BT vS NINJA אחת ולתמיד - הדיון הגדול! :) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BT vS NINJA אחת ולתמיד - הדיון הגדול! :)

Void

מה יותר טוב?  

1399 הצבעות

1. 1. מה יותר טוב?

Recommended Posts

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יפה תמונה מאלף מילים.

בסה"כ די צמוד,לא משהו שיכריע לפה או לפה,אני חושב שגם לקירור של המארז יש חשיבות.כלומר יכולים להיות הבדלים עם אותו קירור מעבד ואותה החומרה אבל במארזים ובסביבת טפ' שונה.לכן גם זה צריך לבוא בחשבון.במעבדות הם נבדקים על אותה החומרה,אותו המארז ואותה טפ' חדר.לכן הטולרנס הזה של כמה מעלות זניח.

http://www.digit-life.com/articles2/cpu/heatpipe-massive-shootout-dec2k5-part3.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור שיוף הבסיס והחלפת המאוורר מאיפה הבאת את זה?

שים לביג טייפון מאוורר 4000 RPM שיעשה 100 CFM ותראה מה זה הכי טוב שיהיה ב10 שנים הקרובות!

כל הקטע זה טוב עם מאוורר שעושה תעבודה שלו שקט שעונה על רוב הצרכים של הקונה!

בסיס ה BT לא משיווף לרמה ממש טובה הוא דיי מחוספס מה שאומר פחות העברת חום....

שיוף בסיס הHS לרוב עוזר בהורדת החום בסביבות 2-3 מעלות.

אם אתה לא יודע על מה מדובר אל תדבר שטויות. :s07:

יש מאווררים שעושים יותר CFM מזה שמקבלים על ה BT באותה רמת רעש....

10 שנים? הפכתה לחוזה עתידות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר הוא הגורם ל"רעש", ומאוורר ניתן להחלפה.

הדיון המרכזי הוא בנוגע לגוף עצמו, ולפי מגוון ביקורות הScythe Ninja יעיל יותר מThermaltake Big Typhoon גם תחת שימוש במאוורר אקסטרני זהה.

זכרו שתמיד אפשר לרכוש Scythe Ninja בניגוד לScythe Ninja Plus, אשר זול יותר ואינו מגיע עם מאוורר במידה ואתה מתכננים להשתמש במאוורר אקסטרני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסיס ה BT לא משיווף לרמה ממש טובה הוא דיי מחוספס מה שאומר פחות העברת חום....

שיוף בסיס הHS לרוב עוזר בהורדת החום בסביבות 2-3 מעלות.

אם אתה לא יודע על מה מדובר אל תדבר שטויות. :s07:

יש מאווררים שעושים יותר CFM מזה שמקבלים על ה BT באותה רמת רעש....

10 שנים? הפכתה לחוזה עתידות :lol:

אני יודע בקשר לשיוף בסיס בקירורים שעולים 100 שקל... אבל תאמין לי שהבסיס של הטייפון משיוף היטב ולא מחוספס!(מנסיון!)

"יש מאווררים שעושים יותר CFM מזה שמקבלים על ה BT באותה רמת רעש...."

ב16 דציבלים?? אני רוצה הוכחה! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כמו שבכל הבדיקות בודקים עם המאוורר שבא עם הגוף , לכן אני מניח שעל פי זה צריך לתת ביקורת על הגופים.

למרות שאני לא כזה בטוח שהגוף נינג'ה יותר טוב משל ה-BT, מכיוון שלמאוורר שי לנינג'ה פלוס יש 45cfm אומנם המאוורר שבא עם ה-BT כתוב שיש לו 54cfm במקסימום, וזה ממש מוגזם יחסית למאוורר עם 16dba, וגם זה ידוע ש-TT נותנת נתונים די מוגזמים ולא אמינים על המאווררים שלהם, ולכן אני מניח שיש למאוורר פחות מ-45cfm, מה שאומר שעם מאוורר טוב וחזק כמו של הנינג'ה פלוס ( לא שהוא כזה חזק ) אז ה-BT היה משווה את הביצועים שלו לנינג'ה.

רק תזכרו, זה שמאוורר גוף אחד שכלול בו מאוורר, טוב יותר או שווה לגוף אחר שגם הוא כלול מאוורר, לא אומר בהכרח שהוא גם יהיה טוב יותר אם שניהם יהיו בלי מאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בקשר לשיוף בסיס בקירורים שעולים 100 שקל... אבל תאמין לי שהבסיס של הטייפון משיוף היטב ולא מחוספס!(מנסיון!)

"יש מאווררים שעושים יותר CFM מזה שמקבלים על ה BT באותה רמת רעש...."

ב16 דציבלים?? אני רוצה הוכחה! :jump:

הוא לא משוייף ברמה של הנינגה למשל...

מה הקשר מחיר הסינק לאיכותו??????????...............

חחחחחחח שמעתי מאוורר של טרמיילטייק שרשום על נתוני האריזה 21DB

אבל איזה לפחות 30 DB המאוורר רעש בטירוף....

הם מגזימים בנתונים זה ידוע. ::) אין מה להוכיח אם זה ידוע. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בקשר לחוסר אמינות של ה-BT, אבל בכל המאמרים והביקורות עליו שנכתבו לאחר ניסיון ובדיקה, כתוב שהוא ממש ממש ממש שקט וחרישי, ועל זה אתה לא יכול להתווכח.

בנוסף לא מזמן אמרו לי בפורום שהמאוורר הוא לא של TT אלא של חברה אחרת, אני רק לא זוכר של מי המאוורר ומי אמר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מה הקשר מחיר הסינק לאיכותו?"

בוא ניתן לך דוגמא אחרת

בוא ניקח את זה לכיוון ספקי הכוח:

ניקח 2 ספקים של 400 וואט, האחד עולה 500 שקל והאחר עולה 200 מה זה אומר?

שאד גנרי(לא איכותי) אחד מבית טוב(איכותי)

אותו דבר קירורים

קירור אחד יכול להראות גדול ומפציץ עם היטפייפס והכל ויעלה 50 שקל אבל כשניסתכל מקרוב וניבחן נגלה שיש לנו את המיץ של הזבל ביד וכך נבין למה המחיר 50 שקל

ולעומת זאת ניקנה ביג טייפון שהמחיר שלו 250 שקל ושיש עליו ביקורות מפה ועד לבנון(איזור רגיש) ושיש לו איכות גבוהה

בחלק המחומרה במחשב המחיר כן קובע

אגב לפי מה זרקת לאוויר ששטח הבסיס של הטייפון מחוספס ולא משיוף?(כי אני לא תפסתי תרתי מה נשמע 8) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...