DOK - צריך המלצה - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DOK - צריך המלצה

Rhx

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קניתי אותו מבאג... אבל כל מקום מוכר את אותה סחורה, לך על המקום הזול ביותר (כמובן שיהיה קרוב לבית, לך תדע מה יקרה).

אני מרוצה ממנו, למרות שU3 יכול קצת לעצבן לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אותו מבאג... אבל כל מקום מוכר את אותה סחורה, לך על המקום הזול ביותר (כמובן שיהיה קרוב לבית, לך תדע מה יקרה).

אני מרוצה ממנו, למרות שU3 יכול קצת לעצבן לפעמים.

טוב, די שכנעת אותי... אני צריך לקנות באמת DOK במקום הקינגסטון 512MB שאיבדתי איפשהוא...

לא מצאתי קינגסטון במחיר נורמלי באיזור חיפה/תל חנן. לפחות לא דרך האינטרנט.

מישהו יודע כמה אחריות KSP נותנים על MICRO 1GB ?

אגב, בדקתי את המחיר, KSP יקרים יותר... פנדה זולים יותר ונותנים שנתיים אחריות, כמו בחו"ל.

אולי אני אקנה בפנדה...

אני צריך לקנות - צורב וחשבתי לקחת את PIONEER 111D בKSP כי זה די יקר בכל שאר המקומות...

אבל אני צריך גם מדיות של VERBATIM ואת הDOK, ובשני הדברים האלה פנדה הכי זולים...

ואז אולי ללכת על GSA-H10 ב210 ש"ח עם אחריות של שנתיים בפנדה וזהו?

במקום לבוא לKSP ולהתמודד עם התור ולחכות... ועוד לשלם הכל בשטרות...ואז עוד ללכת לפנדה ולקנות שם את שאר הדברים...

אוף, למה לא יכולה להיות חנות אחת שתהיה הכי זולה, תתן שירות טוב ויעיל ואחריות ארוכה? :pissed:

מצטער על הקצת אוף-טופיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, די שכנעת אותי... אני צריך לקנות באמת DOK במקום הקינגסטון 512MB שאיבדתי איפשהוא...

לא מצאתי קינגסטון במחיר נורמלי באיזור חיפה/תל חנן. לפחות לא דרך האינטרנט.

מישהו יודע כמה אחריות KSP נותנים על MICRO 1GB ?

אגב, בדקתי את המחיר, KSP יקרים יותר... פנדה זולים יותר ונותנים שנתיים אחריות, כמו בחו"ל.

אולי אני אקנה בפנדה...

אני צריך לקנות - צורב וחשבתי לקחת את PIONEER 111D בKSP כי זה די יקר בכל שאר המקומות...

אבל אני צריך גם מדיות של VERBATIM ואת הDOK, ובשני הדברים האלה פנדה הכי זולים...

ואז אולי ללכת על GSA-H10 ב210 ש"ח עם אחריות של שנתיים בפנדה וזהו?

במקום לבוא לKSP ולהתמודד עם התור ולחכות... ועוד לשלם הכל בשטרות...ואז עוד ללכת לפנדה ולקנות שם את שאר הדברים...

אוף, למה לא יכולה להיות חנות אחת שתהיה הכי זולה, תתן שירות טוב ויעיל ואחריות ארוכה? :pissed:

מצטער על הקצת אוף-טופיק...

שמע, בקשר לDOK, בסופו של דבר כולם מוכרים בדיוק את אותו מוצר... אני לא ממש רוצה להמליץ או לא להמליץ על חנוות מסויימת, אבל בכל דבר, שלמדתי עם הזמן, קירבת החנות/אמינותה חשובה בכל מוצר.

בקשר לצורבים, זה אוף טופיק, אבל שניהם מצויינים.

רכשתי היום מבאג את גרסת ה1GB, אני חייב לציין שהוא ממש מעולה.

תודה לכולכם.. :)

תתחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל שמע, בקשר לDOK, בסופו של דבר כולם מוכרים בדיוק את אותו מוצר... אני לא ממש רוצה להמליץ או לא להמליץ על חנוות מסויימת, אבל בכל דבר, שלמדתי עם הזמן, קירבת החנות/אמינותה חשובה בכל מוצר.

זה לא נכון ...בדיוק ....זיכרון FLASH עושה המון בעיות פשוט זה לא צף למעלה זה נישאר בבקר הזיכרון ..

1) זיכרון זה חוגג BAD SECTOR

2) עבודה עם יותר מ STREAM 1 נניח שאתה מעביר 2 קבצים במקביל הזמן מתארך מאוד פי 5 בערך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היתה, שאתה קונה למשל מדגם מסויים, כל החנויות מוכרות לך בדיוק אותו דבר.

אפרופו קינגסטון, שבועיים אני מחפש את ה USB 512 החמוד שלי... מחפש ולא מוצא...

בד,כ יש לי עליו המון דברים, דווקא לפני שהוא נעלם לי מחקתי כמעט הכל ממנו והעברתי למחשב.

מה הוא לא עבר...

בקיצור - היום בבוקר החלטתי שנמאס לי ואני קונה היום את הsandisk micro cruzer U3 (ע"פ ההמלצותשל האנשים הטובים כאן :-) )

נחשו מה? שתי דקות שהחלטתי, מצאתי את הקינגסטון שלי...

איזה כיף... איך התגעגעתי אליו... לFirefox portable ולכל שאר התוכנות ששמתי עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, עכשיו יש לך שניים :)

לא הבנת אותי, קמתי בבוקר, החלטתי שהיום אני קונה.

שתי דקות אחרי זה, בבית, מצאתי את הקינגסטון הותיק...

אז לא קניתי...

היתה לי הרגשה שאני אמצע אותו אחרי שאני אקנה... אז טיפה הקדמתי ומצאתי אותו קודם... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...