האם משתלם להביא מצלמה מחו"ל? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם משתלם להביא מצלמה מחו"ל?

shon

Recommended Posts

קודם כל, אתה מדבר על D200 (ניקון) או 30D (קנון), לא D30 שזה דגם עתיק של קנון שכבר מזמן לא מיוצר.

אני קניתי EOS 350D בארה"ב ויחד איתו קניתי אחריות בינלאומית ל-5 שנים של Mack Camera, מה שנותן לי שקט מוחלט (עד עכשיו לא הייתי צריך אותה, טפו טפו טפו).

לא יודע לי אם ניתן לקנות בסינגפור אחריות בינלאומית דומה.

לחלופין אולי ניתן לקנות בארה"ב אחריות בינלאומית עבור מצלמה שנרכשת בסינגפור, אך ישנן 3 בעיות:

1. לא ברור לי אם יהיה לך קל להשיג תעודה כזו מארה"ב. אם יש לך מישהו שגר שם הוא יוכל לקנות עבורך ולשלוח בדואר אויר - לא סיפור גדול, סה"כ חתיכת נייר.

2. לא ברור לי אם יש חנויות שיסכימו למכור אחריות בלי למכור אותה יחד עם מצלמה. שים לב שמבחינת Mack אין אם זה שום בעיה (מצלמה מחנות א', תעודת אחריות מחנות ב') - השאלה היא רק אם תמצא חנות שתמכור לך במחיר סביר תעודה ללא מצלמה.

3. גם אם תתגבר על 1,2 לא ידוע לי אם האחריות של MacCamera תופסת לגבי מצלמות שנקנות מחוץ לארה"ב.

כנס ל- http://www.mackcam.com/ ותתחיל לקרוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לגבי האחריות של חברת mack שאתה מדבר עליב, אני פעם ראשונה שומע...

אני דיברתי בעיקר על הפרשים במחירי הקנייה, אבל אם כבר העלתה את הנושא, חברת mack הזאת נותנת גם שירותי תיקון למצלמות ניקון או קנון גם בישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת mack עובדת עם מעבדות בכל העולם.

חבר שהוא צלם רציני אמר לי שם של מעבדה רצינית למצלמות בארץ (שלצערי שכחתי את שמה) שעובדת איתם.

מה שיפה הוא שאם תקרא באתר של mack, אתה צריך להביא הצעת מחיר שהם יאשרו לפני ביצוע התיקוןלאחר מכן אתה מתקן, ומקבל מהם החזר כספי.

לפי דברי החבר שלי, המעבדה הזאת עובדת עם mack הרבה והם עושים לך את כל העבודה מולם (אני מניח שאתה פשוט מוסר את המצלמה/עדשה או מה שביטחת פלוס תעודות האחריות או עותק שלהן), ואין צורך בכל כאב הראש של להביע הצעה, לשלוח להם ולקבל אישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...