בוא'נה זיגזג האלה מניאקים! :( - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוא'נה זיגזג האלה מניאקים! :(

puNani

Recommended Posts

בתור אחד שקונה מהם לא מעט אני יכול להגיד שהם אחלה!

לא נראה לי שעובר שבוע בלי שאני מגיע לשם בשבילי או בשביל חבר.

עד לאחרונה הם באמת לא לקחו כסף על הרכבה, אבל זה הגיע למצב שאורן כל היום עומד ומרכיב מחשבים, לא היה לו זמן לכלום.

בן אדם לא צריך לעמוד עד שתיים לפנות בוקר ולהרכיב מחשבים לאנשים ועוד בחינם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שקונה מהם לא מעט אני יכול להגיד שהם אחלה!

לא נראה לי שעובר שבוע בלי שאני מגיע לשם בשבילי או בשביל חבר.

עד לאחרונה הם באמת לא לקחו כסף על הרכבה, אבל זה הגיע למצב שאורן כל היום עומד ומרכיב מחשבים, לא היה לו זמן לכלום.

בן אדם לא צריך לעמוד עד שתיים לפנות בוקר ולהרכיב מחשבים לאנשים ועוד בחינם!

בעיקר כשהרווח על חלקים הוא כמעט אפסי(מספר אחוזים חדש ספרתיים), אז עוד רוצים שאנשים יקבלו הרכבה למחשב חינם?

100 ומשהו שקל זה מחיר הגון מאוד בשביל הרכבת מחשב, ו150 עבור התקנת זה הגון מאוד. ברור שהוא לא ייתן לך ב150 שקל, כי 98SE וXP או כל עולה בסביבות ה300-550 שקל, תלוי אם אתה קונה RETAIL או OEM. הוא גם לא רוצה להסתבך עם התקנת חלונות לא חוקית, כי הBSA ינקנקו לו את הצורה, וזה בדיוק כמו כל חנות מחשבים אחרת, שהיא הגונה. כי כל אדם/חנות הגונים לא יתעסקו עם תוכנה לא חוקית או בעייתי, ומי שעושה את זה, בד"כ עלול גם לרמות אותך בחלקי המחשב(רמאי הוא רמאי הוא רמאי).

אני לא מבין את מי שקורה להם מניאקים: הוא רוצה שיהיה מצב אבסורדי: בן-אדם ירויח 2 אחוז על חלקי המחשב שהוא מוכר, ירכיב את המחשב במשך שלוש וחצי שעות בחינם(אם עושים התקנה נקייה של חלונות ומכניסים את החלקים אחד אחד למחשב לראות שאף אחד לא בעייתי), ועוד ייתן חלונות בחינם/150 שקל או יסכים להתקין חלונות לא חוקית, ועוד בחינם?!?!?! שלא נחשוב על הסיכון שיש בכזה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן אחלה מיקצוען !!! יש לו סבלנות לאנשים ולמחשבים כמוה לא ניתקלתי באף מקום ארץ, נכון הוא לא צריךולא רוצה להתקין בחינם

וגם לא להתעסק עים תכנות מועתקות וזאת זכותו המלאה וטוב שכך כי מי שמתחיל להתפשר היום מחר זה הופך אצלו לנורמה וכך המצב מתחיל להתדרדר (הפשרה של היום זאת הנורמה של מחר), זיגזג שרות ואמינות ללא פשרות .....מנסיון (אני ממש בתוך התחום ולא חובב)......

לקלל את זיגזג (ראו נושא) זה ממש פשע....... אן לכם מושג עד עמה הם מישתדלים (גכון לא בחינם אבל מקבלים תמורה מלאה לכסף), כמעט אף חנות בארץ לא מגיע לפטריה של הציפורן של זיגזג מבחינת שרות, אמינות וידע מיקצועי.

נקודה.

.

דן

cwm39.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך קשה להתקין windows לבד??

כבר היו לי כמה מקרים שהייתי צריך לפרמט את המחשב(בגלל וירוסים), וזה ממש לא בעיה, אתה בוחר ב- שאתה רוצה שהוא ינסה להעלות את המערכת הפעלה מה-cd-rom(אם זה כבר לא מכוון ככה) מכניס את הדיסק, ומתקין!

מה כל כך קשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה להתקין חלונות לבד, אבל זיגזג בודקים את היציבות והביצועים של המערכת לפני שהם נותנים אותה ללקוח. הם מנסים ומריצים תוכנות. אני לא הייתי רוצה לעשות זאת לבד, ורק בשביל זה מגיע להם 300 ש"ח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה להתקין חלונות לבד, אבל זיגזג בודקים את היציבות והביצועים של המערכת לפני שהם נותנים אותה ללקוח. הם מנסים ומריצים תוכנות. אני לא הייתי רוצה לעשות זאת לבד, ורק בשביל זה מגיע להם 300 ש"ח!

נראה לי גם אם לא תבקש שיתקינו , אלא רק ירכיבו את המחשב, הם בכל מקרה יתקינו , לראות שהכל עובד בצורה תקינה, ואז ימחקו אותה לאחר הבדיקה(כי זה עותק שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...