מעריב לנוער מפרסם: INTEL vs. AMD. - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעריב לנוער מפרסם: INTEL vs. AMD.

Athlon-WINGS

Recommended Posts

לא ציפיתם לדבר כזה מאון ליין ? זה העיתון עם הכי הרבה שטויות שקיימים

הוא ממליץ על עכברים על ידי נתינת שמות שלהם ("והאקספלורר אופטי של מייקרוסופט גולת הכותרת) על המלצות למקלדות הם סופרים כפתורים נוספים. שלא לדבר על כתבות וביקורות כל כך כלליים שאתה חושב שהכותבים שם הם סופרים כושלים שמנסים לספר לך סיפורים במקום לדסר ת'כלס

נ.ב סרקתי כתבה על המשחק מאפיה מן העיתוןן בה אין אפילו שמץ מידע על המשחק עצמו אבל אין לי כוח להוציא את כל תוכנות האף טי פי מהבויידם ולמצוא שרת. יש למישהו מקום טוב וקצר ? (ואיך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נ.ב סרקתי כתבה על המשחק מאפיה מן העיתוןן בה אין אפילו שמץ מידע על המשחק עצמו אבל אין לי כוח להוציא את כל תוכנות האף טי פי מהבויידם ולמצוא שרת. יש למישהו מקום טוב וקצר ? (ואיך)

http://planet.nana.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן ... נזכרתי שאני רשום שם בערך 3 שנים עם הדואר המטומטם שלא נגעתי בו הרבה זמן. אז יש לכם מזל כי לא היה לי כוח להרשם :D:jump: :saint: :nono:

גולש יקר, מידע על המשחק הלך לאיבוד. אנא עזור לנמרוד רשף מר אני-ראפר-קשוח-בערוץ-הילדים-וגם-אוהב-מחשב למצוא איפה הוא מסביר על המשחק ?!?!?!?! שימו לב גם כשהוא מדבר על משחקים אחרים ההקשר למציאות הוא מקרי בהחלט

ואני ומדגיש שזה ביקורת ולא כתבת בקרוב ולא כתבת כאילו יעני (כתבת הבקרוב היתה שבוע לפני זה, ושלא נדע גם שם הרבה מידע מעבר לזה שיש למשחק תוכן לא היה)

105895pic1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

נו אז מה אתם אומרים? לשלוח מכתב למעריב לנוער על זה שהם לא יודעים כלום? ושיפרשו? :lol:

לפחות שיתנצלו בפני כולם על הטעויות שהם רשמו בכתבה, ושירשמו שהם לא מבינים כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעמין (זה מאמין אגב) שעיתון מכובד כמו מעריב יתן לימשהו כל כך לא מקצועי לכתוב כתבה

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

הצחקת אותי.. למה שלא יתנו?

אכפת להם מאם הוא מקצועי או לא? כל עוד הוא כותב כמו אחד שנשמע מבין לא אכפת להם מהפרטים הקטנים(כמו אם מה שהוא כותב זה נכון 100%),

קח דוגמא, ב7 לילות בידיעות אחרונות (אני מקווה שזה לא נחשב לפרסום חינם פה :o) יש טור של אחד,

משהו בשם נט ס...מילה מסובכת.

אם חסר לך קצת בידור בסופשבוע תקרא את הטור הזה, כמה שטויות שהוא כותב שם.. למרות שאף אחת מהשטויות שהוא כתב לא עלתה על הכתבה שלו על .. "ישנה גם חברת שמייצרת תוכנות למערכת ההפעלה לינוקס"

למשל השבוע, הוא החליט שכל מי שמחובר 24 שעות צריך ללכת לחנות ולקנות פיירוואל ב100$(כן, זה המחיר שהוא אמר.) (הוא כנראה לא מודע לפיירוואלים החינמיים),

שלא "איכשהו" ישתילו לו וירוס למחשב.

קוראים לזה "נט סוסיאטי", כלומר קהילת הרשת.

וזה טור מעולה. מדי פעם הוא (דודי גולדמן) כותב שטויות, אבל בדרך כלל הטור שלו מאוד מעניין.

הוא בטוח עדיף על הכתבים העלובים של מעריב. אני קורא שם כתבות לפעמים, והן פשוט מגוכחות (בקשר לחומרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו, באמת נראה לכם שנימרוד רשף יודע משהו על משחקים?

הוא בטח קרא את מה שכתוב על אריזת המשחק, קרא שתי שורות על תולדותיה של המאפיה האיטלקית, כתב 20 שורות של בולשיט וקיבל על זה כסף...

ככה זה כשאתה עיתון נוער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...