פרצופה של המדינה, ג'קו אייזנברג - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרצופה של המדינה, ג'קו אייזנברג

Milford Cubicle

Recommended Posts

שמתי לב שמשהו ממש ממש מדאיג קורה פה.

ג'אקו לא עשה , בטוח ישנה סיבה.

מה שמדאיג אותי זה כל התגובות של להחרים אותו או שהוא זבל.

איך יכול להיות שמישהו מצביע לבן אדם כדי שהוא ינצח בתחרות שירה כי לדעת המצביע הוא שר הכי טוב מבין כל המתמודדים, ואח"כ שהוא מגלה שהוא לא עשה , הוא פתאום שונא אותו.

אני בטוח פה ב-100% שכל האנשים שעשו (חוץ מבודדים) תמיד עלה להם בראש לצאת מהצבא או כמה הם רוצים להשתחרר כבר כי אף אחד לא כיף לו בצבא.

כולנו יודעים איך מטומטם יש לנו. כשהייתי בטירונות שמתי לב שאנשים שרק התגייסו מביאים להם נשק! אמרתי לעצמי איך יכול להיות כזה דבר, אח"כ אנשים מתאבדים ומה לא...

אני מצטער שהתגייסתי (השתחררתי לפני שבועיים אחרי 3 שנים מלאות) וחשבתי כל רגע למה התגייסתי למה התגייסתי. אני מרגיש כי לא תרמתי למדינה (פרופיל רפואי נמוך וגם לא רציתי להיות לוחם אחרי הסבל שנגרם לאחי בצבא כי המפקדים והרופאים לא התייחסו אליו אז מצבו הרפואי התדרדר מאוד).

אני מתבייש בכל המגיבים לרעתו של ג'אקו כי הוא פעל בשכל. כל מי שעשה צבא והגיב לרעתו, הוא בן אדם ממורמר ואת זה הצבא עשה לו.

לא צריך לגייס בכוח.מכריחים לגייס וזו הסיבה היחידה שהתגייסתי והסיבה שלא יצאתי על נפשי, הסיבה היחידה היא מה יהיה באזרחות כי יש אנשים חראות במדינה שלא רואים בעין יפה, ואם הם בוסים אז להתקבל לעבודה לא יהיה אפשר תמיד.

לסיכום:

יש 2 סוגים של אנשים שעשו צבא:

הסוג הראשון הוא הסוג שסבל בצבא ואומר "למה שאני אסבול בצבא והוא לא? להחרים אותו"

הסוג השני אומר דבר אחר כי זה הסוג השפוי"למה שהוא יסבול בצבא כמו שאני סבלתי, טוב שהוא לא התגייס עשה בשכל"

הרבה אנשים לא היו יוצאים מהצבא או היו כן מעדיפים להתגייס לצבא או כן מעדיפים אפילו להיות לוחמים אם המערכת היתה בנויה אחרית.

אצלי לדוגמא המפקדת שלי היתה מישהי שגדולה ממני בשנתיים והיתה איתי בבית הספר. היא היתה דופקת אותי ומקפחת אותי בלי סוף והמב"ס נתן לה גב מלא ואפילו קרא לי "ראש סיכה".

הצבא זה טראומה לכל החיים ומי שלא רוצה להתגייס שיעשה זאת בלי לפחד מחסרי תרבות שונים.

מי שרוצה להתגייס ורוצה להיות לוחם שיעשה זאת אבל כמו שברור מאליו, יש סיכוי שהוא ימות בשירות, לא להפיל את התיסכול על אנשים שלא עשו צבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבן כספית הזה, זה סתם עוד ערס שנתנו לו מכונת כתיבה (כי הוא טיפש מידי כדי לתפעל מחשב), והוא מדבר על דברים שאין לו מושג בהם (לא שזה שונה משאר התקשורת בהרבה, פשוט להם יש טעם טוב).

נכון שחלק מהדברים שהג'קו הזה עשה לא נעותים, כנראה שהוא לא היה צריך להתרבר בזה שלא עשה אם כי זה יותר מלגיטימי.

