פרשת "האונס בבסיס": לא יוגשו כתבי אישום - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרשת "האונס בבסיס": לא יוגשו כתבי אישום

stone cold

Recommended Posts

בצה"ל אסור להכנס למגורי בנות למשל ושופטים על זה בחומרה. האיסור על קיום יחסי מין בבסיס (מלבד למשפחות שגרות בו) גם הוא מאד מאד חמור. למה לא שפטו אותם על זה שהם הזדיינו במגורי הבסיס? ואיפה ההורים של הילדה הדפוקה הזאת?

יעשו להם דין מישמעתי-

130 חיילים נחקרו בפרשה. חלק מהם, חיילים ומפקדים כאחד, יועמדו לדין משמעתי על "התנהגות שאינה הולמת" ועל כך שלא ידעו על המתרחש בבסיס.

ואם אני זוכר נכון במישפט כזה אפשר להכניס אותם ל28 יום לכלא צבאי

ואולי אפילו להוריד אותם בדרגה (לנגדים דרגות זה מאוד חשוב)

אז נכון זה לא מישפטים רצינים אבל הם נענשים על מה שהם עשו רע

ולא על מה שהם לא ידעו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

האמת שלא..

מדובר על בחורה שרצתה סקס, אז היא עשתה סקס.

היא גם היתה בת 14 וחצי שזה קצת לא חוקי, אז היא סיפרה לגברים שהיא שכבה איתם שהיא גדולה יותר (18 אאל"ט).

היא עדיין מרוצה מזה, לא כועסת על אף אחד ולא מתחרטת על כלום.

אבל יש כמה פרמיטיביות בעולם שעדיין חושבות שסקס זה דבר רע, והן ניסו להציג אותה כקורבן אומלל ואותם כאנסים אכזריים.

אופס, לא הלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הדיון ואת הידיעה ב- ynet אבל תנו לי לנחש, מדובר בעוד בחורה שהחליטה שהיא רוצה כסף על חשבון כמה חיילים/ חברי כנסת (במקרה הזה חיילים).

אז תקרא את הדיון לפני שאתה מגיב.

נמאס ממגיבים שאומרים "לא קראתי את הדיון ואין לי מושג על מה מדברים כאן, אבל הנה דעתי בכל מקרה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא..

מדובר על בחורה שרצתה סקס, אז היא עשתה סקס.

היא גם היתה בת 14 וחצי שזה קצת לא חוקי, אז היא סיפרה לגברים שהיא שכבה איתם שהיא גדולה יותר (18 אאל"ט).

היא עדיין מרוצה מזה, לא כועסת על אף אחד ולא מתחרטת על כלום.

אבל יש כמה פרמיטיביות בעולם שעדיין חושבות שסקס זה דבר רע, והן ניסו להציג אותה כקורבן אומלל ואותם כאנסים אכזריים.

אופס, לא הלך.

בני 14 הם מטומטמים, הם לא יודעים מה הם רוצים ומה המשמעויות של זה...

חיילים בני 18 צריכים כבר לדעת שלא מנצלים אנשים אחרים. הם היו צריכים להישפט במלוא החומרה. זה ביזיון לצבא וביזיון למערכת המשפטית של הצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמגוגיה זולה.

אם אני ילד בן 14 שהולך לחנות, מזדהה כבן 18 (מציג תעודת זהות של אחי הגדול, נניח), וקונה אלכוהול - אתה לא יכול להאשים את המוכר בשום דבר בלתי חוקי.

אותו כנ"ל - אם אני ילדה בת 14, שמזדהה כבת 16, ועושה סקס עם גבר - אתה לא יכול להאשים את הגבר בשום דבר בלתי חוקי.

אתה רוצה להמשיך עם הדמגוגיה של "ילדים בני 14 לא מודעים למעשיהם, ולכן כל העולם צריך להיות בכלא כי הוא אשם, ולא חלילה אותו ילד תמים וחסר ישע", תהנה. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני רוצה להמשיך. תודה לך

גם אם קטין משקר לגבי גילו למוכר אין סיבה להסתיר את קיום העסקה

מבחינתו נמכר אלכוהול כדין לאדם מעל גיל 18, ואין לו בעיה שכולם ידעו מזה

אבל במקרה שלנו

אותם חיילים ידעו טוב מאוד עם מי הם מתעסקים, אחרת הם לא היו ממהרים לטאטא הכל מתחת לשטיח

ויהיה מאוד נחמד אם מישהו יתייחס לטיעון הזה סוף-סוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל במקרה שלנו
אותם חיילים ידעו טוב מאוד עם מי הם מתעסקים, אחרת הם לא היו ממהרים לטאטא הכל מתחת לשטיח

ויהיה מאוד נחמד אם מישהו יתייחס לטיעון הזה סוף-סוף

לא חמוד, זה שאתה מצטט את עצמך לא הופך את מה שאתה "מצטט" לעובדה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]so how's your girlfriend in the bed? she sucks your cock well?[/ltr]

הבנתי את האנלוגיה והיא לא קשורה בשיט

כשיש זוג במחנה צבאי כולם יודעים מהם, במיוחד כשחצי מהזוג עובר ברוטציה בין כולם :screwy:

אי-אפשר להשוות את זה לחיים האזרחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...