פרצופה של המדינה, ג'קו אייזנברג - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרצופה של המדינה, ג'קו אייזנברג

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל "כוכבים" יש כבר הרבה מאוד זמן

ברגע שהתיקשורת אפכה לעממית כל כך התחילו לצוץ "כוכבים"

תחשבו כמה זמן מדונה בצמרת והמון ביזכות יחסי ציבור ופרובוקציות

ולהקות וזמרים פחות מוקצנים מצליחים הרבה פחות בדרך כלל

בעולם נורמלי נינט היתה מזמרת בחתונות ומועדונים קטנים

במיקרה הטוב

אבל יחסי ציבור אפכו אותה ל"כוכבת"

ומה לעשות ילדים קונים תשטויות האלה ככה שכמו כל עסק אם הוא מגלגל כסף טוב הוא ממשיך ליתקים

גאקו הוא עוד אחד מהמוצרים הגנרים של כוכב נולד

ולצערי יש למוצרים שלהם הרבה קונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה - אם מר אייזנברג הוא פרצופה של המדינה אז הבעיה היא לא בו אלא בנו. ממתי מכתירים ילד שזכה בתוכנית לפרצופה של המדינה?

הוא לא יותר מזוכה בתוכנית - וכפי שאין כתבות תחקיר על דעותיהם הפוליטיות של זוכי "מי רוצה להיות מליונר", אין שום סיבה שדעותיו יעניינו את כלל הציבור.

תפרידו בבקשה בין יחצנות למציאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alonlior- אתה מודע לכמויות הבולשיט שכתבת בהודעתך?

לא יודע מה גרם לך להיות כל כך ממורמר בצבא, אח שלי כרגע בצבא, הנדסה קרבית, וכל פעם שהוא חוזר הביתה, לא תלונות אנחנו שומעים ממנו. אלא סיפורים על צחוקים עם החבר'ה, דאחקות עם המפקדים, ותכניות להמשך.

וזה לא רק הוא, גם 2 בני דודים שלי, אחד שבהנדסה קרבית, ואחד בחיל הים בסטי"לים. חשבת שפה זה נגמר? טעית.

כל אחד מבני המשפחה שלי שדיברתי איתו על השירות שלו בצה"ל, יצא מרוצה מהשירות שלו.

ונמשיך עוד הלאה- אבא שלי, שנלחם במלחמת לבנון (הראשונה), שישב בקופסת פח שנקראת צנטוריון ושלחו אותו עד ביירות- גם יצא מרוצה מהשירות שלו.

ואצלנו במשפחה 90% הולכים/הלכו לקרבי, וככה גם אני מתכנן. אני מחכה בקוצר רוח ליום הגיוס, עד כמה שזה בטח נשמע לך מטורף.

את התרומה למדינה כל אחד צריך לעשות, ואני אישית לא סובל משתמטים.

יש לך בעיה עם שדה הקרב? לא רוצה לראות נשק? לך תהיה טבח/שק"מיסט או משהו בסגנון.

צה"ל הוא לא דפוק, צה"ל הוא עם הנהגה עליונה דפוקה ברמות, ולכן אנחנו רואים מה שהיה במלחמה האחרונה, ועוד.

אז אל תחלק את זה ל "2 סוגים של אנשים שעשו צבא" וכו', כי למרות שעשית ואתה חושב שאתה יודע מה גם אחרים חושבים- מסתבר שאתה לא יודע.

לא שמתי לב שהגבת לי.

לא רשמתי בולשיט אתה לא צריך לזלזל במה שרשמתי זה דבר ראשון.

מלא מלא מלא מלא מלא אנשים שהיו איתי בשתי הבסיסים/קורס/טירונות שהייתי בהם וחברים מחוץ לצבא (כ-95% מהחיילים שהכרתי במהלך השירות שלי) לא חושבים כמוך. כנראה ששאר האנשים הם כן כמוך אוהבי .

