פרשת "האונס בבסיס": לא יוגשו כתבי אישום - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרשת "האונס בבסיס": לא יוגשו כתבי אישום

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בוא לפחות נסכים שגם אם הם ידעו את הגיל שלה אין דרך לדעת את זה כי אף אחד לא יוכל לאמת או לשלול את ההכחשה שלהם.

אם הם כן ידעו את הגיל שלה, שלפחות לי זה נראה סביר, אז מדובר במעשה לא מוסרי שהם היו צריכים לחדול ממנו...

אני לא הייתי עושה מישהי בת 14 אם הייתי יודע שהיא בת 14... ולא רק בגלל שזה מעשה פלילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]that's a pretty big if. I don't think anyone (of the adults) here would have, well maybe if I was 18 but not likely. plus there are lots of unknowns, like did they know her age and how doed she look.

my theory is that if 30+ were attracted to a 14 year old then she probably didn't look like she was 14 years old, which means they had no reason to not believe her that she's 16+.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

ואתה באמת מאמין שלמישהי אחת (לא משנה בת כמה) יש 30+ פרטנרים ואף-אחד מהם לא יודע על האחרים?

זה מצב בלתי-אפשרי, וכמו שרשמתי מקודם - הנאיביות המדומה הזאת רק ממחישה שהחיילים ידעו והתביישו במה שהם עושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

ואתה באמת מאמין שלמישהי אחת (לא משנה בת כמה) יש 30+ פרטנרים ואף-אחד מהם לא יודע על האחרים?

זה מצב בלתי-אפשרי, וכמו שרשמתי מקודם - הנאיביות המדומה הזאת רק ממחישה שהחיילים ידעו והתביישו במה שהם עושים

[ltr]oh I get it, you have a problem that she's a slut.

so if there's a 20 year old that had 30+ men it would have been just as wrong in your eyes. but if it's a man that had 30+ women he deserves a medal.

oh the hypocrisy.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]that's a pretty big if. I don't think anyone (of the adults) here would have, well maybe if I was 18 but not likely. plus there are lots of unknowns, like did they know her age and how doed she look.

my theory is that if 30+ were attracted to a 14 year old then she probably didn't look like she was 14 years old, which means they had no reason to not believe her that she's 16+.[/ltr]

יש עוד נסיבות מקלות

בבסיסים כאלה לחילים הזוטרים אין חיים ואני מדבר מנסיון

היתי כמה חודשים בבסיס כזה בשרות והמוח שלך מיתחרפן

ואני לא צוחק אתה פשוט מקבל שריטה עמוקה מהשיעמום-(טוב אז לא היה כבלים בבסיסים כאלה

ולא (לא יודע מה קורה היום)

הילדים שגרים שמה גם משועממים ומחפשים חילים לשחק איתם (אני לא מיתכוון למישחקי מין)

ככה שאני מעריך שהיו תנאים של חילים על סף מחלת נפש +ילדה חולה ומאוד משועממת

וקרה מה שקרה

וקל לחשוב בנוחות של האזרחות אבל בכמה חודשים שהיתי שם היתי מוכן לזין גם פרה

בכל מיקרה כן הם לא מוסרים בימיוחד אם הם עשו תורות כמו שניסו להגיד

אבל בפועל הם לא אנסו

ולהוכיח שהם ידעו תגיל בבית מישפט יהיה מאוד קשה

ככה שהם יענשו עונשים קלים וזה בסדר למיקרה המסוים הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה, הכותרת של הדיון היא שאין כתבי אישום בפרשה אבל אתה ממשיך לטעון שאתה יודע יותר טוב? אני מצטער על הטון שלי אבל אני פשוט מתקשה להבין לאן אתה חותר ומה בדיוק אתה מנסה לומר... בעילת קטינה היא עבירה אבל אתה באמת מכיר את החוק ואת המקרה הספציפי כל כך טוב שאתה מוכן לומר בוודאות שיש עילה לכתב אישום? תן לי לנחש - לא ממש. בוא נשאיר את העבודה המשפטית לאנשים שלא משיגים את המידע שלהם מהעיתונות ומשמועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת לגלות מה הקשר בין ההודעה שלי למה שהבנת ממנה

[ltr]you said: [/ltr]

[ltr]ok let say the girl is 25 and had 30 partners and lets say they did know about other. what's wrong with that? [/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...