 בסרטון הזה: http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=10&pk=210&op=dfs

הוא 3800X2 עם 2GB , 7800GT וזה לא היה מספיק בשביל להריץ הכל על מקסימום...

אגב גם OBLIVION אין מחשב שמריץ את הכל על HIGH...

קיצר לא קריטי, אני בטוח שזה יעשה את העבודה ברמה של הטכנולוגיה של היום וזה מה שחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי בלינק של הכרטיסים הטובים ביותר ל2006, שה 1900XT 256MB הרבה יותר טוב מה 1900GT, ההבדל בינהם הוא 300 שקל....

אני גם ככה קונה בקרדיט, אז אם זה כזה הבדל משמעותי מה אתם אומרים, עדיף על ה 1950PRO שיצא?

להזכירכם ה1900XT 256MB הוא באותה רמה כמו ה 7900GTX ומבחינת ביצועים בהבדלים של 10% פלוס מינוס עם כל הכרטיסים של SLI וכולי...

(הכוונה ברזולוציות נורמליות!!).

אז מה אתם אומרים? נראה לי שזה הכרטיס הכי מדהים של השנה.

לדעתי סדרת ה-high end של נוידיה יותר טובה בביצועים מ-ATI, אך ל-ATI יש יתרון של HDR+FSAA למרות שאני אישית דיי מאוכזב מ-HDR.

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/quality_vs_quantity.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות אני בעקרון לא קונה נוידיה, ATI הם חברה יותר קטנה שנותנת איכות תמונה יותר גבוהה, לכן את הכסף שלי אני אתן להם לפחות.

עריכה:

הקישור שהבאת מראה השוואה בין 1900XTX ל 7950GX2 שזה קצת מעבר למה שאני מדבר ואגב גם שם הדעות חלוקות לגבי ביצועים.

לדוגמא בחלק של ה RPG-ATI מובילים 3:1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות אני בעקרון לא קונה נוידיה, ATI הם חברה יותר קטנה שנותנת איכות תמונה יותר גבוהה, לכן את הכסף שלי אני אתן להם לפחות.

תתן את הכסף למה שנותן לך באמת את התמורה המלאה. לגבי איכות תמונה זה כבר ממש זניח אף אחד לא בודק עם מיקרוסקופ מה יותר טוב.

אם תסתכל בתמונה של HL2 עם הבחורה ליד הגדר, תשים לב שהטקסטורה של הגדר בפרספקטיבה יותר טובה דווקא בכרטיס של נוידיה, זאת רק דוגמא שלכל כרטיס יש את +/- שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...