בעיית ניתוק מהאינטרנט בימים האחרונים. - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית ניתוק מהאינטרנט בימים האחרונים.

max_shifrin

Recommended Posts

1-הנה רשימת האתרים/חנויות שמהם תוכל להזמין את הנתבים/מוצרים של compex:

http://www.compex.co.il/Where_to_Buy.html

2-הנה קישור ל-wrt54gl בזאפ:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=417868

3-לגבי 3com-- בארץ בתחילה היה נמכר הדגם 3CRWE554G72(שיצורו הופסק ע"י החברה לחלוטין) ואז 3com התחילו לייצר ולמכור את הדגם 3CRWE554G72T ואותו הביא היבואן לארץ.לא חושב שיש הבדל בין 2 הגרסאות האלה מבחינת אופציות בתוכנה,אלא כנראה שוני מסוים בחומרה שלהם.בינתיים עבר זמן וחברת 3com הודיעה שמתאריך 12 ביולי 2006,היא מפסיקה להפיץ ולמכור גם את הדגם הזה--אל דאגה למי שיש את הדגם הזה,הם רשמו באתר שלהם שהם יכבדו ועדין יתמכו במוצר במסגרת האחריות שלו מהיום שנרכש.בארץ עדין ימכר ככל הנראה 3CRWE554G72T אז שהוא יאזל מהמלאי הקיים וגם עדין אפשרי למצוא את קודמו 3CRWE554G72,ככה מסתבר.

לפי חברת 3com,הדגמים שיחליפו את הנתב האחרון הם:

*3Com® OfficeConnect® Wireless 54 Mbps 11g Cable/DSL --3CRWER100-75---

*3Com® OfficeConnect® Wireless 108 Mbps 11g Cable/DSL --3CRWER200-75--

לא חושב שעדין הדגמים האלה מופצים בארץ,אלא בינתיים הדגמים הזהים שלהם שכוללים מודם ADSL מובנה וחומת-אש SPI:

*3Com® OfficeConnect® Wireless 54 Mbps 11g Firewall --3CRWDR101A-75--

*3Com® OfficeConnect ADSL Wireless 108 Mbps 11g Firewall --3CRWDR200A-72

לגבי חוות דעת על 3CRWE554G72T,חכה שלמי שיש את הנתב הזה,יגיב לך בנושא.

4-אני רוצה שתנסה את הדברים הבאים,כי לחלקם עדין לא הגבת:

א.לחבר מודם- אחר לנתב ואז לבדוק האם יש לך ניתוקים.

ב.לבדוק מה קורה כאשר אלקטל עובד למול הנתב בתצורת חיוג pppoe.

ג.אם בסופו של דבר אתה נשאר בתצורה הנוכחית,פשוט תקטין מספר חיבורים באימיול עד שתראה שהעסק לא מתנתק.

ד.אני יודע שהשמע לך מוזר..אבל לנסות לבטל את חומת-אש של הנתב(היא spi בדגם של הנתב שלך אם אני לא טועה) ואז לבדוק האם יש לך ניתוקים עם תוכנות p2p או בלי.

במידת הצורך,תפעיל פיירוול תוכנתי.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סבבה אני אנסה לחבר ב PPOE... חוצמזה הכל מראה שהראוטר יזרק מהחלון :(

מודם אחר לא יצא לי לקחת עדיין אני אשתדל לנסות בשבוע שבועיים הקרובים.. אם PPOE לא יעזור.

באימיול ירדתי עד 50 חיבורים כבר כולל לא יותר מ 10 חיבורים חדשים כל 15 שניות במהלך התחברות ראשונית שזה בערך 1/10 ממה שהיה קודם...

לגבי חומת האש לא נשמע כלל וכלל מוזר - ביטלתי אותה כבר ממזן לפני שבועיים בערך כי חשבתי שאולי זה מקשה עליו באמת, אבל זה לא.

תוכנות אחרות - אותו כנ"ל(ניסיתי קאזה גם שם היום בעיות), יש ניתוקים גם בלי P2P... רק הרבה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה היה החום או כוח עליון כלשהו...

לא הספקתי לעשות כלום והנתב די חזר לקדמותו לבד... בהדרגה החזרתי את האימיול לעבודה עד שכבר ירדתי ל 25 חיבורי TCP IP מקסימום וקצב חיבורים של 5 ל 5 שניות... עכשיו אני שוב ב 400 חיבורים וכבר עובד יומיים כמעט בלי להתנתק והאימיול טוחן ברקע כמו שאני רגיל...

אין לי מושג מה קרה כי גם כשהיו בעיות עבדתי עם מזגן ימים שלמים אבל משהו כנראה קרה שם בפנים..

אגב לא עשיתי שום ריסטים לראוטר או למודם או לשום דבר אחר מאז.

הדבר הכי מוזר שאני ראיתי בחיים שלי אבל שיהיה: עובד אל תיגע :bash:

תודה לכל מי שעזר בדרך :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[כנראה שזה היה החום או כוח עליון כלשהו...

לא הספקתי לעשות כלום והנתב די חזר לקדמותו לבד... בהדרגה החזרתי את האימיול לעבודה עד שכבר ירדתי ל 25 חיבורי TCP IP מקסימום וקצב חיבורים של 5 ל 5 שניות... עכשיו אני שוב ב 400 חיבורים וכבר עובד יומיים כמעט בלי להתנתק והאימיול טוחן ברקע כמו שאני רגיל...

אין לי מושג מה קרה כי גם כשהיו בעיות עבדתי עם מזגן ימים שלמים אבל משהו כנראה קרה שם בפנים..

אגב לא עשיתי שום ריסטים לראוטר או למודם או לשום דבר אחר מאז.

הדבר הכי מוזר שאני ראיתי בחיים שלי אבל שיהיה: עובד אל תיגע

תודה לכל מי שעזר בדרך /quote]

זה שאתה מגדיר מגבלה ל-400 חיבורים,לא אומר שאתה בפועל מנצל זאת ופותח בו-זמנית 400 חיבורים--אם מעשית זה היה קורה..הנתב קורס מידית או נתקע..

אני לא אתפלא עם ע"י בדיקה אמיתית, הוא יכול להחזיק 64+ חיבורים בו-זמנית..מבלי שיהיו לך ניתוקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי NETSTATS הגעתי ל 350 ולא היה שום בעיה... חלק - קטן למדי היה במצב של סגירה אבל זה עדיין דברים שהנתב עוקב אחריהים...

למה שיהיה לו קשה להחזיק כמה מאות חיבורים? זה לא שכל חיבור מעביר 100K לשנייה.. כל חיבור הרי מעביר במקרה הממוצע פחות מ 1K לשנייה,

הרבה פחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

עידכון לאחר תקופה:

הנתב עובד בסדר עכשיו שהמזג אוויר התקרר קצת אין לי הסבר לזה אבל פשוט היה לו חם מדי בימי הקיץ כנראה.

כרגע אני עובד על כ 400 חיבורים בו זמנית ולא מזיז לנתב - הגעתי ל 10 ימים רצופים של עבודה בלי ניתוק מהאינטרנט

פעם אחת ואימיול שלא נכבה במהלך ה 10 ימים האלה כלל.

תודה לכל העוזרים אבל הבעיה נפתרה עד הקיץ הבא כנראה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...