BT vS NINJA אחת ולתמיד - הדיון הגדול! :) - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BT vS NINJA אחת ולתמיד - הדיון הגדול! :)

Void

מה יותר טוב?  

1399 הצבעות

1. 1. מה יותר טוב?

Recommended Posts

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי עדיף את ה-BT כי שוב הביצועים ממש ממש דומים, אבל ה-BT עדין יותר שקט, ואם תחליף לו למאוורר חזק כמו לנינג'ה אז הביצועים ממש ישתוו אני חושב, ול-BT יש מראה יותר טוב מאשר לנינג'ה ( אני יודע שזה לא אמור להשפיע, אבל אם הם כאלה צמודים אז... ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף את ה-BT כי שוב הביצועים ממש ממש דומים, אבל ה-BT עדין יותר שקט, ואם תחליף לו למאוורר חזק כמו לנינג'ה אז הביצועים ממש ישתוו אני חושב, ול-BT יש מראה יותר טוב מאשר לנינג'ה ( אני יודע שזה לא אמור להשפיע, אבל אם הם כאלה צמודים אז... ).

בדיוק מה שבאתי לכתוב...

חחח ;)

אני חושב שאם לשים מאוורר מפלצתי... משו כמו

SILVERSTONE 120MM 110CFM לא זוכר תדגם

אבל היה טוב...

17DB MIN לא רע...

אבל עדיין אם לשים SMART FAN של TT יראה ממש יפה ויתן בצועים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל אני ממש נגד מאווררים שמשנים את ה-RPM שלהם לפי הטמ"פ או לפי שליטה ידנית ( כול הפאן בסים והחיישני טמ"פ של מאווררים "חכמים" ), לדעתי הכי טוב לקחת מאוורר ממש חזק שהוא גם שקט תוך כדי שכל הזמן עובד על פול ספיד ויקרר כמו שצריך, משהו כמו ה- EVERCOOL spider fan filter שיש לו 80cfm ו-25dba בלבד ( זה קצת יחסית ל-cfm ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להסתמך על זה?

אני לא מסתמך על כלום, כל ביקורת זה שונה בין כה...

רואים בכללי בכמה ביקורות ואת התוצאות ואז מחליטים.

קיצור שינהם טובים אבל אני מעדיף את הנינגה. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי BT עד לפני שבוע באחד ממחשבי הרשת היה עד כדי כך שקט שאף אחד לא שם לב שהוא בכלל נשרף .

הבחורה שהייתי עובדת עם המחשב לא הבינה למה כל כמה שעות המחשב מכבה את עצמו אוטומטית . :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי BT עד לפני שבוע באחד ממחשבי הרשת היה עד כדי כך שקט שאף אחד לא שם לב שהוא בכלל נשרף .

הבחורה שהייתי עובדת עם המחשב לא הבינה למה כל כמה שעות המחשב מכבה את עצמו אוטומטית . :kopfpatsch:

:lol: :lol: :lol: :lol:

איזה בעסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...