מעריב לנוער מפרסם: INTEL vs. AMD. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעריב לנוער מפרסם: INTEL vs. AMD.

Athlon-WINGS

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכתבות האלו נועדו לאנשים שלא מבינים מהחיים שלהם.

כנראה שהכותב הוא עוד מאלה שעוד לא יצאו מהסרט שלהם שיש רק חברה אחת של ושמה "אינטל".

כולנו מכירים את התופעה הזאת אצל אנשים שלא מבינים. סתם בולשיט אחד גדול, אם הייתי רואה את הכתבה אפילו לא הייתי קורא

אותה כי לא ציפיתי ליותר מעיתון כזה ...סתם עיתון לילדים , זה לא איזה עיתון ברמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה כי לא ציפיתי ליותר מעיתון כזה ...סתם עיתון לילדים , זה לא איזה עיתון ברמה

דווקא יש רמה לעיתון, פשוט לא במחשבים. אנשים עושים מנוי לעיתון הזה לא בשביל מוסף המחשבים, שמהווה בונוס קטן. זה לא עיתון שמתמחה במחשבים ולכן אין למה לצפות ממנו בתחום הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו

תפסיקו לרדת עליי על זה שאני מנוי למעריב לנוער (דווקא העיתון עצמו מעניין).

תיגשו ישר לנושא, אם זה באמת בולשיט מה שהולך פה

כן כן, אתה בטח קורא את מדור השאלות והתשובות על מין או איך שהם לא קוראים לזה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות הם הגיעו למסקנה הנכונה...

no, the right thing is AthlonXP is always better except in the 2200+ vs 2.2B, unless you're an OCer.

few corrections

FSB is the bus which the CPU uses to communicate with the memory controller, if it was the speed the CPU communicates with the memory, then the speed FSB speed would be 400/333/266Mhz (KT400/KT333/KT266).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו

תפסיקו לרדת עליי על זה שאני מנוי למעריב לנוער (דווקא העיתון עצמו מעניין).

תיגשו ישר לנושא, אם זה באמת בולשיט מה שהולך פה

כן כן, אתה בטח קורא את מדור השאלות והתשובות על מין או איך שהם לא קוראים לזה :lol:

This reminds me something I read something like 7 years ago in that section of that "magazine" there was an 11 year old girl that got pregnant after sleeping with her 13 year old brother.

fucked up world, no?

sorry for going off topic

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעמין (זה מאמין אגב) שעיתון מכובד כמו מעריב יתן לימשהו כל כך לא מקצועי לכתוב כתבה

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

הצחקת אותי.. למה שלא יתנו?

אכפת להם מאם הוא מקצועי או לא? כל עוד הוא כותב כמו אחד שנשמע מבין לא אכפת להם מהפרטים הקטנים(כמו אם מה שהוא כותב זה נכון 100%),

קח דוגמא, ב7 לילות בידיעות אחרונות (אני מקווה שזה לא נחשב לפרסום חינם פה :o) יש טור של אחד,

משהו בשם נט ס...מילה מסובכת.

אם חסר לך קצת בידור בסופשבוע תקרא את הטור הזה, כמה שטויות שהוא כותב שם.. למרות שאף אחת מהשטויות שהוא כתב לא עלתה על הכתבה שלו על .. "ישנה גם חברת שמייצרת תוכנות למערכת ההפעלה לינוקס"

למשל השבוע, הוא החליט שכל מי שמחובר 24 שעות צריך ללכת לחנות ולקנות פיירוואל ב100$(כן, זה המחיר שהוא אמר.) (הוא כנראה לא מודע לפיירוואלים החינמיים),

שלא "איכשהו" ישתילו לו וירוס למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעמין (זה מאמין אגב) שעיתון מכובד כמו מעריב יתן לימשהו כל כך לא מקצועי לכתוב כתבה

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

הצחקת אותי.. למה שלא יתנו?

אכפת להם מאם הוא מקצועי או לא? כל עוד הוא כותב כמו אחד שנשמע מבין לא אכפת להם מהפרטים הקטנים(כמו אם מה שהוא כותב זה נכון 100%),

קח דוגמא, ב7 לילות בידיעות אחרונות (אני מקווה שזה לא נחשב לפרסום חינם פה :o) יש טור של אחד,

משהו בשם נט ס...מילה מסובכת.

אם חסר לך קצת בידור בסופשבוע תקרא את הטור הזה, כמה שטויות שהוא כותב שם.. למרות שאף אחת מהשטויות שהוא כתב לא עלתה על הכתבה שלו על .. "ישנה גם חברת שמייצרת תוכנות למערכת ההפעלה לינוקס"

למשל השבוע, הוא החליט שכל מי שמחובר 24 שעות צריך ללכת לחנות ולקנות פיירוואל ב100$(כן, זה המחיר שהוא אמר.) (הוא כנראה לא מודע לפיירוואלים החינמיים),

שלא "איכשהו" ישתילו לו וירוס למחשב.

just read it.

Bullshit !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

few corrections

FSB is the bus which the CPU uses to communicate with the memory controller, if it was the speed the CPU communicates with the memory, then the speed FSB speed would be 400/333/266Mhz (KT400/KT333/KT266).

הבאס במעבדי AthlonXP הוא 266MHz או 333MHz ב-2700+ וב-2800+, וזאת בלי שום קשר לצ'יפסט. מעבד בבאס 266MHz על הצ'יפסט KT333 עם ב-333MHz עדיין עובד ב-266MHz FSB, אבל הצ'יפסט תומך במהירות ששונה ממהירות הבאס (תקשורת אסינכרונית). פנטיום 4 בבאס 400MHz יכול לעבוד עם SDRAM PC133 ללא בעיות מיוחדות, הבאס שלו נשאר 133MHz אבל מהירות הזכרונות משתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא רשמו שום שטויות.....

ביצועים = " המידה והתוצרה של כל מעבד היא אידאלית ה"פנטיום 4" החדיש ביותר מוביל בדרך כלל על ה AthlonXP.".

ערוץ קדמי = "למעבד ה AthlonXP יש מהירות ערוץ קדמי של 266MHZ בלבד" - כולנו יודעים שזו שגיאה, ל AthlonXP 2800+ יש באס של 333 מגה הרץ, וזה עדיין לא אומר שאינטל טובים יותר.

בקשר לביצועים זה נכון. פנטיום 4 2.8Ghz מנצח את XP 2800+ לרוב והגרפים הראו את זה. חוץ מזה שATHLON XP 2600+ עוד בקושי נמכר..... כך שבינתיים יש בארץ את פנטיום 4 2.53GHz במחיר תחרותי מאוד של 1700 ש"ח.

בקשר לדבר השני בקשר לבאס, הם התייחסו למעבדים בארץ...... ואפילו בארה"ב אני מתערב שיהיה עדיין קשה למצוא את XP 2800+.

bullshit.

take an XP 2700+ and put it on any 2 based mother board and it will outperform the 4 2.8Ghz without looking back.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...