זכרונות CEON - מגיעים ל-900 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות CEON - מגיעים ל-900

סער_שי

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבנתי... Back to the shop it is :)

אני פשוט חשבתי שלזכרונות מאיכות גרועה יהיה קשה להגיע ל-900. לא ידעתי שאפשר כל כך בקלות (אפילו בלי לעלות מתח), אבל עם התפשרות על התזמונים.

אז זכרונות של PK ששמתי עליהם את העין יעשו לי את העבודה, אני מניח (מה גם שהם מתחילים מ 4-4-4-10, אז גם אם יעלו, אז זה מהנקודה הזו). אני מניח נכון?

בנוסף - אם אני נותן עוד מתח לזכרונות יש מצב שהוא מחזיר לי את התזמונים היקרים שלי? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תנסה להעלות קצת מתח ולהשאר ב900 עם תזמונים קצת יותר נורמליים? (למשל 5-5-5)

פשוט תקבע בצורה ידנית את התזמונים, אל תשאיר את זה על AUTO/BY SPD

ומה נסגר איתך?

כל שניה משנה ניק או אווטר

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תנסה להעלות קצת מתח ולהשאר ב900 עם תזמונים קצת יותר נורמליים? (למשל 5-5-5)

פשוט תקבע בצורה ידנית את התזמונים, אל תשאיר את זה על AUTO/BY SPD

ומה נסגר איתך?

כל שניה משנה ניק או אווטר

:silly:

זה בדיוק מה ששאלתי - אם אני אעלה את המתח האם זה ישמור לי על התזמונים? (אין לי שום שליטה על הערך של התזמונים. הוא העלה את זה אוטומטית, ולא ראיתי בביוס (אולי לא שמתי לב) שום אפשרות לתת לו ערכים מסויימים)

ולגבי הניק - אני מנסה לבדוק את תגובות הציבור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאות, אנשים:

5-5-5-20 במתח סטוק, ב-900MHZ

עדכון: הוא עושה 940 ב 5-5-5-20 וגם 900 ב 4-4-4-12

השאלה עכשיו - עדיף להוריד תזמונים או להעלות תדר? ואיך לעזאזל אני גורם ללוח לעלות מעל 425? אולי המעבד זו הבעיה? הוא כבר ב-10 מעלות מעל הסטוק במנוחה, והמאוורר פועל במלוא העוצמה. אולי זו הסיבה שהוא קורס? או לנסות לתת לו עוד מתח?

ומה הקטע עם ה-TRAS? למה לא אמרתם לי להוריד גם אותו? (אמרתם AUTO) כלומר - הוא לא כזה משנה?

אצלי הגעתי ב gskill 800 ל 932 ללא מתח ב 5444,זה רק משחק ראשון,אני מאמין שעם קצת מתח אפשר לעבור את ה 1000,אבל נשאיר את זה לביוס החדש של dfi!!!!

קבלו תיקון 950 ללא מתח ב 5444 :xyxthumbs:

ללא מתח ב5444? מה זה 5444? התזמונים? (ה-TRAS לא אמור להיות הרבה יותר גבוה?) ואיזה GSKILL יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאות people

Come and get it:

5-5-5-20 במתח סטוק, ב-900MHZ. לא רע, הא? :)

Bandwidth:

Int = 6442

Float = 6470

בסביבות ה-1000 יותר מאשר ה-900 של הבאס היותר נמוך (עכשיו זה 360, הקודם 300)

Latency:

Random access = 89

Speed = 85.7

ב-LATENCY RANDOM ACCESS הוא ירד מ-105 ל-89, וזו התוצאה הכי נמוכה מבין הבדיקות (מן הסתם)

אבל ב-SPEED הוא עלה (מוזר)

עדכון: הוא עושה 940 ב 5-5-5-20. הציונים ממשיכים לעלות (או לרדת, תלוי איך אתם מסתכלים על זה).

