Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 56 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי אהבתי את כל מה שעשית למרות שזה נראה מסובך מדי בשבילי הדבר היחידי שבאמת לא אהבתי זה שעשית את המארז מרובע כזה פשוט ושלא תבין אותי לא נכון, זה יפה מאוד אבל זה נראה כאילו עשית extra עבודה בשביל להפוך את המארז ליותר מרובע ופחות מעניין. חוצמזה ממש פצצה זה באמת המארז בין המושקעים שראיתי

ותגיד היית פעם בגזר או משהו? אתה נראה לי מוכר מאיזה מקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

יונתן נערי, באמת, הרי כולנו מצרים על כך שאין לנו בארץ הרבה MODERS כמו שישנם בחו"ל, ולכן יש לחנך את פרחי HWzone, הדור הצעיר שאנחנו כל כך אוהבים, לאהוב ולהוקיר פרויקטים משובחים כגון זה, הו ! מהי הקפצה קטנה לעומת היופי המתגלם בפרויקט עטור שבחים זה?

אומנם הוא לא הושלם עדיין, אבל באמת מדובר באחד הפרויקטים הכי יפים שראיתי, SSR, יש עדכונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... אחרי קצת יותר מחודשיים של חוסר פעילות החלטתי לחזור. אני חייב להודות אני כמעט וויתרתי על הפרוייקט הזה לאחר שסיימתי קרוב ל 95% מהעבודה. נתקלתי בהמון בעיות בהרכבה הסופית משהו שלא חשבתי עליו במהלך הבניה.

לקחתי את המארז אלי הביתה כי מה שנשאר לעשות זה המון חיווט והלחמות וניתוב החוטים במארז. בנתיים שיחקתי עם התאורה במארז ויש לי כמה להראו לכם עד לעדכון הבא

חיברתי את החוטים של הקטודות לבקר ה ZALMAN שיש לי מה שנתן לי אופציה לבחור בין 5V ל 12V בתאורה. התמונות צולמו במצב של 12V

img2514mm5.jpg

img2515sq1.jpg

img2516yg0.jpg

img2517ub1.jpg

img2529wx5.jpg

img2530fd6.jpg

ובחושך :)

img2531bz8.jpg

img2532wn8.jpg

בחיים לא תיארתי לעצמי שהפרספקס שהשתמשתי בו יתן אפקט כזה. בחושך עם המארז מואר הוא הופך להיות כמעט שקוף לגמרי בעוד שכשהאורות מכובים מאוד קשה לאות מה הולך בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...