קצת עזרה ל- OCER מתחיל... - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת עזרה ל- OCER מתחיל...

kipi25

Recommended Posts

1. לא התכוונתי להתחיל עם 400 לבאס. באמת התכוונתי להתחיל עם 300 ואז לעלות בהדרגה.

2. האמת אני חושב שבאמת 400 עם המכפלה של 6600 זה יותר מדי,

לכן חשבתי להוריד את המכפלה ל-8, ואז אולי עם באס 400 המעבד יצטרך פחות מתח.

3. יש סבבה - פריזר 7.

1. טוב שאתה עושה את בהדרגה , ככה הכל בטוח

2. תאזן טוב בין המכפלה לFSB בשביל לוודא שאתה סוחט גם מהמעבד וגם מהזיכרונות את המקס שהם יכולים , ולא רק מהמעבד

3. קרור מעולה , אבל רועש, אבל בשורה התחתונה הוא אכן חזק מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את ה- 6600 קניתי במחיר מיוחד - לא יכול לפרט... אז לא לדאוג לניצול / אי ניצול שלו...

אבל אורן - אתה צודק, עם מעט הנסיון והידע שיש לי בתחום, נראה לי שקודם כל צריך לדאוג שה- OC יהיה מאוזן.

לכן, בשלב הזה, עם מכפלה 8 אני אוכל לנצל את הזכרון בתדר המקורי שלו ולעלות את התדר למעבד ב- 133%!!! (בתקווה בלי להעלות לו מתח...)

בסופו של דבר, בשלב ההתחלתי בו אני נמצא, זה נראה לי OC מכובד מאוד שיתן לי תוספת ענקית בביצועי המעבד, תוך שמירה על יציבות לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה- 6600 קניתי במחיר מיוחד - לא יכול לפרט... אז לא לדאוג לניצול / אי ניצול שלו...

אבל אורן - אתה צודק, עם מעט הנסיון והידע שיש לי בתחום, נראה לי שקודם כל צריך לדאוג שה- OC יהיה מאוזן.

לכן, בשלב הזה, עם מכפלה 8 אני אוכל לנצל את הזכרון בתדר המקורי שלו ולעלות את התדר למעבד ב- 133%!!! (בתקווה בלי להעלות לו מתח...)

בסופו של דבר, בשלב ההתחלתי בו אני נמצא, זה נראה לי OC מכובד מאוד שיתן לי תוספת ענקית בביצועי המעבד, תוך שמירה על יציבות לאורך זמן.

השיקול שמאחורי זה שהFSB משפיע על הזיכרון , המכפלה לא , לכן במעבד עם מכפלות נעולות (כל מעבדיי הCORE 2 למעט 2 X-TREAM X6800 ) עדיף להוריד במכפלה 1 או 2 ולהעלות FSB (התוצאה במהירות הסופית תהייה זהה לא משנה מה תעשה כי אחד מפצה על השני) כמה שיותר כי הוא כן משפיע על הזכרונות , כתוצאה מזה אתה מגדיל גם את מהירות המעבד וגם את מהירות הזכרונות , ולא רק את המעבד ואז יוצא שהזכרונות שלך עוצרים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לשמוע שההגיון שלי עובד כנראה נכון :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

כנראה זה הפתרון הכי אופטימלי והמאוזן בשבילי 8) ... אז עכשיו רק נותר לנסות את זה "על רטוב", ושם אני מקווה לא :s07:

גמר חתימה טובה לכולום וצום קל גם לאלה שצמים בין הארוחות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לשמוע שההגיון שלי עובד כנראה נכון :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

כנראה זה הפתרון הכי אופטימלי והמאוזן בשבילי 8) ... אז עכשיו רק נותר לנסות את זה "על רטוב", ושם אני מקווה לא :s07:

גמר חתימה טובה לכולום וצום קל גם לאלה שצמים בין הארוחות ;)

שמח שעזרתי , תודה גם לך , ודרך אגב , 50 קילומטר על אופניים זה כמו צום , ואני הולך לעשות את זה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...