השאלה עכשיו - עדיף להוריד תזמונים או להעלות תדר? ואיך לעזאזל אני גורם ללוח לעלות מעל 425? אולי המעבד זו הבעיה? הוא כבר ב-10 מעלות מעל הסטוק במנוחה, והמאוורר פועל במלוא העוצמה. אולי זו הסיבה שהוא קורס? או לנסות לתת לו עוד מתח?

ומה הקטע עם ה-TRAS? למה לא אמרתם לי להוריד גם אותו? (אמרתם AUTO) כלומר - הוא לא כזה משנה?

ללא מתח ב5444? מה זה 5444? התזמונים? (ה-TRAS לא אמור להיות הרבה יותר גבוה?) ואיזה GSKILL יש לך?

מרוב עייפות רשמית ברצף 444,חחחח

זה 15

ויש לי 1gbhz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי איזה דגם יש לך.

אצלי הגעתי ב gskill 800 ל 932 ללא מתח ב 5444,זה רק משחק ראשון,אני מאמין שעם קצת מתח אפשר לעבור את ה 1000,אבל נשאיר את זה לביוס החדש של dfi!!!!

קבלו תיקון 950 ללא מתח ב 5444 :xyxthumbs:

מלחמה, הא?! שלי עושים 960 ב444-15! :lol: (לפחות הWINDOWS עולה. לא בדקתי יציבות)

ממשיכים לעלות? :nixweiss:

...

תראו - הזכרונות שלי גם מביאים פה ביצועים מצויינים. אז יש לי שאלה - האם הנתונים האלו הם מדוייקים? כי אתם מדברים על איכות וכל זה, אבל הנה - הזכרונות האלו מצליחים לעשות מה שזכרונות אחרים מסוגלים. ייתכן אבל שזו אשליה? או שאם המספרים אומרים אז זה מדוייק?

כי וואלה, אני יודע שאתם כועסים עליהם (על החנות) ובצדק. אבל יש לי הרגשה שאני נשאר עם אלו ומבקש החזר על ההפרש.

עוד שתי שאלות:

1. מה, ה-TRAS לא משנה כל כך?

2. מה עדיף - להעלות את התדר או להוריד תזמונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי איזה דגם יש לך.

מלחמה, הא?! שלי עושים 960 ב444-15! :lol: (לפחות הWINDOWS עולה. לא בדקתי יציבות)

ממשיכים לעלות? :nixweiss:

...

תראו - הזכרונות שלי גם מביאים פה ביצועים מצויינים. אז יש לי שאלה - האם הנתונים האלו הם מדוייקים? כי אתם מדברים על איכות וכל זה, אבל הנה - הזכרונות האלו מצליחים לעשות מה שזכרונות אחרים מסוגלים. ייתכן אבל שזו אשליה? או שאם המספרים אומרים אז זה מדוייק?

כי וואלה, אני יודע שאתם כועסים עליהם (על החנות) ובצדק. אבל יש לי הרגשה שאני נשאר עם אלו ומבקש החזר על ההפרש.

עוד שתי שאלות:

1. מה, ה-TRAS לא משנה כל כך?

2. מה עדיף - להעלות את התדר או להוריד תזמונים?

רוצה מלחמה,חחחח

שמע היה לי כול מיני זיכרונות לא תמיד אותו תדר אומר אותו מהירות (ביצועים),יש עוד דברים שקובעים,כמו שראיתה מהדוגמא שהבאתה!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני שואל...

האם שילוב של התדר והתזמונים הם בדיוק מה שקובע או שיש עוד פקטורים? (מן הסתם גם הבאס והמהירות של המעבד... אבל הכוונה מבחינת נתוני הזכרונות).

אני פשוט מנסה להעריך כמה שווים הזכרונות שלי. אם אני מקבל 960 עם 4-4-4-15 עם ה-CEON שלי ואתה מקבל 960 עם 4-4-4-15 עם הGSKILL שלך - האם זה בהכרח אותם ביצועים או שיש עוד נתונים? (נאמר שזהו הגבול העליון של שניהם, לשם הדיון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...