Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 60 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הכבוד..!

ממש יפה אין לי ממש מה להעיר כי אין פשוט..

מדהים! ;)

עריכה.....

סתם שאלה... למרות שחוץ מזה הכל נראה מושלם..

הדלת בולטת החוצה בגלל הבעיות שציינת שהיו לך? זה הדבר היחדי שראיתי... ;)

עודד ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער להרוס את ההילולה פה, אבל למרות שהפרוייקט הזה ברמה גבוהה מאוד ונראה מעולה, הוא ממש לא לא יחיד מסוגו בארץ.

תתפלאו, אבל יש עוד מודרים בארץ שהרימו פרוייקטים בהחלט לא פחות טובים מזה.

הפרוייקט הזה הוא ברמה מקצועית לחלוטין, והביצוע בהחלט ראוי שלבח, אבל רמת המקוריות יחסית לכמה פרוייקטים אחרים ממש לא בשמים... זה סך הכול עוד מארז משופצר עם חלון כלובים ותאורה, ויחסית לפרוייקטים שבהם נבנה מארז מאפס, או שונה לחלוטין לפי נושא מסויים הוא ממש לא מקורי. (לדוגמא, הייה מישהו שעשה מארז בסיגנון של ספינת BORG, ועוד כל מיני משונים...)

רק הבהרה, אני ממש לא בא להפחית מערכו של הפרוייקט הזה, לפי דעתי הוא מצויין, אני רק רוצה שאנשים יקבלו פרופורציות...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

שאלה לSSR: יש מצב שתוסיף 3~4 לדים לבנים כדי להבהיר את הצבע של המארז? יחסית לAquaLight הוא יצא קצת... כחול (כהה) מידי :)

ואני אשמח אם תשים תמונה של המארז עם אחד הכוננים פתוח... מעניין לראות איך זה יצא בסוף...

אא, ואם אפשר, תסמן איפה בסוף מיקמת את הכפתורים שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר יפה מזה...

לדעתי זה המוד הישראלי הטוב ביותר ever, ההשקה, הסדר, הכלים הזמינים, התקציב, והמארז המרשים...

כל הכבוד, אני מצדיע לך, עשית עבודה מופלאה,

ו....

אנחנו מקווים לראות אותך בעוד ועוד ועוד הרבהההה הרבה פרויקטים...

אז, תתחדש ו... בהצלחה.,

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אנשים ללא ספק זה אחד הפרויקטים הכי איכותים ומושקעים בארץ אבל זה ללא ספק פרוקט "מדהים" במובן היצרתיות...

כי בסך הכל הוא לא עשה משהו יוש מידי יצירתי ומיוחד הוא עשה כמו כולם חרט מילה, חלון מעוצב מאורר מקדימה....

אבל שוב אני מדגיש מה שמדהים בבפויקט הזה שהוא עשה את כול מודים הלאה(^^^) שהם פשוטים (יחסית כמובן) הוא עשה ברמה מקצועית ביותר הכל יצא לו בצורה מושלמת! מחריטה, השיוף ואיפלו הגומי למאוורר הכל מושלם!

:yelclap: :yelclap:

כל הכבוד אחי באמת ענק :yelclap: שרק יהיו עוד ועוד כמוך ובעזרת השם גם אני יהיה ככה :-X [ ;D]

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...