קונסולות וכרטיסי המסך של הדור הזה. למבינים... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונסולות וכרטיסי המסך של הדור הזה. למבינים...

סער_שי

Recommended Posts

יש לי התלבטות אם לקנות כרטיס מסך חדש (כרגע או להמתין ל-DX10), או לקנות קונסולה - 360 \ PS3.

תהיתי האם הגרפיקה של כרטיסי המסך הנוכחיים (נאמר HIGH END אבל בסקאלה הנמוכה) משתווים בביצועים שהם ייתנו לקונסולה כזו?...

מבחינת המחשב - יש לי E6400 עם אובר-קלוק ל-3.3GHZ אז מהבחינה הזו אני מסודר. יש לי גם 2GB של זכרונות שעובדים על 1000MHZ.

השאלה גם מתייחסת לתקציב.

אם אני מייבא , זה יעלה לי 2500 ש"ח. PS3 עוד הרבה יותר... האם כרטיס מסך במחיר הזה (גם בייבוא, נאמר... כלומר במחיר ארה"ב) יעבור בביצועיו את אלו של הקונסולה? איפה אני יכול לבדוק כזו השוואה ועל מה הייתם ממליצים להשקיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכרטיסים הקיימים כיום הם באותה רמה של כרטיס הקונסולות של הדור האחרון..

הכרטיסים של DX10 יאכלו את הכרטיסים של הקונסולות ואני מציע לך לחכות להם כי הם שוווים!!

אתה רוצה להגיד לי שכרטיס DX10 יהיה טוב יותר מה-PS3?

...לגבי ה- הייתי די משוכנע שכן, אבל ה-PS3 די מדהים ביכולות שלו.

וכן, אם אני אלך על האופציה של כרטיס - אז אני אחכה ל-DX10... בתקווה שהם יגיעו מהר. וגם בנוגע למחיר - הם לא יעלו לי כלייה + טחול? בהנחה והם יעלו פחות מ-3,000 אז שווה לי.

ומה ההבדל בין G80 ל-R600?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני חצי שנה, כשחשפו את ה-RSX של הפלייסטיישן, אמרו שהוא חזק פי 2 מהמעבד הכי חזק שהיה קיים אז בשוק... וזה לא כלל את הכרטיס עם שני המעבדים של שיצא מיד אחר כך... שטענו שהוא קצת פחות טוב מה-RSX. כלומר, כל כרטיס שיהיה יותר חזק ממנו יהיה גם יותר חזק מה-RSX.

לגבי ה-CELL... כן, אין ספק שזה משהו מדהים. אבל איך הוא בהשוואה ל-X6800? ואיך כל זה מתייחס לארכיטקטורה של כל הרכיבים - רוחב באס, טכנולוגיית זיכרון וכיוצא...? ייתכן שההנדסה של השילוב זה לא משהו שניתן יהיה להגיע אליו במחשבים בזמן הקרוב. לגבי ה-PS3, צריך הון לא קטן כדי להשוות לזה במערכת מחשב. לגבי האקס בוקס - אפשרי, לטעמי.

מצד שני:

לגבי האקס בוקס... לפי מחקר שעשיתי... ה-GPU שלו זה כמו אב-טיפוס של מעבדי ה-DX10 של ATI... כלומר שעד שהם ייצאו שום דבר לא ישתווה לזה. וכשהם ייצאו אני לא מאמין שהם יעלו פחות מ-500$, והשמים הם הגבול. וגם בכלל לא ממליצים ללכת על הכרטיסים הראשונים שגם יהיו מופקעים במחיר וגם ניסיוניים. האקס בוקס הולך לעלות 250 לקראת נובמבר, וגם ב-300$ הוא כרגע משהו שאי אפשר להשיג במחיר הזה מכרטיס מסך, בלשון המעטה.

אני חושב שאני אחכה לנובמבר, כשהאקס בוקס יעלה 250 (מחזיק אצבעות) וארכוש אותו בייבוא אישי. שום כרטיס מסך במחיר הזה לא ייתן לי אותן תוצאות. אז אני אמשוך שנה ואקנה DX10, כשנדע מה הולך עם כל הסיפור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני חצי שנה, כשחשפו את ה-RSX של הפלייסטיישן, אמרו שהוא חזק פי 2 מהמעבד הכי חזק שהיה קיים אז בשוק... וזה לא כלל את הכרטיס עם שני המעבדים של שיצא מיד אחר כך... שטענו שהוא קצת פחות טוב מה-RSX. כלומר, כל כרטיס שיהיה יותר חזק ממנו יהיה גם יותר חזק מה-RSX.

לגבי ה-CELL... כן, אין ספק שזה משהו מדהים. אבל איך הוא בהשוואה ל-X6800? ואיך כל זה מתייחס לארכיטקטורה של כל הרכיבים - רוחב באס, טכנולוגיית וכיוצא...? ייתכן שההנדסה של השילוב זה לא משהו שניתן יהיה להגיע אליו במחשבים בזמן הקרוב. לגבי ה-PS3, צריך הון לא קטן כדי להשוות לזה במערכת מחשב. לגבי האקס בוקס - אפשרי, לטעמי.

