X1900XT 256MB או 1950PRO ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X1900XT 256MB או 1950PRO ?

rikus

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו אנשים, למה אתם קשים??

הרי אמרתי לכם שGothic3 משתמש באותו מנוע גרפי כמו oblivion ואם קונים כרטיס רק בשביל Gothic3 אז צריך להסתכל בבנצים של כרטיסים בoblivion ע"מ לראות אם הכרטיס יספק אותכם בGothic3.

Engine

While the previous Gothic games used a proprietary in-house engine created by Piranha Bytes, Gothic 3 will use the Gamebryo engine, customized with Emotion FX 2 character animation and SpeedTree providing the scenery. This should clear up a lot of the bugs that were associated with the first two games. The Gamebryo engine is well known, used in other well known games, such as Elder Scrolls 3: Morrowind, Elder Scrolls 4: Oblivion, Civilization IV, Freedom Force, and Dark Age of Camelot.

Gamebryo Engine

Emergent Game Technologies developed the Gamebryo 3D graphics engine. Games using it include Sid Meier's Pirates!, Civilization IV, Dark Age of Camelot and The Elder Scrolls IV: Oblivion. In Morrowind Gamebryo had shown severe reliability, performance and animation problems, and lacked special effects. It has been rebuilt for Oblivion with new features and special effects, and is more optimized than its predecessor is.

Gamebryo is used throughout the video game industry. Some of the developers who use EGT's Gamebryo include:

* Softworks (Morrowind, Oblivion)

.

.

.

* Piranha Bytes (Gothic 3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ATI יצאו יותר חזקים ב OBLIVION לפי איזה שתי מאמרים שקראתי..

לגבי איכות תמונה, היה לי 9600PRO והחלפתי ל 6600GT ול ATI היה איכות יותר טובה (ה GT נתן יותר פרטים ונראה נוצץ יותר אבל פחות יפה לטעמי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אנשים, למה אתם קשים??

הרי אמרתי לכם שGothic3 משתמש באותו מנוע גרפי כמו oblivion ואם קונים כרטיס רק בשביל Gothic3 אז צריך להסתכל בבנצים של כרטיסים בoblivion ע"מ לראות אם הכרטיס יספק אותכם בGothic3.

מצטער להגיד אבל זה פשוט לא נכון. המנוע של GOTHIC 3 פותח ע"יPiranha-Bytes

המקורות שהבאת טועים.

Gothic 3 כנראה ירוץ יותר טוב מ OBLIVION.

גם אני קונה G3, פשוט לא ידוע מתי הוא מגיע לארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שהריץ את גוטיק 3 בסרטון הזה: http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=10&pk=210&op=dfs

הוא 3800X2 עם 2GB , 7800GT וזה לא היה מספיק בשביל להריץ הכל על מקסימום...

אגב גם OBLIVION אין מחשב שמריץ את הכל על HIGH...

קיצר לא קריטי, אני בטוח שזה יעשה את העבודה ברמה של הטכנולוגיה של היום וזה מה שחשוב.

קודם כל יש מעמד של E6600 ומעלה עם CF מריץ את OBLIVION על HIGH.

בכל מקרה עם 1900XT 256MB ותשדרג את הזיכרון ל שני סטיקים של 1 גיגה. אתה תהיה מסודר.

אבל בכל מקרה אני ממליץ לך לחכות שיצא המשחק ואז לבחון את הכרטיסים הקיימים בשוק.... בשביל מה לקבל את ההחלטה עכשיו כשיש לך עוד זמן.

תתן את הכסף למה שנותן לך באמת את התמורה המלאה. לגבי איכות תמונה זה כבר ממש זניח אף אחד לא בודק עם מיקרוסקופ מה יותר טוב.

אם תסתכל בתמונה של HL2 עם הבחורה ליד הגדר, תשים לב שהטקסטורה של הגדר בפרספקטיבה יותר טובה דווקא בכרטיס של נוידיה, זאת רק דוגמא שלכל כרטיס יש את +/- שלו.

