פרצופה של המדינה, ג'קו אייזנברג - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרצופה של המדינה, ג'קו אייזנברג

Milford Cubicle

Recommended Posts

נסכם על שניהם?

זה כמו הקטע של הומואים ומצעד הגאווה-

אתה הומו? סבבה, שיהיה לך בכיף, אני מאחל לך חיים מאושרים.

יש סיבה שאתה צריך לצעוק את זה בחוטיני ורוד ברחובות הארץ? o_O

בכלל, יש דברים שפשוט צריך לשתוק לגביהם. השתמטות זה אחד מהם -__-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומפה לקריאות כמו (לקוח מynet):

לך לך לך חזיר

לא לתת למשתמטים במה החרימו אותו!!!!!!!

אין לו זכות קיום במדינתנו

את האיש הזה שהשתמט מצה"ל צריך לנדות לחלוטיןמי שלא שירת את המדינה, הוא ואחרים אינם אזרחים בעיניי, בושה !!!

סמרטוט אגואיסט

וזה רק קמצוץ

אני מתבייש באזרחים שמתבטאים ככה נגד אזרח אחר שלא עשה רע להם והם לא מכירים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pika007, אהבתי :xyxthumbs:

עכשיו כתוב בעיתון שהוא לא התגייס בגלל שהוא בן יחיד ואבא שלו נפטר שהוא היה קטן.

אז למה לעזאזל הוא אמר שהוא לא רצה להחזיק נשק? הוא שינה את דעתו בגלל הביטולים שהיו?

אני לא אומר שזה לא נכון, רק למה הוא לא אמר את זה מהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, הוא תמיד יכול להיות פציפיסט ששונא מלחמות ולא רוצה לשרת בכלל בצבא הכיבוש וכו', ופשוט לנצל את העובדה שהוא בן יחיד לאם חד-הורית כדי לצאת מהצבא בצורה "נקיה" יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שסתם לא התאים לו לשרוף 3 שנים מהחיים שלו. שמישהו אחר יעשה את זה.

וכדי להצדיק את עצמו, הוא המציא כל מני תירוצים. כשהתירוץ של "אני פסיפיסט, בעל נפש יפה בהרבה מהממוצע.." צבר לו "פופולריות" הוא שינה את הגירסה קצת... זה הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, הוא תמיד יכול להיות פציפיסט ששונא מלחמות ולא רוצה לשרת בכלל בצבא הכיבוש וכו', ופשוט לנצל את העובדה שהוא בן יחיד לאם חד-הורית כדי לצאת מהצבא בצורה "נקיה" יותר..

נכון, השאלה היא למה הוא לא אמר את זה מהתחלה, הוא כל כך רוצה תשומת לב שלילית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה שונא את המדינה והצבא, הדבר שאתה הכי רוצה לעשות (הרבה יותר מלעזוב אותה, כי הרי היא דואגת לך לפרנסה וכו'..) זה לספר על זה לכולם..

רוב השמאלנים הקיצוניים משתייכים לקבוצה כזאת או אחרת שהתפקיד שלה זה בעיקר לעשות מהומות (מחסום watch, למשל)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין... הוא לא הבעיה הכי גדולה של המדינה - ורחוק מאוד מזה...

הוא, מבחינתי, בקטגוריית ניתוק מהמציאות, ראש בעננים... הבעיה של המדינה היא שהאנשים השפויים לא הפנימו עדיין את הבעיות המרכזיות - בייצוג אחמד טיבי וחבר מרעיו.

אנשים עשו יותר מדי הייפ מכל הנושא הזה... כולה איזה זמר בשקל עם יהירות שהיתה מתיישבת טוב יותר על איזה זמר בעל מוניטין בינלאומי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הסיבה שלא הערצתי ואני לא אעריץ אף סלבריטי אף פעם o_O

צריכים דמות להערצה? תעריצו את אמא P:

כל המוזיקה שהסלבים היום מוציאים כל כך גרועה, ומדברת רק על דבר אחד.

שימו לב לשירים של ה black eyed peas שכולם כל כך אוהבים, תקראו את המילים בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כשמסתכלים על זה ככה להקות כמו הבלאק אייד פיז עדיפות.

לדעתי עדיף הקצב,מנגינה והגרוב (לא מאמין שאמרתי את המילה הזו :-X) של היום על המילים והכוונות הטובות של להקות כמו הביטלס - שנשמעים כמו קבוצה של מתחנגלים דחויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות והביטלס זה שתי מילים שונות במשמעותן שכל קשר ביניהן הוא מקרי בהחלט.

למק,

ג'קו הוא סוג של פריק מתבודד שזכה בכוכב נולד (תכנית בTV).

הוא התראיין והתגאה בזה שהוא לא עשה צבא ואמר שהוא לא מסוגל להחזיק , ובנוסף אמר שהוא שונא את המדינה המזדיינת הזו ולכלך עוד קצת על המדינה.

עוד בראיון הוא הוסיף שהוא גבר גבר קשוח ושהוא אמנם לא חזק כ"כ אבל הוא שלח פעם מישהו שעיצבן אותו לבית חולים.

(כמובן שכאן הוא סתר את עצמו, כי בהתחלה הוא הראה את עצמו כבנאדם עדין שלא מסוגל להחזיק ואחרי זה... בקיצור טיפש).

לאחר הראיון היה עליו אמבוש תקשורתי וראשי ערים הודיעו שהם לא מוכנים שהוא יגיע להופיע בערים שלהם -בעקבות דבריו בראיון.

כמובן שלאחר שהוא הבין שיחסי הציבור שלו נדפקו בגלל מה שהוא אמר הוא התחיל להסתייג מדבריו ולשנות גרסאות - אמר שהוא לא התגייס בגלל שאבא שלו מת כשהוא היה קטן ושהיו לו טראומות- ולא בגלל שהוא שונא את המדינה ורצה להשתמט בכוונה..

בקיצור, הבחור לא יציב ולא סגור על עצמו ועכשיו הוא מנסה לשקם את התדמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...