DOK - צריך המלצה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DOK - צריך המלצה

Rhx

Recommended Posts

אני מתכנן ככל הנראה לקנות Disk On Key חדש, אני מחפש המלצה לאחד כזה ושלא יעבור את הסכום של ה200 ש"ח, אני מעוניין ב1 ג'יגה לפחות, יש כאלה בתקציב?

שיהיה טוב, יציב, מחברה טובה ועם אחריות של לפחות שנתיים.

תודה.. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יותר מחפש המלצה לDOK ספציפי מחברה מסוימת, כי אני לא ממש יודע איזה הכי כדאי ולכן אני צריך המלצה לכך, ואם התוספת ל2 ג'יגה היא קטנה אז אני אוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לבדוק שמגיע כבל חיבור לUSB עם הDOK הוא עולה 15-20 שח בנפרד... לפעמים לא נוח לחבר את הDOK או אין חיבור מקדימה, או יש חיבור והוא נמצא בגובה של הברך שלך (ראה למטה).

LG - אל תקנה - התפגר לי אחד למרות שאני לא מכיר אף אחד שהעביד DOK כמוני... עדיין הוא לא החזיק הרבה זמן מעמד. חוץ מזה יש ראיתי תקלה גם אצל בן אדם שעושה בו שימוש נורמלי...

PQI - מעולים אבל יש להם המון דגמים. אני מכיר רק הIntillignte disk שזה סדרה בפני עצמה - יש דגמים יותר מהירים וחדשים ואת דגם 339 ששיך לסדרה COOL-DRIVE שזה אחלה דגם, מהיר ונכנס לכל מחשב מנסיון של חברים. יש סדרה יחסית חדשה שנקראת MR - נראה לי שהיא זולה יותר.

SANDISK - משום מה אני לא מתלהב מהמוצרים שלהם. בדגמים החדשים שלהם החיבור נכנס פנימה ככה שאין מכסה. בעקרון זה נשמע נוח, והמכסה לא הולך לאיבוד (אגב, מה שאני תמיד עושה זה שם את המכסה בכיס, ככה אף פעם לא איבדתי מכסה).

KINGSTON - אין להם הרבה דגמים - היה לי את זה http://zap.co.il/model.asp?model_id=425466 רק ב512MB ואיבדתי אותו...

הקינגסטון הזה קיבל מכה סיבובית בצד ממש ממש חזקה וישירה מהברך שלי (אני בחור חזק ;) )כשהוא תקוע בתוך מחשב שנמצא מתחת לשולחן. הוא נפתח קצת לשניים, והחיבור שלו טיפה התעקם. סגרתי אותו חזרה עם דבק סופר-גלו, והוא עובד כבר 10 חודשים מאז... ועובד כמו נינגה... אני לא יודע כמה DOK היו עומדים בזה. אפשר גם לשים את המכסה עליו כשהוא מחובר. לא מזמן עשיתי איתו 3 שעות של העברת מידע בין מחשבים, 500 מגה הלוך וחזור. שלא לדבר על שימוש קבוע במיליון תוכנות שמותקנות עליו - ,winrar , mplayer, winamp

הוא עבד ממש ממש מהר, הייתי מרוצה.

U3 זה חרטא - אל תשלם על זה שקל. סתם שם מותג של אוסף של כמה תוכנות. יש כל מה שאתה רוצה כבר היום וזה תופס לך מקום בדיסק ולא בטוח שאתה יכול למחוק את זה (אולי כן, לא הכי התעניינתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההערות..

אז לפי מה שהבנתי ממך, לא שווה לקנות את המותג הזה של הפלאש U3 של סאנדיסק? אלה DOK פשוט ורגיל שיעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר?

אני רק צריך דגם ספציפי מחברה מסוימת, לא משנה אם זה ג'יגה או 2 ג'יגה.. יש הרבה הצעות ואני לא ממש יודע על מה ללכת אחרי התגובה שלך.

משהו פשוט שיעשה את העבודה במחיר זול, זה מה שאני מבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה U3 שלקחת מצויין , ובמחיר מעולה .

Sandisk ידועים ברכיבי הזיכרון המעולים שלהם , לא ייעשה לך בעיות .

אם אתה רוצה לחסוך 30 ש"ח ולקנות משהו ג'נרי (שיכול להיות וישבוק חיים לאחר חודשיים) , אתה יכול לעשות את זה . לא מומלץ .

קישקוש , הוא לא משלם על ה U3 , זאת הסדרה שהם רצים איתה עכשיו . הגרסה הרגילה תעלה לו אפילו יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההערות..