לא הצביע בבחירות? למה היה מישהוא שפוי להצביע אליו? הקוף ששיחררו מגן החיות או שארית הפליטה של מפלגת מותג? עץ או פלי?

כתב שיר "המדינה מוצצת" אוי ואבוי, הוא כתב שיר שמבקר את התנהלות המדינה, KGB יאללה תעלו עליו.

מי שצריך להתבייש בעצמו זה בן כספית הזה, מי שלא יהיה, ויותר מזה, הערוך והבעלים של העיתון שנותנים לדבר הזה משכורת.

לא אתפלא אם זה גם במקור מידיעות אחרונות...

עצה לי אליכם: אני הולך לפטר את העוזרת שלי ביום ראשון, היא יודעת 3 מילים בערך בעברית אבל אני חושב שהיא תיהיה כתבת יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alonlior- אתה מודע לכמויות הבולשיט שכתבת בהודעתך?

לא יודע מה גרם לך להיות כל כך ממורמר בצבא, אח שלי כרגע בצבא, הנדסה קרבית, וכל פעם שהוא חוזר הביתה, לא תלונות אנחנו שומעים ממנו. אלא סיפורים על צחוקים עם החבר'ה, דאחקות עם המפקדים, ותכניות להמשך.

וזה לא רק הוא, גם 2 בני דודים שלי, אחד שבהנדסה קרבית, ואחד בחיל הים בסטי"לים. חשבת שפה זה נגמר? טעית.

כל אחד מבני המשפחה שלי שדיברתי איתו על השירות שלו בצה"ל, יצא מרוצה מהשירות שלו.

ונמשיך עוד הלאה- אבא שלי, שנלחם במלחמת לבנון (הראשונה), שישב בקופסת פח שנקראת צנטוריון ושלחו אותו עד ביירות- גם יצא מרוצה מהשירות שלו.

ואצלנו במשפחה 90% הולכים/הלכו לקרבי, וככה גם אני מתכנן. אני מחכה בקוצר רוח ליום הגיוס, עד כמה שזה בטח נשמע לך מטורף.

את התרומה למדינה כל אחד צריך לעשות, ואני אישית לא סובל משתמטים.

יש לך בעיה עם שדה הקרב? לא רוצה לראות נשק? לך תהיה טבח/שק"מיסט או משהו בסגנון.

צה"ל הוא לא דפוק, צה"ל הוא עם הנהגה עליונה דפוקה ברמות, ולכן אנחנו רואים מה שהיה במלחמה האחרונה, ועוד.

אז אל תחלק את זה ל "2 סוגים של אנשים שעשו צבא" וכו', כי למרות שעשית ואתה חושב שאתה יודע מה גם אחרים חושבים- מסתבר שאתה לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בגלל שהוא לא עשה צבא, זה בגלל שהוא לא עשה צבא וגאה בזה. בגלל שמההתחלה בא כמו ההיפי המלוכלך שהוא ואפילו לא נתן לזה צ'אנס. זה הסיבות הלא ממש לגיטימיות שבגללן לא עשה צבא. איך שהוא טוען שהוא פצפיסט אבל הולך מכות כמו ערס במועדונים (ומתגאה בזה, כמו ערס). מלא אנשים עושים שירות לאומי, אבל זה לא בשבילו, הוא לא רוצה לתרום למדינה, כי המדינה היא מוצצת והיא זונה. הוא לא חושב שמהשד של הזונה הזאת הוא יונק כסף עכשיו - כי לא אכפת לו. בסוף הוא גם יהיה כמו אביב גפן, יברח ללונדון או לפריז ויתן הופעות מול קהל של משתמטים ושונאי בדיוק כמותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהקהל של כוכב נולד בנוי מבני נוער

אלה יותר מילדים מיתלהבים

נערים בני 14-15 ומעלה בדרך כלל לא כל כך מטומטמים שהם לא מבינים תמיסחור של כל העסק