יש אנשים שפחות מתלוננים על זה (כמו אח שלך) ויש כאלה שאומרים שאם הם לא יתלוננו יחשבו שלא רע להם.

אחיך, כמו שרשמת, אמר כמה טוב היה לו עם הצחוקים עם החבר'ה. גם לי היו צחוקים אבל אני מעדיף לוותר עליהם כדי לא לחוות את שאר הדברים המצערים שחוויתי במהלך השירות (בגלל טעות של המפקד שלי ושל המב"ס חבר שלי מהמחלקה נהרג וכו'...).

זו שאלה של אופי, יש אנשים שמוכנים לסבול המון כדי "לתרום למדינה" ויש כאלה שמוכנים לסבול פחות או לא מוכנים לסבול בכלל כי הם חושבים שדרך ההתנהלות של הצבא היא דרך שמעמידה את החיילים בעדיפות אחרונה.

יש את האלה שמורעלים מאוד ומגיל קטן רוצים להיות קרביים (בדר"כ אלה אנשים שאח שלהם היה לוחם או קצין או לא יודע מה)

מלא קצינים שדיברתי איתם וגם נגדים אמרו שהם מצטערים שחתמו קבע אבל אנחנו סתם מדברים על דברים שכבר לא קשורים.

המשפחה שלך אוהבת צבא? שיהיה, אז אנשים כמוכם צריכים ללכת לצבא והצבא צריך עוד כמוכם.

הרוב הוא הפוך.

אני אומר, אם מישהו לא חושב כמוך, אל תשנא אותו. מה גם שכולנו חיים במדינה הזאת וכולנו סובלים מהחסרונות שלה.

אני מסיק שללכת לצבא, מבחינתך, זה לא לסבול, ההיפך, זה גאווה, אז מה אתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא שהוא לא עשה .

קחו, למשל, את בר רפאלי. נכון, יש הרבה ביקורות כלפיה. אבל ת'כלס, במעמדה, סבירות לא רעה שמי שהיה זוכה להיות המפקד שלה, היה מתלהב מזה, על כל המשתמע מהעניין, וכנראה שלא היה לה הכי נעים (בלשון המעטה). תחשבו פפראצ'י בכפייה, במשך כך וכך זמן. הכניסה לוורידים של סלבריטאים מוגדלת עשרות מונים. אז כן, אני יכול להבין את זה. ולגבי אגם רודברג, שכן עשתה - כל הכבוד לה. באמת. כי אני מאמין שזה לא קל, כל ההתעלקויות מסביב (למרות שזה גם תלוי בסוג של בן אדם כי יש כאלה שזה פחות מפריע להם).

בקיצור, הצבא זה לא העניין.

הצביעות זה מה שמרתיח. זה העובדה שהוא חושב שהוא יותר טוב ממני ומכם, הוא יותר "יפה מבפנים" ולכן לא עשה , לכאורה. אבל אם ככה, למה לא שירת שירות לאומי (בנושא של המכות, אני לא מכיר את הנסיבות, אז זה לא בהכרח רלוונטי, כי יכול להיות שלא הוא התחיל וכו'...).

בקיצור, הבן אדם מזוייף עד העצם, וזה מה שמרתיח בעצם היותו בן אדם.

לגבי המוסיקה, לדעתי לאביב גפן יש הרבה שירים מאוד יפים (לטעמי) ואני לא סובל את הבן אדם, חושב שהוא צבוע וכו'. לא הייתי קונה את הדיסק שלו, או משלם על הופעה שלו, עם זאת. אבל לא אכפת לי לשמוע את המוסיקה שלו.

אני חושב שבכוכב נולד יש משהו יפה, כשלוקחים אדם אנונימי ונותנים לו את ההזדמנות. במקרה של הראל סקעת (שוב, לטעמי) גם לנו זה יצא משתלם, מבחינת השירים שהרווחנו.

