קצת עזרה ל- OCER מתחיל... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת עזרה ל- OCER מתחיל...

kipi25

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט מרשים אבל אני מניח שאין לו גז

כשכתבתי מיוחדים התכונתי לאיזה BIG Typhoon

ולא לקירור גז או מים

טוב אז תגיע למתח של משהו כמו 1.4 וולט לדעתי , יותר מזה זה כבר מסוכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, עדיין לא הבנתי למה באופן תיאורטי, אם אני שם באס על 400MHZ, מחלק 1:1 וזכרונות 800MHZ, אני כנראה אצטרך להעלות להם מתח?

הרי אני לא מעלה להם את התדר, אלא משאיר אותו על התדר המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאתה מעלה את הבאס ל400 הזכרונות מקבלים תדר שהו בעצם הבאס כפול 2, במקרה שלך הבאס400 אז התדר לזכרונות 800 (כפול 2 זוכר)

אם זה טובים הם יכולים לסחוב אבל מכאן והלאה כל העלאת תדר באס אתה עושהגם OC לזכרונות וזה מצריך העלאת מתח יש שיכולים אם העלאת מתח להגיע גם לתדר 1000 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה טובים הם יכולים לסחוב אבל מכאן והלאה כל העלאת תדר באס אתה עושהגם OC לזכרונות וזה מצריך העלאת מתח יש שיכולים אם העלאת מתח להגיע גם לתדר 1000 ...

לעניות דעתי לא ענית על השאלה. הסברת מדוע יש צורך בהעלאת מתח לזכרון, כאשר מעלים את ה FSB מעל 400mhz, אך לא הסברת מדוע צריך להעלות את המתח גם כאשר ה FSB הוא על 400mhz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי השאלה שלי באמת לא הייתה מספיק ברורה... אני אנסה להבהיר:

אם אני קונה 800MHZ, אז כדי לשמור על מחלק 1:1, ועל התדר המקורי (800), הבאס צריך להיות 400MHZ, נכון?

אם כן, אז למה כדי לשמור על התדר המקורי, אני כנראה אדרש להוסיף מתח לזיכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי השאלה שלי באמת לא הייתה מספיק ברורה... אני אנסה להבהיר:

אם אני קונה 800MHZ, אז כדי לשמור על מחלק 1:1, ועל התדר המקורי (800), הבאס צריך להיות 400MHZ, נכון?

אם כן, אז למה כדי לשמור על התדר המקורי, אני כנראה אדרש להוסיף מתח לזיכרונות?

אתה כנראה פשוט לא צריך להעלות מתח , קודם כל לך ללוח ותנעל את המתח של הזכרונות על המתח שכתוב בחוברת שלהם שבו הם יכולים לעבוד בתדר המירבי שלהם (במקרה שלך 400 , 800 אפקטיביים) , משם תתחיל להעלות בזהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נדבקת לקטע של העלאת מתח אם אתה בתדר מקורי ,אף אחד פה לא אמר לך להעלות מתח!

אני חושב שאתה לא צריך להעלות מתח אם הם נשארים בתדר המקורי אלה אם כן הם עושים בעיות אז מעלים קצת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, לא צריך להתעצבן, אמרתי שאני חדש בקטע הזה של OC, ואני רוצה לוודא דברים לפני שאני עושה משהו.....

בפוסט האחרון שלך אתה אפילו סותר את עצמך:

מצד אחד אתה אומר

מה נדבקת לקטע של העלאת מתח אם אתה בתדר מקורי ,אף אחד פה לא אמר לך להעלות מתח!

מצד שני -

אני חושב שאתה לא צריך להעלות מתח אם הם נשארים בתדר המקורי אלה אם כן הם עושים בעיות אז מעלים קצת..

יש מצב לדיעה נחרצת מ- OCER מנוסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, לא צריך להתעצבן, אמרתי שאני חדש בקטע הזה של OC, ואני רוצה לוודא דברים לפני שאני עושה משהו.....

בפוסט האחרון שלך אתה אפילו סותר את עצמך:

מצד אחד אתה אומר מצד שני -

יש מצב לדיעה נחרצת מ- OCER מנוסה?

