קצת שעשוע- מה קורה שאתה לא מבין בגרוש בעבודה שלך? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת שעשוע- מה קורה שאתה לא מבין בגרוש בעבודה שלך?

Pika007

Recommended Posts

באג? כבוד? x_X

בוא נספר לך סיפור נחמד:

בקיץ שעבר נסעתי עם אחותי לעזריאלי לאיזה של מוזרות מהפורום שהיא משתתפת בו. היא הלכה לה למפגש, ואני הסתובבתי לי בעזריאלי (עד שהשתעממתי והלכתי לגנוב להן את העוגיות D: )

נכנסתי לבאג, וביקשתי השוואה בין אייפוד דור רביעי לאייריבר H320, שיגיד לי מה יותר טוב ולמה. הוא התחיל לפרט על "יתרונות האייפוד" (כן בטח)

ואחרי זה נתתי לו נאום על במה הוא שגה ותיקנתי כל מה שהוא אמר xD

ואחרי זה אמרתי להם "בפעם הבאה זה יכול להיות לקוח סמוי, כדאי שתכינו שיעורי בית D: "

הוא נשאר בלי מילים, ואני פשוט התגלגלתי מצחוק בדרך החוצה D:

חחחח אני גם עשיתי להם משהו כזה על עכברים אם אני לא טועה :silly: כשהייתי שם באותה תקופה MX518 היה חדיש ביותר אז שאלתי אותו מה ההבדל בינו לבין MX510 ולמה שווה לי להשקיע הוא אמר לי ששוה להשקיע בו כי זה חדש יותר :lol: :lol:

חחחח אף פעם אל תקנה דברים לפני שאתה חוקר\לומד את המוצר כך שלא יעבדו עליך בחנות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן כמובן :)

אני לדוגמא קראתי המון ביקורות לפני שקניתי את המחשב שלי

או דוגמא יותר קרובה, קראתי המון ביקורות על ג'ויסטיקים והחלטתי לקנות X52, בקיצור, חשוב לדעת מה אתה רוצה או שבסוף אתה תצא מהחנות עם קניות לא רצויות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואפשר לחשוב כמה אנשים זה כבר HWZONE

מתוך 6 מיליון ישראלים שחושבים

יופי הנה אני הולך קונה , מה? האיכות של הפיקסלים לא משהו? CRT? מה אכפת לי העיקר שיש תמונה, קחו כמה כסף שאתם רוצים ותביאו לי תמונה נסתפק במה שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע מה שמוכרים בבאג עושים חחחח חבר שלי קנה מיזמן מיזמן מחשב מאד חזק ב12K אמרתי לו לך לחנות קיאספי שהיה עולה לו פחות 2K והוא אמר לא פה הם עושים יותר זול וה מבינים לא כמו בחנויות אחרות אחרי זה הלכתי איתו לשם והוא אכל תלב כל כך חזק

יש כאלה שבבאג מבינים משהו למשל בקניון בפתח תיקוה הגדול הנמוך שם מבין הכי הרבה יש לו ידע נחמד הוא שם יותר מ 5 שנים אם אני לא טועה

אבל עד שהם מביאים משהו ללקוח זה שיא אטיות והלקוח עוד בטלפון אומר להם עזוב היסתדרתי חח שרוטים לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנאים רמאים ניזונים מלקוחות נאבים שלא מבינים מהחיים שלהם

זאת סימביוזה שאין לה אח ורע בטבע (אולי חוץ מהתנין והציפור שמחטטת לו בשיניים). אתם באמת רוצים להפר אותה ולראות מין שלם נכחד? באמת תוכלו לספר לילדים שלכם שהרגתם את מוכר הFX5200 האחרון בעולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בדיוק הלכתי לקנות מחשב, ביקרתי בשלוש חנויות - דיפו, שקם אלקטריק ובאג (ניסיתי לשכנע את בני הדודים שלי שכדי להזמין מחנות מוצלחת יותר, אבל הם לא הסכימו).

באופיס דיפו -

אנחנו נכנסים : "מי אחרי כאן על חטיבת המחשבים?"

ניגש אחד : "הוא (מצביע)"

'הוא' : "כן?"

אנחנו : "שלום, אנחנו מחפשים מחשב"

'הוא' מוציא כמה הצעות מחיר.

הסתכלתי עליהם, הכ. מסך הכי טוב שם היה 9600PRO.

אנחנו : " יש לכם 7600GS"

'הוא' : "לא, אבל יש לנו כרטיס fire wire, כרטיס מסך איכותי ביותר, יריץ כל משחק חדש"

בבאג -

אנחנו : "שלום, אנחנו מחפשים מחשב"

הוא מראה לנו עלונים של באג עם הצעות ואומר : "יש כאן לוחות , סופר משוכללים, 915P!!!"

שקם אלקטריק -

אנחנו נכנסים לחנות. ניגש אחד : "כן, מה אתם רוצים?"

אנחנו : "אנחנו מחפשים מח-" הטלפון מצלצל. אנחנו מחכים חצי שעה בזמן שהוא עונה ליותר מ5 שיחות טלפון. בסוף נמאס והלכנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...