קצת עזרה ל- OCER מתחיל... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת עזרה ל- OCER מתחיל...

kipi25

Recommended Posts

שלום,

סוף סוף רכשתי מחשב חדש מבוסס קונרו:

מעבד E6600

לוח אם P5B DLX

זיכרון 2X1GB G.SKILL G.Skill 800MHZ 2GBNR

יש לי כבר ספק FSP 350 THN, שיחובר למחשב החדש.

האם OC של 400MHZ יצריך העלאה כלשהי של מתחים (למעבד / זכרונות)? אני פשוט רוצה להמנע מלעלות מתחים כדי לא להכביד על הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אני מעלה את הבאס ל- 400MHZ עם הזכרונות (G.SKILL 2GBNR (800MHZ, והמחלק נשאר 1:1, אין צורך להעלות מתח לזכרונות, נכון?

הרי אני מגיע בסופו של דבר לתדר המקורי של הזכרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני קראתי הרבה בנושא וראיתי אנשים (אפילו בפורום הזה תעשה בחיפוש: oc p5b) שמגיעים ל400 בלי העלאת מתחים העלאת מתחים תתחיל בערך ב 420

ואני שכל לוח יכול לתת תוצאות שונות תנסה לאט לאט תבדוק ליציבות ותעדכן אותנו...על תפחד תן לו בראש :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאתה מעלה את הבאס אתה מעלה גם את התדר שלהם.

במבחינה תאורטית הכל אפשרי, המשתנים הם רבים ולכן אי אפשר להגיע למסקנה מהמפרט שלך.

רק המלצה, בשום פנים ואופן אל תעלה את התדר ישירות ל-400MHz, תעלה לאט לאט עד שאתה מגיע לבאס יציב ואח"כ תנסה להעלות מתח למעבד ולשנות מחלקים על מנת להגיע לתדר גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגעש אתה מעלה את הבאס אתה מעלה גם את התדר שלהם.

במבחינה תאורטית הכל אפשרי, המשתנים הם רבים ולכן אי אפשר להגיע למסקנה מהמפרט שלך.

רק המלצה, בשום פנים ואופן אל תעלה את התדר ישירות ל-400MHz, תעלה לאט לאט עד שאתה מגיע לבאס יציב ואח"כ תנסה להעלות מתח למעבד ולשנות מחלקים על מנת להגיע לתדר גבוה יותר.

מסכים , קודם תנעל מתחים (הכוונה להעביר אותם מAUTO ל1.2 אני חשוב) לכל הרכיבים שמשתתפים בOC , ואז תעלה כל פעם 10 בFSB עם בדיקת יצבות וטמפ' בין העלאה להעלאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם היה מדובר ב E6300 אז יכולת להתחיל ישר מ400 עם מחלק 1:1

בלי להעלות מתחים מאחר ומדובר בE6600 אז אני בספק בגלל שהתדר שלו יותר גבוה

מלחתחילה והמכפלה שלו גבוה יותר אז כדי לשמור על יציבות הוא זקוק למתח גבוה יותר

לדעתי אם תגיע ל 380 (אם איו לך אמצאי קירור מיוחדים)זה נהדר אפילו שהלוח יוכל לתת יותר המעבד לדעתי לא יוכל לסחוב הרבה יותר

אני מעריך שמבאס 320-330 כבר צריך להעלות מתחים

פשוט תעשה חיפוש בפורום על OC למעבד הזה,בטוח משהו עשה אחד ותיראה לאן הוא היגיע

ותדע בערך לאן לכוון

הנה לינק ל OC של LIPA שמצאתי http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=205991.0

שלדעתי הגיע לגבול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם היה מדובר ב E6300 אז יכולת להתחיל ישר מ400 עם מחלק 1:1

בלי להעלות מתחים מאחר ומדובר בE6600 אז אני בספק בגלל שהתדר שלו יותר גבוה

מלחתחילה והמכפלה שלו גבוה יותר אז כדי לשמור על יציבות הוא זקוק למתח גבוה יותר

לדעתי אם תגיע ל 380 זה נהדר אפילו שהלוח יוכל לתת יותר המעבד לדעתי לא יוכל לסחוב הרבה יותר

אני מעריך שמבאס 320-330 כבר צריך להעלות מתחים

פשוט תעשה חיפוש בפורום על OC למעבד הזה,בטוח משהו עשה אחד ותיראה לאן הוא היגיע

ותדע בערך לאן לכוון

מישהו אכן עשה , והנה גם מה שהוא עשה ...http://hwzone.co.il/ocdb/index.php?action=viewinfo&project_id=788

הוא אומנם עשה את זה על גז , אבל לדעתי אתה יכול להגיע למתח קרוב , תסתכל טוב על הטמפרטורות ואתה מסודר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...