אז לפי מה שהבנתי ממך, לא שווה לקנות את המותג הזה של הפלאש U3 של סאנדיסק? אלה DOK פשוט ורגיל שיעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר?

אני רק צריך דגם ספציפי מחברה מסוימת, לא משנה אם זה ג'יגה או 2 ג'יגה.. יש הרבה הצעות ואני לא ממש יודע על מה ללכת אחרי התגובה שלך.

משהו פשוט שיעשה את העבודה במחיר זול, זה מה שאני מבקש.

U3 זה כאילו איזשהוא שם מותג כללי לDOK שבאים עם תוכנות או אפשר להתקין עליהם תוכנות... הרבה פעמים זה אותו דגם בדיוק כמו קודם, רק שאתה משלם על שכתוב U3 ועל כמה תוכנות שמגיעות איתו...

יש עדיין דגמים בלי U3 שיותר זולי םבכמה עשרות שקלים ! התכוונתי שתבדוק אם יש דגם מקביל ללא הU3, ושזה לא יהיה שיקול אצלך אם יש או אין U3.

למשל -

http://www.camera4less.co.il/product.asp?f=1283&p=0

http://www.camera4less.co.il/product.asp?f=638&p=0

הבדל של 32 ש"ח ! רק על U3 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך, אז זה לא יהיה רלוונטי אם זה יהיה U3 או לא, הU3 נותן לך להתקין תוכנות וכל השיט הזה? אם כן אני לא ממש צריך את זה, אבל אם זה שווה את ה30 ש"ח תוספת אז אני לא רואה סיבה למה לא לקנות את זה..

והדגם שהבאת של קינגסטון, הU3 איך הוא?

VooDoo 3 - כנראה שאני אלך על הגרסה שהבאתי, רק של ה1 ג'יגה ב150 ש"ח עם משלוח חינם(ככה הבנתי..), נראה לי בסדר גמור.

לגבי הטיטניום, מה ההבדל בינו לבין מה שהבאתי?(Cruzer Micro)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך, אז זה לא יהיה רלוונטי אם זה יהיה U3 או לא, הU3 נותן לך להתקין תוכנות וכל השיט הזה? אם כן אני לא ממש צריך את זה, אבל אם זה שווה את ה30 ש"ח תוספת אז אני לא רואה סיבה למה לא לקנות את זה..

והדגם שהבאת של קינגסטון, הU3 איך הוא?

VooDoo 3 - כנראה שאני אלך על הגרסה שהבאתי, רק של ה1 ג'יגה ב150 ש"ח עם משלוח חינם(ככה הבנתי..), נראה לי בסדר גמור.

לגבי הטיטניום, מה ההבדל בינו לבין מה שהבאתי?(Cruzer Micro)

הקינגסטון שהבאתי - יש לי משהו זהה עם 512 מגה. תקרא בהודעות קודמות על מה שהוא עבר ואיך הוא עדיין מתפקד...

שלי הוא לא U3. מה שרציתי להגיד שיש המון תוכנות חינמיות שאפשר להתקין על כל DOK ולא צריך שיהיה כתוב עליו U3 בשביל זה.

ובגלל זה לא צריך לשלם יותר על זה.

Cruser Micro - תבדוק בזהירות. זה דגם ישן שפעם היו לו ביקורות לא טובות, לא זוכר על מה בדיוק.

אני מתכוון אך ורק לדגם שנראה ככה

http://zap.co.il/model.asp?model_id=398860 http://213.8.106.75/pics/0/2/9/0/13740920b.gif

הטיטניום הוא יעני אמור להיות יותר חזק. למיטב זכרוני, הוא לא עשוי מטיטניום אלא סתם נקרא ככה... לא נראה לי שווה את ההשקעה הנוספת - אם נדרשת.

תבדוק מחירים בזאפ ולדעתי תקנה בחנות שנמצאת לידך. אם אתה מזמין באינטרנט, תצלצל קודם ותבדוק שיש מלאי. נראה לי שבחצי מהחנויות רוב הסחורה לא במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"טיטניום" = חיבור נכנס פנימה (זה היה השם של הסדרה הקודמת שלהם) , עכשיו השם זה Cruzer Micro U3 . אותו רעיון .

הם יותר קשוחים מהגרסאות הרגילות , ונשמרים היטב הודות לאפשרות לקפל את ה פנימה . ממליץ עליו ממקור ראשון (עבדתי עם שניהם , הרגיל והטיטניום) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...