מצד שני:

לגבי האקס בוקס... לפי מחקר שעשיתי... ה-GPU שלו זה כמו אב-טיפוס של מעבדי ה-DX10 של ATI... כלומר שעד שהם ייצאו שום דבר לא ישתווה לזה. וכשהם ייצאו אני לא מאמין שהם יעלו פחות מ-500$, והשמים הם הגבול. וגם בכלל לא ממליצים ללכת על הכרטיסים הראשונים שגם יהיו מופקעים במחיר וגם ניסיוניים. האקס בוקס הולך לעלות 250 לקראת נובמבר, וגם ב-300$ הוא כרגע משהו שאי אפשר להשיג במחיר הזה מכרטיס מסך, בלשון המעטה.

אני חושב שאני אחכה לנובמבר, כשהאקס בוקס יעלה 250 (מחזיק אצבעות) וארכוש אותו בייבוא אישי. שום כרטיס מסך במחיר הזה לא ייתן לי אותן תוצאות. אז אני אמשוך שנה ואקנה DX10, כשנדע מה הולך עם כל הסיפור הזה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקח זמן עד שינצלו את הCELL בצורה טובה

ומביקורות שעשו מחשב דרג גבוה מנצח את ה360 בגרפיקה

ואין סיבה שלא ינצחו גם את הPS3

בכל מיקרה יש לך כבר מחשב חזק

ככה שבמיקרה המסוים הזה היתי מעדיף לשדרג כרטיס מסך

אלה אם אתה אוהב תמישחקים בPS3 או 360

חוץ מיזה אתה בטח אוהב גרפיקה מאוד חזקה אז במיקרה הזה אני לא ימליץ על הWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקח זמן עד שינצלו את הCELL בצורה טובה

ומביקורות שעשו מחשב דרג גבוה מנצח את ה360 בגרפיקה

ואין סיבה שלא ינצחו גם את הPS3

בכל מיקרה יש לך כבר מחשב חזק

ככה שבמיקרה המסוים הזה היתי מעדיף לשדרג כרטיס מסך

אלה אם אתה אוהב תמישחקים בPS3 או 360

חוץ מיזה אתה בטח אוהב גרפיקה מאוד חזקה אז במיקרה הזה אני לא ימליץ על הWII

את ה- אני אקנה בכל מקרה, אבל הוא לא בחשבון... הוא חצי דור קדימה מבחינת הגרפיקה ולכן אני לא מחשיב אותו. כל כרטיס בינוני נותן אותה רמה של גרפיקה (אבל אין ספק שיהיה לי אחד כזה, רק בשביל המשחקים הבלעדיים)

אתה צודק במובן מסויים - קניתי מחשב חזק מאוד בהרבה כסף אז כדאי לנצל את זה ולקנות כרטיס מסך. אבל מצד שני אתה טועה - חישוב תקציבי פשוט (שעשיתי בהודעה הקודמת) מראה: עולה (או יעלה) 250 דולר. כרטיס מסך שיביא אותי לביצועים שלו - 500 דולר. בעזרת מתמטיקה פשוטה אתה יכול לראות שחסכתי 250 דולר :)

את המחשב אני אנצל עם כרטיס DX10 טוב... כשאני אקנה אותו עוד שנה (במחיר שפוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה360 פרימיום לא הולך לעלות בקרוב 250$ בארצות הברית

אולי ביפן ששם למיקרוסופט אין כבר מה להפסיד הוא יעלה ככה

אבל ל360 יש הגנה אזורית חוץ מיזה עוד לא יצא ציפ טוב או משהו בסיגנון

אלה פיתרונות חלקים ומישחקים ל360 עולים בארץ 500 שקל

בכל מיקרה אם יש לך תמזומנים ה360 יכול להיות מצוין בישבילך

הבעיה שכרגע חלק מהמישחקים הטובים שלו הגיעו גם למחשב

ככה שדווקה אם ה360 היתי מחכה

גם ככה יקח זמן עד שהDX10 יהיה בשימוש נירחב בשוק

והכרטיסים הראשונים יכולים להיות להיות דפוקים

ככה שלמחשב כזה היתי קונה איזה כרטיס דרג בינוני גבוה

ומחכה ליראות מה יהיה בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א-אין ציפים טובים

יש רק התקנה של תוכנה חלופית לכונן

וזה מסוכן ולא פועל בכל המישחקים

ב-הפרימיום עולה 400$ בארצות הברית ורק טמבל לא יקנה פרימיום

כל עוד לא פרצו ת360 כדי להכניס ארד דיסק חלופי

(פרצו חלקית אבל זה רחוק מלהיות שימושי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...