מעריב לנוער מפרסם: INTEL vs. AMD. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעריב לנוער מפרסם: INTEL vs. AMD.

Athlon-WINGS

Recommended Posts

היום, כשקיבלתי את המעריב לנוער (מגזין),

שמו כתבה ב"און ליין" של Intel vs .

עכשיו, לא סתם פתחתי ת'רד על זה, אם מישהו קרא, בוודאי שם לב למחסור גדול בפרטים, נטייה לצד של אינטל וכמה שטויות למינהן על .

כמו:

ביצועים = " המידה והתוצרה של כל מעבד היא אידאלית ה"פנטיום 4" החדיש ביותר מוביל בדרך כלל על ה AthlonXP.".

ערוץ קדמי = "למעבד ה AthlonXP יש מהירות ערוץ קדמי של 266MHZ בלבד" - כולנו יודעים שזו שגיאה, ל AthlonXP 2800+ יש באס של 333 מגה הרץ, וזה עדיין לא אומר שאינטל טובים יותר.

רשום גם בדף השלישי: "ההשוואה אינה מדוייקת"

אחרי שקראתי את הכתבה, זה פשוט העלה לי את הוריד בראש.!

פשוט בושה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היום, כשקיבלתי את המעריב לנוער (מגזין),

שמו כתבה ב"און ליין" של Intel vs .

עכשיו, לא סתם פתחתי ת'רד על זה, אם מישהו קרא, בוודאי שם לב למחסור גדול בפרטים, נטייה לצד של אינטל וכמה שטויות למינהן על .

כמו:

ביצועים = " המידה והתוצרה של כל מעבד היא אידאלית ה"פנטיום 4" החדיש ביותר מוביל בדרך כלל על ה AthlonXP.".

ערוץ קדמי = "למעבד ה AthlonXP יש מהירות ערוץ קדמי של 266MHZ בלבד" - כולנו יודעים שזו שגיאה, ל AthlonXP 2800+ יש באס של 333 מגה הרץ, וזה עדיין לא אומר שאינטל טובים יותר.

רשום גם בדף השלישי: "ההשוואה אינה מדוייקת"

אחרי שקראתי את הכתבה, זה פשוט העלה לי את הוריד בראש.!

פשוט בושה

LOL

אתה קורא מעריב לנוער ? זה עדיין קיים ? ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם זה נראה כך ! בטח נציג של הכתיב למעריב לנוער מה לכתוב!

למעבד ה AthlonXP יש מהירות ערוץ קדמי של 266MHZ בלבד" - כולנו יודעים שזו שגיאה, ל AthlonXP 2800+ יש באס של 333 מגה הרץ, וזה עדיין לא אומר שאינטל טובים יותר.

הם נראה לי מדברים בכללי , לא לגבי המעבד האחרון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם זה נראה כך ! בטח נציג של הכתיב למעריב לנוער מה לכתוב!

למעבד ה AthlonXP יש מהירות ערוץ קדמי של 266MHZ בלבד" - כולנו יודעים שזו שגיאה, ל AthlonXP 2800+ יש באס של 333 מגה הרץ, וזה עדיין לא אומר שאינטל טובים יותר.

הם נראה לי מדברים בכללי , לא לגבי המעבד האחרון ?

אז למה הם לא אמרו שלאינטל יש 400 מגה הרץ באס? איזה שטויות הם רושמים שם :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שזה נראה כותב הכתבה (וגם העורך) לא יודעים מה זה FSB( חוץ מזה שאלה ר"ת שמורכבות משלוש אותיות לועזיות "S" "F" ו"B")

ומאוד עצוב שחלק גדול מהציבור (גם אלה שלא קראו את הכתבה) תופסים מכותבי כתבות כדוגמת הנ"ל וחושבים ש"הוא המבין הגדול" ואם הוא אומר שאינטל יותר טובים אז הוא יודע" (מממ...מזכיר את תופעת ה"עדר").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעמין שעיתון מכובד כמו מעריב יתן לימשהו כל כך לא מקצועי לכתוב כתבה (אני היתי יכול לכתוב כתבה יותר טובה :smoke:)

לכו תדעו אולי אינטל שילמה למעריב לנוער שתפרסם פרטים לא מדויקים על כי אני חושב שזה ברור גם לאינטל שנכון לעכשיו יותר טובה.

ואפשר גם לכתוב מכתב חריף למעריב על הכתבה הזאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...