אז מי הם משתמשי ה-MAC באמת ? - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מי הם משתמשי ה-MAC באמת ?

uzi4u2

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה סובארו מוכרים הרבה יותר ממרצדס?

כי במחיר של מרצדס אחת אפשר לקנות לפחות 2 סובארו אותו טיעון בול גם הסובארו תביא אותך ממקום למקום אבל בלי שנגעת במאק אי פעם אתה לא יודע מה ההבדל (נכתב מהמאק מיני שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי במחיר של מרצדס אחת אפשר לקנות לפחות 2 סובארו אותו טיעון בול גם הסובארו תביא אותך ממקום למקום אבל בלי שנגעת במאק אי פעם אתה לא יודע מה ההבדל (נכתב מהמאק מיני שלי)

אל תגזים, ההבדלים ממש לא עד כדי כך.

החומרה של הפיסי לא פחות איכותית, והמערכת הפעלה לא שיא השלמות, היא נתקעת, יוזרים מפסיקים לעבוד, בעיות תאימות עם אתרים בארץ בעיקר.

אני מכיר את שניהם יותר מידי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי להזכיר דווקא את השם שלך בתוק מישהו שלא אוהב מאק שדווקא יודע על מה הוא מדבר

אבל אתה חיייב להודות שרוב האנשים שיצא להם לעבוד על מאק בצורה רצינית כן התאהבו במחשב הזה ורוב אלה שלא אוהבים אותו מדברים בלי לדעת כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי להזכיר דווקא את השם שלך בתוק מישהו שלא אוהב מאק שדווקא יודע על מה הוא מדבר

אבל אתה חיייב להודות שרוב האנשים שיצא להם לעבוד על מאק בצורה רצינית כן התאהבו במחשב הזה ורוב אלה שלא אוהבים אותו מדברים בלי לדעת כלום

לא קשור לאהבה, המק לא עונה על הדרישות שלי.

מסכים איתך שיש לו קסם על ההתחלה, ממשק גרפי מדהים, נקי מוירוסים, רוגלות ושאר מרנין בשין, עיצוב יפה עם הנדסת אנוש מתקדמת.

יחד עם זאת, עדיין הוא לא מספק את הדרישות שלי שהם:

בראש ובראשונה משחקים!

3DS MAX ,CINEMA 4D X64

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(נכתב מהמאק מיני שלי)

Decktor . איזו השוואה זאת. תהיה רציני מה אתה משווה לסובארו ???. היום ניתן להשיג רכיבי באיכות שמאק רק יכול לחלום עליהם. עם שוק כזה ענק לרכיבי . תעשה שעורי בית לפני שאתה מגיב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אני יודע לא מעט על חומרת ולך אתה תעשה שיעורי בית לפני שאתה אומר את זה לאנשים אחרים

וכן אני משווה לסובארו מכונית טובה אמינה מספקת לחלוטין את רוב האנשים אבל היא עדיין לא מרצדס

ואני לא דיברתי על חומרה כמו שאתה מסתפק במערכת הפעלה שלקוחה משנות ה 80 אני מסתפק בחומרה שלקוחה מלפני חצי שנה

(הרי בימינו המערכת הפעלה היא ההבדל הכמעט יחיד מזמן חלפו הימים שבמאק לא היה חלק אחד שהיית מוצא ב רגיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Decktor . תקרא טוב מה שכתבתי העמוד קודם בקשר לתוכנה וגם חומרה. ותגיב בהתאם אחרת אתה ממחזר דברים. מה גם שהם לא נכונים...ותאמין לי למדתי , , פריהנד על מאק כך שאני יודע על מה אני מדבר. רק לפני שנה וחצי בניתי מיפרט (מופיע בצד) שמבחינת חומרה שבזמנו שם את מאק בכיס הקטן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עבדתי על מאק ברציפות מאז שנות השמונים ותאמין לי ש WINDOWS XP לא הרבה יותר טוב ממה שהיה אז

(הפעם דווקא נכתב מה שלי כי אני בסלון)

נ.ב. אתה באמת חושב שאין אף מאק שעוקף את המחשב שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Decktor זה מאוד פשוט, OS X יותר טובה מ-WIN.

WIN יותר נוחה למשתמש מ-OS X, תאימות לאחור, אינטרנט, משחקים, תוכנות מקצועיות צד שלישי, האפשרות לקנפג את ה- איך שאתה רוצה.

זה ויכוח אין סופי, אפשר לנהל על זה עשרות ת'רדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...