BT vS NINJA אחת ולתמיד - הדיון הגדול! :) - עמוד 8 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BT vS NINJA אחת ולתמיד - הדיון הגדול! :)

Void

מה יותר טוב?  

1399 הצבעות

1. 1. מה יותר טוב?

Recommended Posts

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מדבר שטויות!!! ה-BT לוקח אותו מכל הבחינות ובלי בעיה!!!

בחלומות הוא לוקח במציאות ההבדל היחיד בינהים הוא זה שהFREEZER פשוט יותר טוב(וגם זול יותר וגם אם תחליף מעבד תוכל להשאיר לעצמך תמאורר המצויין של AC) אתה יכול להביא לי הוכחה לכך שהBT יותר טוב כי אני יכול להביא לך מבחן ביצועים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב שטויות חחח מבחנים ובולשיט כל מושחד בעולם הזה :nixweiss:

אפילו לא שמעתי על הקירור הזה (אולי כן :P)

לא סתם כולם ממליצים על ביג ונינגה + אם הפריזר היה יותר טוב הוא היה מוצע יותר מהביג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלומות הוא לוקח במציאות ההבדל היחיד בינהים הוא זה שהFREEZER פשוט יותר טוב(וגם זול יותר וגם אם תחליף מעבד תוכל להשאיר לעצמך תמאורר המצויין של AC) אתה יכול להביא לי הוכחה לכך שהBT יותר טוב כי אני יכול להביא לך מבחן ביצועים שלהם

אתה יכול להביא את המבחן ביצועים שלהם??

בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שהפריזר יותר טוב, גם הגיונית זה לא נכון, כי חרת למה הוא לא היה נמכר, נחשב ומצליח כמו ה-BT והנינג'ה אם הוא כזה טוב וכזה זול?

חוץ מזה לא מספיק להביא מבחן ביצועים של כל גוף בנפרד, כי צריך את אותו מםרט וסביבה וכל הגורמים החיצוניים שיהיו אותו דבר.

ואני זוכר שראיתי שערכו השוואה בין המון גופי למעבד ( ואני חושב שגם הפריזר היה מבניהם ) והוא לא הוזכר כאחד מהקירורים הטובים ביותר ( בניגוד לנינג'ה, ל-BT ול- 9500 של ZALMAN )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שהפריזר יותר טוב, גם הגיונית זה לא נכון, כי חרת למה הוא לא היה נמכר, נחשב ומצליח כמו ה-BT והנינג'ה אם הוא כזה טוב וכזה זול?

חוץ מזה לא מספיק להביא מבחן ביצועים של כל גוף בנפרד, כי צריך את אותו מםרט וסביבה וכל הגורמים החיצוניים שיהיו אותו דבר.

ואני זוכר שראיתי שערכו השוואה בין המון גופי למעבד ( ואני חושב שגם הפריזר היה מבניהם ) והוא לא הוזכר כאחד מהקירורים הטובים ביותר ( בניגוד לנינג'ה, ל-BT ול- 9500 של ZALMAN )

אהא , רק שכמו שכבר אמרתי , שניי המתחרים עושים רעש של פיל מצונן באמצע עיטוש לעומת הTYPHOON שבניגוד לשם שלו עושה רעש של גזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה השוואה של הFREEZER לBT ועוד מספר גופי קירור

http://www.bit-tech.net/hardware/2006/08/01/conroe_heatsink_group_test/10.html

פאק, אני חייב לומר שהתרשמתי!!!

אני לא מאמין שהפריזר כזה טוב.

אני חייב לראות עוד כמה ביקורות כדי להאמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק, אני חייב לומר שהתרשמתי!!!

אני לא מאמין שהפריזר כזה טוב.

אני חייב לראות עוד כמה ביקורות כדי להאמין

גם אני , ותחליף את הגזר ברעש של הכי זבאללניק מת...

תוספת : קראתי את הביקורת , וואחד סוס הפריזר, נראה לי שאני אקנה אתו במקום הBIG TYPHOON אם הוא עושה אותו רעש או פחות...(הוא יותר זול מהטייפון בנועה , קישור : http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4399 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...