למה שלא תהייה אתה מנוסה ותנסה ?!?! יאללה מה אתה מפחד שום דבר לא ימות לך באוברקלוק , זה כמעט מובטח , בכל מקרה עם אתה רואה שלא יציב אתה תדע להחזיר את המתח למה שהוא היה קודם , ושוב אני אומר אין פה מגדיי עתידות , כל מקרה שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

orenstc - אולי שכחת, אבל שום דבר לא השתנה:

אני שואל כרגע ברמה תיאורטית, כי המחשב עוד לא הורכב והגיע אלי.... עד אז אני מנסה לחקור את הנושא.

בהמשך לתגובה שלך, אני מבין שעבור כל אחד זה עובד אחרת. יחד עם זאת, ואני מתנצל אם אני נשמע כפוי טובה,

אבל תשובות כמו "יאללה תנסה כבר, מה יש לך כבר להפסיד", לא מקובלות עלי.

דברים באופן כללי עובדים על פי חוקיות מסויימת, אך תמיד קיים אחוז לא מבוטל של חריגים. אך ללא החוקיות הזו, לא היה קיים למשל המדריך ל- OC.

אם אתה לא יכול להסביר או להפריך את הסוגיה שהעלתי, אנא ממך, אל תענה.

בן אדם רוצה להבין למה הוא נדרש לעשות משהו, ו- "ככה זה" זו לא תשובה מספיקה בשבילי.

בכל מקרה, תודה לכל אחד שמנסה לעזור :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

orenstc - אולי שכחת, אבל שום דבר לא השתנה:בהמשך לתגובה שלך, אני מבין שעבור כל אחד זה עובד אחרת. יחד עם זאת, ואני מתנצל אם אני נשמע כפוי טובה,

אבל תשובות כמו "יאללה תנסה כבר, מה יש לך כבר להפסיד", לא מקובלות עלי.

דברים באופן כללי עובדים על פי חוקיות מסויימת, אך תמיד קיים אחוז לא מבוטל של חריגים. אך ללא החוקיות הזו, לא היה קיים למשל המדריך ל- OC.

אם אתה לא יכול להסביר או להפריך את הסוגיה שהעלתי, אנא ממך, אל תענה.

בן אדם רוצה להבין למה הוא נדרש לעשות משהו, ו- "ככה זה" זו לא תשובה מספיקה בשבילי.

בכל מקרה, תודה לכל אחד שמנסה לעזור :xyxthumbs:

תשמע , קודם כל תנעל את המתח לסטוק , אחר כך תעלה את הFSB ל400 , אם לא יציב , תעלה טיפה את המתח לזכרונות , אם זה יציב יופי ,אם לא תחזיר לסטוק ותבדוק מה עוד עלול לתקוע אותך , הדרך היחידה שלי להגיד לך מה המחשב שלך יכול זה עם תשאיל לי אותו לשבוע , ואת זה אתה כמובן לא תעשה אז פשוט תנסה בעצמך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלו, אבל אני חוזר ואומר וכותב שחור על גבי מסך, אין לי עדיין את המחשב..... :kopfpatsch:

הדיון כאן הוא ברמה תיאורטית בלבד. אני באמת מודה לך על הנסיון לעזור לי, אבל זה לא עוזר לי :nixweiss:

יש לך סיבה טובה לתת לי למה אפילו צריך לקחת בחשבון, את האפשרות שצריך לעלות מתח לזכרון כדי להגיע לתדר המקורי שלו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ריאשון עם E6600 שלא תעיז בכלל להתחיל מ 400 באס על מתחים סטוק

אתה יכול להתחיל מ320 ככה וכשזה לא יציב להעלות מתח למעבד

דבר שני כל עוד הזכרונות לא עוברים מהירות סטוק אין שום סיבה להעלות להם מתחים

ד.א אם אתה מתכוון להגיע לבאס 400 אתה חייב טוב למעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא התכוונתי להתחיל עם 400 לבאס. באמת התכוונתי להתחיל עם 300 ואז לעלות בהדרגה.

2. האמת אני חושב שבאמת 400 עם המכפלה של 6600 זה יותר מדי,

לכן חשבתי להוריד את המכפלה ל-8, ואז אולי עם באס 400 המעבד יצטרך פחות מתח.

3. יש סבבה - פריזר 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...