בעינין הצבא אני לא חושב שזה העינין הבאמת מרכזי פה

גם אני לא סבלתי תצבא ואם היתי יכול לחזור לאחור היתי מעדיף לעבוד ב3 שנים האלה

בימקום לשרת

אני חושב שמה שמעצבן אנשים זה שהוא מפרסם את זה שהוא נגד הצבא

ושלדעתו המדינה חראה וכו

ובמשהו אחד הוא צודק המנהיגים שלנו באמת חראה

תיראו תקיצוץ של הקיצבאות לזקנים \נכים\וחולים

תיראו כמה עולות דירות לזוגות צעירים היום באזורים שיש מספיק עבודה

צריך ליקרוא לזה דירות לזוגות עשירים

בכל מיקרה אני חושב שאנשים חיפשו כיבשה שחורה ומצאו אותה

וגקו בטח צריך תפירסום כדי לעשות קצת כסף בזמן הקצוב שיש לו מול המצלמה

הבעיה שגקו הוא כיבשה קטנטונת

יש לנו רמטכל שסוחר בבורסה בימקום ליתכונן למילחמה

יש לנו ראש ממשלה מאוד לא החלטי

שר ביטחון ששולח כרוזים לפני התקפות ומבזבז מיליארדים ביגלל ניהול ואסטרטגיה כושלים

ובימקום זה העיתונות מדברת על פלוץ שזכה בתוכנית מטומטמת

שכידוע הזוכה בשנה הקודמית כימאת שלא קים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבעיה העיקרית היא לא הצבא אז איך אני רואה בכל מקום רושמים "יא זבל! תעשה צבא! אזרח סוג ב'!" ועוד בסגנון?

ועוד משהו, הם מקצינים את כל מה שהוא אומר ואף רושמים דברים שקריים כמו זה שבא לו להרביץ לאביב גפן זה לא קרה (ואת זה אני יודע ממקור אמין ביותר) וזו דוגמא אחת מבין רבות.

בנוסף אף אחד לא הסביר לו איך לענות על שאלות והכל מההפקה של ערוץ 2, פשוט זרקו אותו לכרישים הטורפים שיעשו ממנו קציצות בלי לתדרך אותו.

הוא לא הבחור הכי חכם בעולם בוא נגיד ההשכלה שלו לא גבוהה ואנשים עושים לו מניפולציה כדי לקבל כתבה טובה עם הרבה רייטינג.

זה לא שהוא קם וביקש מיקרופון ואמר שהוא גאה שלא עשה או משהו.

אני ממש חושב שהוא שר יפה, אולי לא אצביע לו לרשות הממשלה (למרות שלדעתי בצמרת הממשלה שלנו עומדים אנשים שאני מתבייש בהם הרבה יותר מאשר בג'אקו) אבל אני כן אקנה את הדיסק שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להבין שהיום העיתונים מחפשים ריטינג לא פחות מערוץ 2

וביגלל זה מפרסמים לך על הילדה בת ה14 שדפקו אותה בחיל האוויר

ומפרסמים לך על הנשיא לפני שהיה מישפט

ועל רמון

וכו וכו

בימקום לחכות אחרי שיהיה מישפט הורסים חיים של אנשים מאוד מהר

זה העיתונות היום לצערי וגאקו או עוד סיפור שנותן ריטינג

במיקרה הזה זה יכול לעזור לו אם הוא ישחק נכון אם הקלפים

ולמה אנשים כל כך נגדו -ביגלל שכל הזמן מדברים על זה

גם הנשיא כבר מוקצה מבחינת הרבה אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק לגמרי

ועוד משהו בקשר לשיר מדינה זונה מדינה מוצצת

אתם מבינים שהוא שונא את המדינה מהשיר הזה

הפרשנות האמיתית (שוב מאותו מקור אמין ביותר)

המדינה היא כמו זונה של ארה"ב, שעושה בסופו של דבר מה שארה"ב רוצה שנעשה

המדינה מוצצת את הדם של האזרחים שלה, עם כל המיסים ומה לא

אני דווקא מבין מפה שכן איכפת לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...