זכרונות CEON - מגיעים ל-900 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות CEON - מגיעים ל-900

סער_שי

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף אחד לא מבטיח, זה מה שאני שואל.

בדקתי ב-900 לפי מבחן לחץ BurnIn וזה עבר 5 הרצות והכל כשורה. יש דרך אחרת (מלבד MEMTEST) לבדוק את היציבות?

ובהנחה וזה יציב -

האם של חברה אחת עם אותם נתונים ובאותה מערכת יקבלו את אותה תוצאה כמו של חברה אחרת עם אותם נתונים ואותה מערכת? (ואילו נתונים יש מלבד תזמונים ותדר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובהנחה וזה יציב -

האם של חברה אחת עם אותם נתונים ובאותה מערכת יקבלו את אותה תוצאה כמו של חברה אחרת עם אותם נתונים ואותה מערכת? (ואילו נתונים יש מלבד תזמונים ותדר?)

אפילו לא אותם זיכרונות של אותה חברה לא יקבלו את אותה תוצאה עם אותה מערכת, כי אין דבר כזה שתי עצמים שהם בדיוק זהים עד לפרט האחרון.

יש הרבה דברים שמשפיעים, כמו איכות החומר ממנו הזיכרונות נוצרו, סוג הצ'יפים שעליו וכו'.... ואתה אף פעם לא יכול להגיד אם X הגיע לתוצאה הזו אז Y בטוח יגיע או דברים כאלה, כי פשוט אף אחד לא מבטיח לך ש-Y אכן יגיע, וזה מה שליאור מנסה להגיד לך!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה...

הם מוכנים להחזיר לי את הסכום ששילמתי 1200 ש"ח, ואז אני אקנה GSKILL (הבעיה שאני אצטרך לחכות עד יום ראשון אלא אם למישהו יש רעיון איך אני יכול להשיג כבר מחר)...

או שייתנו לי 250 ש"ח חזרה ואני אשאיר את הזכרונות שנתנו לי, שכמה שהם אולי "זבליים", מסתבר שהם עושים את העבודה, ו-250 ש"ח הפרש לא הולך ברגל. אז מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה...

הם מוכנים להחזיר לי את הסכום ששילמתי 1200 ש"ח, ואז אני אקנה GSKILL (הבעיה שאני אצטרך לחכות עד יום ראשון אלא אם למישהו יש רעיון איך אני יכול להשיג כבר מחר)...

או שייתנו לי 250 ש"ח חזרה ואני אשאיר את הזכרונות שנתנו לי, שכמה שהם אולי "זבליים", מסתבר שהם עושים את העבודה, ו-250 ש"ח הפרש לא הולך ברגל. אז מה דעתכם?

אילו ? (כלומר איזה דגם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש עצה מושכלת בבקשה, ואני אקבל כל גזר דין... אבל אל תכריזו שכדאי לי להחזיר להם את מה שהם נתנו לי רק כי זה מכעיס מה שהם עשו. גם אותי זה מכעיס אבל הם בסוף סידרו את זה ועכשיו אני רק יכול לבחור מה הכי טוב בשבילי:

1. CEON שבדקתי ומסוגלים להגיע ל-900MHZ (אפילו עם 4-4-4-12), ב-960 ש"ח (2GB)

2. GSKILL ב-1270 (800MHZ, 5-5-5-16). הבעיה = אני אצטרך לחכות ליום ראשון כדי לקנות אותם, וזה קצת מאוד לא נוח עבורי.

3. GSKILL PK ב-1400 (4-4-4-10, 800MHZ). הבעיה = כנ"ל.

ההפרש בין מה שיש לי לבין ה-GSKILL נראה לי משמעותי מספיק מכדי שאני אחליף (יותר מ-300 ש"ח לזולים, או בעצם כ-30% יותר), אבל אם אתם חושבים שזה שווה את המחיר מכל בחינה (אני מניח שכדי שזה יהיה נכון הביצועים צריכים להיות גבוהים ביותר מ-30%) אז אני אחליף.

תודה. באמת תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שחשבתי וניסיתי לסחוט ממישהו (מוסמך) כאן את התשובה.

כולם אמרו לי לזרוק להם את הזכרונות האלו בפרצוף. ובצדק. זוהי קהילה שנסמכת על המוצרים שחנויות כאלו מספקות לה, אז ברור שתיהיה פה תרעומת אם הייתה איזו רמאות. אבל בסוף יצא לטובה (כי פקחתי עיניים ובדקתי מה נתנו לי) כי עכשיו אני יכול לבחור.

אם מלכתחילה הוא היה מציע לי זכרונות כאלו לא הייתי לוקח כי בכלל לא הייתי בטוח שהם מסוגלים, אבל עכשיו כשאני יודע שהם מסוגלים אז למה לא לחסוך 300 ש"ח בשביל שני מוצרים ששניהם עושים את העבודה (לפי הדרישות שלי)?

קשה לי להאמין, לפי הגיון בריא, שההבדלים בין שני לוחות עם אותם נתונים שווים 300 ש"ח. אולי יש הבדלים כפי שציינת אבל אני בטוח שהם שוליים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק . במידה והם יציבים ב 100% - קיבלת את מה שרצית , אין לך סיבה להחזיר אותם .

חוץ מזה , אף אחד לא מבטיח לך את התדר הזה על ה .

בדיוק!

אני תיכף אבדוק SNM. מקודם בדקתי כמה הרצות של BurnIn והם עברו בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות לכל החיים, כמובן.

עכשיו אני בודק אותם (SNM) על 900 (5-5-5-15) שזה בעצם המינימום שאני מבקש.

אחר כך אני אנסה לדחוף יותר.

עדכון: הצליחו! עכשיו כדאי לנסות להוריד תזמונים או להעלות תדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה בדיקת של 4 מחזורים ב-SNM, וכנראה שזו הגרסא האחרונה כי מישהו מכאן נתן לי לינק. לקח בערך 45 דקות.

נכשל ב-900 עם 4-4-4-10. העליתי חזרה ל 5-5-5-15 והוא מצליח ב-935.

אני מניח שאם זה יעשה לי 935 עם 5-5-5-15 אני צריך להיות מרוצה. לא כן? כלומר, גם אף אחד לא יכול להבטיח לי ש-GSKILL יעשו לי את זה.

והאם הורדה של תזמונים היא משמעותית יותר מהעלאת תדר? כי לפי מה שאני רואה - העליתי את התדר והוא בסדר, אבל להוריד את התזמונים הוא נכשל כבר בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...