הרכבתי עכשיו את המחשב... וכשאני מפעיל אותו.. הוא כותב לי משהו.. מה לעשות? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבתי עכשיו את המחשב... וכשאני מפעיל אותו.. הוא כותב לי משהו.. מה לעשות?

SpEcToR

Recommended Posts

על הלוח אם, איפה שחיברת את החוט של המאורר, צריך להיות עוד חיבור נוסף.. תנסה לחבר אותו לשם ותבדוק, אצלי זה קרה גם, כנראה ללוח אם יש חיבור ראשי כביכול למאוור שבו הוא מזהיר אותך במקרים קיצוניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי כל כך מה ה- שלך רוצה.

תיכנס לביוס (לחיצה על DEL בעליית המחשב) ותבדוק שם את ההגדרות של המעבד...אולי הכי טוב שפשוט תבחר ב-DEFAULTS ותשמור את ההגדרות ככה.

אחרי ששמרת את ההגדרות צא מהביוס ותראה אם זה חוזר - בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו.. הסתדרתי תודה לכם...

עכשיו יש לי בעיה חדשה.. אני מתקין וינדוס... והוא מזהה לי רק 130 גיגה.. במקום 250.. (יש לי דיסק קשיח סמסונג 250 גיגה SATA-II)

עשית את מה שאמרתי לך? איך פתרת את הבעיה?

בכל מקרה הוספתי לך פה תמונה של החיבורים.. מה שהתכוונתי שתנסה את החיבור השני, תפעיל מחדש וזה אמור לפתור לך את הבעיה..

http://rapidshare.de/files/30195644/_____1.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יש לי בעיה חדשה.. אני מתקין וינדוס... והוא מזהה לי רק 130 גיגה.. במקום 250.. (יש לי דיסק קשיח 250 גיגה SATA-II)

למה רשום לך בחתימה שיש לך WD160GB?

shuy,trxman זה לא מדויק

ש יכול לזהות עד 130GB או צריך לחפש ב Windows(מה בדיוק לחפש?)

לעניינו

בהתקנה של Windows(בהנחה שזה XP) איפה שאתה בוחר איפה תותקן מערכת ההפעלה מה רשום לך שם?

לדוגמא:

HB-02.4_big.gif

כמ כן תבדוק בביוס מה הגודל שהוא מזהה אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יש לי בעיה חדשה.. אני מתקין וינדוס... והוא מזהה לי רק 130 גיגה.. במקום 250.. (יש לי דיסק קשיח 250 גיגה SATA-II)

אומרים שהוא מזהה יותר אם מתקינים sp1 או sp2, התקנת אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הבעיה הראשונה שכבר נפתרה - aviv512 אנגלית אתה יודע? כתוב לו להכנס לביוס ולהגדיר את המעבד, מה הקשר בכלל למאורר של המעבד?

לגבי הבעיה עם ההרדיסק - קרא את הסטיקי בפורום אמצעי איחסון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...