זכרונות CEON - מגיעים ל-900 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות CEON - מגיעים ל-900

סער_שי

Recommended Posts

אוקי, בגלל שהחלטתי שאני מחזיר אותם לחנות החלטתי לנסות לדחוף אותם, סתם בשביל הקטע.

הם עובדים על 900 (באס 300) ועוברים בנצ'ים של לחץ. התזמונים שלהם עולים ל: 5-7-7-20

ב-870 (באס 350), התזמונים שלהם עולים ל: 5-6-6-17

ציונים:

Sisoft2007

840 (באס 420)...

Bandwidth: Int = 6796

Float = 6814

Latency: Random Access = 92ns

Speed Factor = 102.5

870 (באס 350)...

Bandwidth: Int = 6242

Float = 6256

Latency: Random Access = 94ns

Speed Factor = 81

900 (באס 300)...

Bandwidth: Int = 5568

Float = 5571

Latency: Random Access = 105ns

Speed Factor = 80.5

בכל הצבעוניים יש שיפור (נאמר כי ציון נמוך הוא יותר טוב, במבחן הזה)... בכל השאר יש הרעה. אבל יש לזכור שככל שהעליתי את המהירות של הזכרונות הורדתי את הבאס.

איפה האהוד יערי של ביצועי זכרונות? :)

אני צריך פרשנות. קשה להבין כאן אם יש שיפור, כי הורדתי את הבאס ולכן המעבד עובד על תדר נמוך יותר. מה שמעניין - הם עובדים על 900 בלי בעיה בכלל.

אני אנסה להמשיך לעלות. בינתיים - תגובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין קשר לירידה בתדר של הבאס, ושל המעבד? הרי הביצועים של הזכרונות קשורים לבאס ולמעבד. אני בכל מקרה אנסה לתת להם מעל 800, אבל בבאס נמוך יותר, כדי להשוות ביצועים בין הבאסים. בכל מקרה אין לי מושג מה המספרים אומרים - התוצאות הן עד כדי כך גרועות?

ניסיתי להעלות לתדר 440, אבל המחשב קורס. כנראה המעבד לא עומד בלחץ. כי ב-420 הוא כבר 10 מעלות מעל מה שהוא צריך להיות (47 במקום 38), במנוחה. אבל אולי זה בעצם הלוח. איך אני יכול לדעת? (כי זה לא הזכרונות... הם יכולים לעשות 880, כפי שראיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן שצריך להוסיף מתח ללוח, כי לא נראה לי הגיוני שהמעבד עובד מצויין ב-420 אבל קורס ב-440. אולי מקרטע בטמפרטורות גבוהות, אבל לא ככה.

הלוח, מבחינתו, גם בתדר 420 עבד מצויין ונשאר על טמפרטורה יציבה גם בלחץ. אז ייתכן שהוא צריך עוד כוח כדי לדחוף קדימה. עכשיו ניסיתי לתת לו 440 והעליתי לו את המתח ב-0.1, ועכשיו המחשב בכלל לא עולה (מקודם הוא הגיע לWINDOWS ואז קרס). אוף :( ועכשיו המחשב בכלל לא עולה. אני לא יכול להגיע לביוס!!! הצילו! מה עושים?!

בכל מקרה אני רוצה לבדוק את הזכרונות ב-900 של 450, ו-900 של 300... כי לפי דעתי הפיחות בביצועים הוא תוצאה של ההורדה המשמעותית בבאס ובתדר של המעבד. התזמונים אמנם עלו אבל התדר של הזכרונות עלה, וזה בעצם הנתון הכי חשוב כשמדובר באינטל בכלל ובקונרו בפרט (לפי מה שהבנתי).

תקנו אותי אם אני טועה.

את התדרים הוא העלה לי אוטומטית. יש אפשרות להוריד אותם חזרה על ידי הוספת מתח (לא ראיתי אופציה כזו בשום מקום)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי המתח דווקא לא חזר... הבאס חזר (למעשה הוא היה אותו ערך שהזנתי אבל הקונטרול שלו היה על disable).

עכשיו הורדתי לו את תוספת המתח, והורדתי את הבאס ל-430. והוא שוב קרס. אבל אני מניח שעל זה כבר נדבר בפורום .

פשוט בדיון הזה - מפתיע אותי שהזכרונות הגיעו ל-900 בלי בעיות (אמנם העלו את התזמונים, אבל בכל זאת). מה גם שזה אומר שאני יכול להיות בטוח שהם לא מה שמגביל אותי ב-OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תאפס

(למרות שכבר קרה לי שרק אחרי שלחצתי על הPOWER כדי לפרוק את הספק פתאום היה בוט)

אני לא מבין מה כ"כ מפתיע אותך שהזכרונות הגיעו ל900 עם התזמונים האיומים האלה

זה גם לא נותן לך כלום (בעצם זה נותן לך פחות ביצועים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא טענתם שהתזמונים עבור מעבדי , וקונרו בכלל, הם שוליים במידה מסויימת?

הרי אתם כל הזמן ממליצים לא להשקיע עוד כסף בזכרונות 4-4-4-12 כי 5-5-5-15 הם כמעט בדיוק אותו דבר. אז מה אכפת לי 5-6-6-17? זה ביצועים פחות טובים אבל מה רע? (כלומר - עד כמה זה רע? כי השיקול זה האם זה רע מספיק כדי להחזיר ולהסתבך עם לקנות מחנות אחרת או לקבל כסף חזרה על שאני יודע שעושים לי את העבודה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...