בקיצור, עוד בן אדם זבלי במדינה. מה חדש? אז הוא זכה בגמר של כוכב נולד, נו שויין... יותר מטריד אותי שאחמד טיבי מקבל משכורת מכספי המסים שלי וחותר תחת המדינה... יש עוד הרבה כמו הג'קו הזה במדינה, צאו מהשוק שלכם... פשוט הוא, במקרה, זכה בכוכב נולד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא לא הכי חכם.

הוא התנצל בחדשות ערוץ 2 אם הוא פגע במישהו.

הוא לא חושב שהוא יותר טוב מאנשים אחרים.

אני לא יודע אם המקרה יכול להוות הגבלה למיקרה שאני חושב עליו עכשיו, שלי היו בעיות של כאבי ראש חזקים בצבא אבל ברמות מטורפות (מיגרנות), והמפקדת שלי אמרה שאני לא מרגרינה ואני יכול לעשות הכל. מה שאני מנסה להגיד זה אנשים שאין להם בעיה שיש למישהו אחר, לא יכולים בחיים להבין מה זה.

אולי יש משהו (אולי נפשי אולי לא) שבגללו הוא לא יכל לשרת, אולי הוא לא חשב מספיק או לא יודע מה.

לא צריך לעשות הר מעכבר. לא חסרות צרות למדינה? בכל אתר או פורום אפשר לראות 5 כתבות עם איזה 2000 תגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בנוגע ליזדמנות שכוכב נולד נותן לאנשים

אתם שוכחים שעל כל מיספר מצומצם של אנשים שמיתפרסמים מספיק כדי להרוויח

יש אלפים שהרגו להם תחלום

והרבה מאותם אנשים חיים בעוני

בעינין אביב גפן

טוב יש לו הרבה שירים יפים רובם מתחילת הקרירה

בשנים האחרונות הוא ירד הרבה ברמה

אבל כן יש לו סוג של צביעות שמיצד אחד הוא מיתבכין הרבה על המדיניות של הממשלות

אבל מיצד שני הוא מרוויח הרבה כסף מהארץ הזות וחי טוב

בעינין סלבס אני חלוק

כי מיצד אחד אלה שעושים לא באמת עושים כי נותנים להם להופיע הרבה

והזמן נטו שלהם בשרות מצומצם

לפי דעתי תסלבס צריך להכניס ללהקות צבאיות וזהו

או שבימקום לתת להם להופיע בזמן השרות ולקחת להם את רוב המשכורות בזמן הזה

איך שזה היום שרוני ואגם וכו כאילו עושות ומרויחות המון כסף בתקופת השרות

בלי עקיפה אמיתית של החוקים בצבא שרוב הכסף צריך ללכת לליבי

זה אפליה שלילית ואני בטוח שזה מעצבן חילים רגילים

אותי אישית זה עיצבן בתקופת השרות

ואם ל"כוכבים" יש זמן מוגבל לעשות כסף שידחו תגיוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ניפחו יותר מדי את העניין הזה. נכון זה חשוב מאוד שכולם ייתגייסו לצבא.

אבא שלו נפטר כשהוא היה בגיל צעיר. ואם הבנאדם ייצא על נפשי מה אפשר לעשות?

אותי מכעיסים עוד יותר מאיה בוסקילה ודומיה, שהשתמטה מהצבא בטענה שהיא [עלק] דתיה. או בר רפאלי ש[עלק] התחתנה עם אחד בן 40.

וזה בכלל לא היה סרט פורנו, זה הבלוגטיוי הזה בתפוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שבשביל לא יקרה מצב כזה של דח"ש או השתמטות, לא עדיף ליצור קרטריון והוא לאחר צבא? או לפחות בן 22+?

למה לא, מעכשיו רק מי שעשה מותר לו להירשם לפורום הזה, רק מי שעשה מותר לו לנסות להתקבל למכללות או אוניברסיטאות, רק מי שעשה מותר לו להיכנס למועדונים...

נשמע שפוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...