שוב מדובר על שני כרטיסים אחרים ממה שמדובר פה ואל תשכח שה GX2 עולה גם 100$ יותר מהX1950. בכל מקרה זה לא נותן שום אינדיקציה לגבי הכרטיסים שמדובר עליהם כאן. לגבי ה1900XT 256 הוא הכרטיס הכי טוב עד ה1950XTX. גם מבחינת מחיר וביצועים (נעזוב בצד את הגירסה של ה 512).

אם בא לך לשים עוד אלף לך על הX1950XTX הוא יחזיק לך לפחות שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא רוצה עכשיו לקנות את הכרטיס מסך...

גם אני חשבתי לקנות עכשיו מחשב חדש.

אבל מכיוון שהDX10 הולך לצאת בקרוב (למרות שהמשחקים שיצטרכו אותו יש להם עוד זמן). והדור החדש של הכרטיסים עומד לצאת אין טעם למהר לקנות אותו כי אז אני אצטרך לקנות כרטיס זמני לכמה חודשיים. וגם יש מצב טוב שהמחירים של ה C2D ירדו בעיקבות היציאה של המעבדים עם ה4 ליבות של . ככה שלפעמיים כן כדאי לחכות למרות שאני לא נוהג לעשות זאת בדר"כ.

בכל מקרה אני מציע לך דחוף להחליף לשני סטיקים של 1 גיגה אתה תרגיש הבדל רציני בביצועים. פחות מזה אתה לא תהנה מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה סוף כשיצא המעבד אם ארבע ליבות אז ידברו כבר על 8 ואז על 16....אין לזה סוף

עד שהכרטיסים שיתמכו בdx10 יגיעו ארצה יעברו כמה חודשים...

אל תדאג אני בטוח שמי שרוצה לקנות את הכרטיס יקנה אותו. ;)

לגבי הדיון אני במקומך הייתי לוקח את הזיכרונות האלה.

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4744

ואת הכרטיס הזה :

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6017

או אם יש לך את הכסף:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6150

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

אני שמעתי שגוטיק 3 יעבוד גם על מחשבים בינוניים....איזה חרא....

יש לי 3800 d ,x1900gt,ו-2x512 mb הייתי בטוח שזה יעבוד לי טוב....(אני משחק בד"כ על 1024*768...)

אבל לא אכפת לי לשחק על מדיום בגרפיקה העיקר שזה יהיה טוב...אבל לפי מה שאומרים פה גם זה לא בטוח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד אבל זה פשוט לא נכון. המנוע של GOTHIC 3 פותח ע"יPiranha-Bytes

המקורות שהבאת טועים.

טוב, עוד מקורות.

It's Gamebryo/Netimmerse and a quick search on confirmed it. Gothic 3 uses that engine, the same of Oblivion.

And it uses SpeedTree as well.

From a interview they say they will create most of the engine by themself and maby buy some parts from others.

Q:Will a new engine be used for the game? Which one?

A:The physics engine and the base of the engine are licensed. They will build there own engine on that base, adapted to the needs of Gothic 3.

המקורות שלי זה wikipedia gamespot ועוד מספר אתרים אחרים.

די לחפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שהריץ את גוטיק 3 בסרטון הזה: http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=10&pk=210&op=dfs

הוא 3800X2 עם 2GB , 7800GT וזה לא היה מספיק בשביל להריץ הכל על מקסימום...

אגב גם OBLIVION אין מחשב שמריץ את הכל על HIGH...

קיצר לא קריטי, אני בטוח שזה יעשה את העבודה ברמה של הטכנולוגיה של היום וזה מה שחשוב.

מה אתה מבלבל בביציים

אני עם 1900XT ואני מריץ על ultra high עם HDR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ההבדל בין גיגה לשני גיגה יהיה כזה משמעותי מבחינת המשחק(בעיקר מבחינת fps זמני טעינה פחות חשובים,אבל גם מבחינתם.)?

וגם...אם זה על המנוע של אובליוויון אז איך הוא הרבה פחות כבד ממנו?מה שיפרו את המנוע או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...