המחשב לא נדלק בכלל, קצר? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא נדלק בכלל, קצר?

Fighter

Recommended Posts

שלום

הלוח הוא p965 ds3

הספק הוא enermax liberty 400w

מקודם ניסיתי לפרק את הבורג של הכרטיס מסך כי הוא לא היה מחוזק וזה הפריע להכניס כבל של TVIN/OUT

כנראה ששכחתי להוציא את הכבל של החשמל, ושהבורג או המברג נגעו בלוח או במשהו שחובר אליו

אחרי זה ניסיתי להדליק שוב את המחשב ופתאום אני רואה שהוא לא נדלק

הכל מחובר, בדקתי

אז אם זה קצר? הלך הלוח? מנגיעה של גוף מתכתי שהכבל של החשמל היה בפנים?

תשובה חשובה לי מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל:

ספק נדלק?

ואם לא..... קיצרת ספק????

תבדוק פגיעה מהמברג יכול להיות שעשיתה איזה חור נזק קטן ולא קצר

והמחשב ניכבה ישר הנורה של הלוח או שניסיתה להדליק

:'( :'( :'( אלהים!!!!! תעזור לי!!!!!!!!! אמא!!!!!! :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום חור

הלוח כאילו יצא עכשיו מהקופסה, בסך הכל הבורג נפל עליו שהוא היה מחובר לחשמל ואז המברג גם נגע בטעות אבל נגיעה קטנה, לא תזוזה או משהו, כאילו ישב שם

והמברג בקושי שוקל

לא קיצרתי ספק כדי לבדוק אם הוא עובד כי אין לי איך לעשות את זה

אני מנסה עכשיו בטרייה ומנסה אם בטעות הלוח השתחרר מהדברים שמחזיקים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה זה יעזור לך, אבל ביום שישי קניתי מחשב עם לוח אם כמו שלך (Gigabyte 965p-ds3) הרכבתי את המחשב עם חבר שהוא , והמחשב לא נדלק (לא עושה קולות של BOOT), פירקנו כרטיס מסך - לא עושה צלילת פירקנו זיכרונות - אין צליל. הלוח לא עבד מההתחלה...אולי זו בעיה נפוצה בדגם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דייי אני לא מסוגל.. אנשים מה אתם גנובים? לאן רצתם? כשלא נדלקת נורת חשמל בחדר אז רצים לבדוק אם נפל בחוץ עמוד חשמל?

ספק עובד? - > מאווררים שלו עובדים? אם לא ---> נתק הכל מהספק, תכין חוט חשמל קטן קצר בין ירוק לשחור בחיבור ATX של הספק (לא משנה איזה שחור) , אם נדלק ----> נתק כל כרטיס פיזי כולל ובדוק האם המחשב נדלק כאשר רק הספק מחובר. לא נדלק ----> טוב ברור לא?

טוב אני לא אכתוב מגילות, אם בא לך תעשה את זה ונמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה זה יעזור לך, אבל ביום שישי קניתי מחשב עם לוח אם כמו שלך (Gigabyte 965p-ds3) הרכבתי את המחשב עם חבר שהוא , והמחשב לא נדלק (לא עושה קולות של BOOT), פירקנו כרטיס מסך - לא עושה צלילת פירקנו זיכרונות - אין צליל. הלוח לא עבד מההתחלה...אולי זו בעיה נפוצה בדגם הזה.

איזה מארז יש לך כי יש כאלה שיש להם מין כאלה הרמות קטנות לחבר את הלוח אם ואם אתה לא מחבר אותם לפי הסדר שמראה איזה גודל הלוח אם אז יהיה לך קיצורים לי זה קרה שהזיכרון רצה לעבוד לי רק אם שני סלוטים והבעיה היתה זאת בSHARK שלTT ובמארז גנרי הIDE 1 לא עבד ולא זיהה לי את הדיסק קשיח כמאסטר הוא עבד ON OFF כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייש מאיפה השטויות האלו?

כששמים את הברגים "להרמות האלו" אם הם לא מתאימים אז הם לא נותנים אפשרות להברגה ולכן לא משלימים את ההרכבה ולכן לא מדליקים מחשב ולכן אין קצר ובנוסף לא קשור לפוסט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כבל הוצאת?

מה הקרש לאינטרנט?

אם נפל החשמל איך הספק עובד?

התגובות שלך הפכו להיות ממש אבל ממש לא מובנות. ???

האם קראת את התגובות הקודמות שלי?

פשוט קצר בן אדם.... קצר...... בבקשה???

ואני לא הבנתי איזה כבל הוצאת שגרם לחשמל שלך "ליפול"??!?!....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ברגע שקניתי את המחשב החדש, נתתי לאחותי את הישן

ורק אצלי יש את האינטרנט

אז הבאתי את הישן לפה כדי שאני יוכל לשאול בפורום

הוצאתי את הכבל חשמל מהמחשב הישן ושמתי במחשב החדש כדי לנסות שוב להדליק אותו

וכנראה שהכבל היה טעון בחשמל אז זה גרם לכל החשמל ליפול

תגיד לי איך לקצר את הספק כדי לראות שהמאוורר מסתובב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שאתה זה לא בדיוק אתה... :nono:

דייי אני לא מסוגל.. אנשים מה אתם גנובים? לאן רצתם? כשלא נדלקת נורת חשמל בחדר אז רצים לבדוק אם נפל בחוץ עמוד חשמל?

ספק עובד? - > מאווררים שלו עובדים? אם לא ---> נתק הכל מהספק, תכין חוט חשמל קטן קצר בין ירוק לשחור בחיבור ATX של הספק (לא משנה איזה שחור) , אם נדלק ----> נתק כל כרטיס פיזי כולל ובדוק האם המחשב נדלק כאשר רק הספק מחובר. לא נדלק ----> טוב ברור לא?

טוב אני לא אכתוב מגילות, אם בא לך תעשה את זה ונמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...