בוא'נה זיגזג האלה מניאקים! :( - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוא'נה זיגזג האלה מניאקים! :(

puNani

Recommended Posts

הם רוצים 100 שקל כדי להרכיס את המחשב

ועוד 150 שקל כדי להתקין לי ולקנפג את המערכת ואת כל החומרה...

:(

דרך אגב כמה זמן לוקח להם מהרגע שמזמינים ועד שהם מביאים את המחשב? (נגיד עד שהם מסיימים להרכיב והכל... כי אנחנו ניקח את זה מהם)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורק בשביל הספורט...

הרכבת מחשב בחנות מסויימת (שמסומנת באתר כ-!!) עולה 146 ש"ח.

הרכבת מחשב בפלונטר, עולה 162 ש"ח.

אז על מה בדיוק אתה מתלונן?

נ.ב.

התקנת מערכת הפעלה, מחירון פלונטר:

התקנת 95/98/Me/XP Only עולה 162 ש"ח.

התקנת 2000 / NT עולה 251 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אולי מחיר ההרכבה מוצדק אבל הם לא מספקים את התוכנה.. הם מבקשים ממני להביא להם את (מקורי בלבד) כדי שהם יתקינו.. ב 150 שקל! :(

אבל לא נורא כי אני מעדיף שהם יתקינו לי.. לאבא שלי יש בעבודה גם 98SE וגם גרסאות חוקיות אז נביא להם שיתקינו לי את שניהם במחיצות נפרדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו באמת שאני לא מבין מה הקטע של לתת לחנות להתקין.

במיוחד כשהיום אקס פי מתקינה לבד את כל הדרייברים כבר בהתקנת המערכת, היא לא מסבכת אותך ואחרי ההתקנה אומרת לך "חלונות זיהה התקן חדש.... בלה בלה בלה" ומבקשת תקליטור לקבצים והכל. היא מתקינה הכל לבד. אז מה קשה בדיוק ?

אתה אומר לחנות איך להגדיר לך את הכוננים במחשב (כמה מקום יהיה בכל כונן. אם לא תגיד סביר להניח שהם ישימו את כל המקום של של הדיסק הקשיח בכונן אחד, כונן C מן הסתם) ואת המערכת הפעלה אתה מתקין. באמת שאין קל מזה...

אלה אם אתה לא בקיא בכלל בתחום. האמת, יכול להיות שעדיף לשלם לחנות להתקין את מערכת ההפעלה. ככה על כל בעיה הם לא יכולים לתרץ שזה כי התקנת את זה לא בסדר וכו'. ברגע שהם ייראו בעיה עוד לפני שהם יתנו לךא ת המחשב הם יחליפו את החלק הפגום או יש כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אחלה אנשים (בעצם איש נתקלתי רק באורן ובאורית) !! מצויינים

אני הזמנתי את המחשב ביום חמישי לפני שבועים וביום ראשון כבר קיבלתי אותו..!!! מורכב והכל מוכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אחלה!!! הזמנתי מהם מחשב ובאתי אישית לחנות...

טרטרתי את אורן להחליף מאווררים, לשמוע את הרעש של כל אחד, לגעת בעכברים, מקלדות, לראות דיסקים קשיחים והכל הוא הסכים לעשות ועוד ברוח טובה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...