פרצופה של המדינה, ג'קו אייזנברג - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרצופה של המדינה, ג'קו אייזנברג

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, עזוב. תראה איזה צפלון הוא - לא ישאר מספיק לכולם. :nono:

חתיכת קקה. יכול להכות מישהו לבית חולים במועדון אבל "הוא לא מסוגל להחזיק רובה". חתיכת פצפיסט בשקל.

מילא אם הוא באמת היה פצפיסט (פצפיסטים גם לא מחזירים מכות) אבל היה הולך לעשות שירות לאומי בבית חולים למשל, מילא. אבל הוא לא. הוא משתין על הבאר שממנה הוא שותה ועוד מתגאה בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר המוזר באמתיהיה שג'קו נחשב בפי העיתונות כסמל לאומי או משהו מגוכח באופן דומה, על זה אפשר לומר רק "נו באמת" ולגלגל עיניים. למה פשוט לא לתת לו להשכח כמו הזוכה מהעונה הקודמת... נו איך קוראים לו, לא משנה, אתם מבינים את הנקודה אני מקווה. במקום זה מפנים אליו תשומת לב מיותרת, אפשר לחשוב מי הוא בכלל, סה"כ משתתף באיזה תוכנית זולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ תתחילו להפנים...

היחיד שמרוויח מכל המאמרים, הכתבות, המשדרים והת'רדים - זה התוכי... (טוב, וגם צביקה הדר ועוד כמה אנשים...)

רוצים להחרים - תחרימו. אל תתנו לו את הכבוד שבלהיות מושא שיחה.

למה לינץ', פשוט תשלחו לו SMS פוגעני :P

ROFL!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר המוזר באמתיהיה שג'קו נחשב בפי העיתונות כסמל לאומי או משהו מגוכח באופן דומה, על זה אפשר לומר רק "נו באמת" ולגלגל עיניים. למה פשוט לא לתת לו להשכח כמו הזוכה מהעונה הקודמת... נו איך קוראים לו, לא משנה, אתם מבינים את הנקודה אני מקווה. במקום זה מפנים אליו תשומת לב מיותרת, אפשר לחשוב מי הוא בכלל, סה"כ משתתף באיזה תוכנית זולה.

1+

התקשורת עושה ספין על ג'קו... הרי אם הוא לא היה כ"כ מפוקפק אף אחד לא היה טוען שהוא סמל לאומי.

למה את נינט לא השוו לסמל לאומי? היא יותר מידי חיובית...

ג'קו שר הכי טוב בגמר כוכב נולד. גם השופטים נתנו לו את הניצחון בפור גדול. הוא לא זכה בגלל האדם שהוא

ואף אחד לא יכול לטעון שהוא סמל לאומי, והוא אף אינו רוצה בכך שיטענו זאת עליו.

הכתבה והמשך הדיון בה הם אלו שגורמים לנו להעלות רק את השלילי שבחברה הישראלית ללא שזה ישקף

את המציאות. אז בו נפסיק לדוש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם לא שווה דיון אפילו, אני לא מבין על מה כל המהומה פה. לא ראיתי כוכב נולד, לא מתכוון לראות, ואני לא רוצה אפילו לראות את הפרצוף של הזבל הזה o_O

תראו למה צביקה הדר הפך.

איה אתה, ז'וז'ו חלסטרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...