Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 54 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

link=topic=197090.msg1954573#msg1954573 date=1165231413]

באמת יפה אני אומר מכור אותו ב1k שווה לא?

אמממ.... לא!!!

זה בכלל לא שווה, עד כמה שהמארז יפה וכל זה, התפקיד המרכזי של מארז הוא קירור ושקט.

וב-1000 שקל אתה יכול לקנות יותר טובים כמו ה-P180 או ה-cm810

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למארזים כאלה אין ערך לדעתי

מצד אחד המודר יכול להיות אחד שמייצר הרבה , ולכן הוא ימכור אותם במחיר "נורמלי"

מצד שני , אם המודר "קנאי" וקשה לו להפרד מהמארזים שלו\יצאו למארזים שלו שם טוב\ יש לו ערך סנטימנטלי - המחיר יהיה מופקע

כמובן שזה תלוי גם בערך המארז , כאשר היה בהתחלה (מארז ג'נרי\מארז איכותי\מארז מ-0)

זה כמו אספנות -זה משהו ייחודי, והבעלים יכול לדרוש את המחיר אשר הוא רוצה.. ;)

סה"כ - אין מה להוסיף, פשוט מושלם ;)

ואפשר להגיד (ואני בטוח שכולם יסכימו איתי) - כולם מחכים לפרוייקט הבא שלך.. :ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למארזים כאלה אין ערך לדעתי

מצד אחד המודר יכול להיות אחד שמייצר הרבה , ולכן הוא ימכור אותם במחיר "נורמלי"

מצד שני , אם המודר "קנאי" וקשה לו להפרד מהמארזים שלו\יצאו למארזים שלו שם טוב\ יש לו ערך סנטימנטלי - המחיר יהיה מופקע

כמובן שזה תלוי גם בערך המארז , כאשר היה בהתחלה (מארז ג'נרי\מארז איכותי\מארז מ-0)

זה כמו אספנות -זה משהו ייחודי, והבעלים יכול לדרוש את המחיר אשר הוא רוצה.. ;)

סה"כ - אין מה להוסיף, פשוט מושלם ;)

ואפשר להגיד (ואני בטוח שכולם יסכימו איתי) - כולם מחכים לפרוייקט הבא שלך.. :ylsuper:

ללא ספק! :jump:

אבל ברצינות, מארז זה יותר לקירור או לשקט, ו-1000 שקל זה מוגזם לפי דעתי ( בלי לזלזל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ.... לא!!!

זה בכלל לא שווה, עד כמה שהמארז יפה וכל זה, התפקיד המרכזי של מארז הוא קירור ושקט.

וב-1000 שקל אתה יכול לקנות יותר טובים כמו ה-P180 או ה-cm810

הp180 וה810 מתגמדים לעומת הAquaLight.

X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק האמת, יאללה תמכור את המארז הזה כ-SUNBEAM TRANSFORMER AQUALIGHT EDTION...

יודע מה על מה אני מבלבל תמוח אל תמכור, תשמור, תצלם, תעלה לפה כמה יותר , ואז תשים במארז הזה את המחשב שלך ותהנה ממנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הp180 וה810 מתגמדים לעומת הAquaLight.

X_X

:s07:

על מה אתה מדבר?

שמע, הפרויקט הוא ענק ואין מה לאמר, אבל הוא בתהליך רק פגע בקירור המארז, ולא הפך אותו לשקט כלכך כמו ה-P180/

המארזים שציינתי עדין הרב יותר טובים ומשתלמים מהמארז של הפרויקט ללא ספק ( בקירור ורעש )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yuval1101 - על מה לעזאזל אתה מדבר? פרוייקט כזה לא אומדים בכסף. תסתכל על ההשקעה היוצאת דופן ועל התוצאה הקרובה לשלמות. אתה מעלה שמות של סטנדרטים ומנסה בעזרתם להקטין את גודל הפרוייקט שהבחור עשה כאן. אין מה להשוות!!! מבחינת הקירור , יש לו 120 mm בפרונט ומאחור ועוד 80mm למעלה ועל הדלת איפה פה בדיוק הבעיה בקירור?!?!? מבחינת השקט הכל תלוי במאוררים שהוא ישים, אם ישים שקטים יהיה לו שקט אם לא אז לא..

פרוייקט גדול שיחרט לדעתי לכל מודר עמוק עמוק בראש לעוד הרבה שנים .. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?

שמע, הפרויקט הוא ענק ואין מה לאמר, אבל הוא בתהליך רק פגע בקירור המארז, ולא הפך אותו לשקט כלכך כמו ה-P180/

המארזים שציינתי עדין הרב יותר טובים ומשתלמים מהמארז של הפרויקט ללא ספק ( בקירור ורעש )

שמעת אותו איי פעם? בדקת אותו? אז מאיפה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות :). אני רואה שאנשים מתחילים לריב פה על המארז אז אני יבהיר עוד כמה דברים בשביל להרגיע את הרוחות

אחי כול פעם אתה מפתיע אותי לטובה!

תגיד כמה כסף אתה רוצה עם אתה בונה לי בדיוק אחד כזה?

אני לא רואה את עצמי בונה או עושה שיפורים למישהו בתשלום, לפחות לא בזמן הקרוב

link=topic=197090.msg1954573#msg1954573 date=1165231413]

באמת יפה אני אומר מכור אותו ב1k שווה לא?

אני לא ימכור אותו לא ב 1 ולא ב 2 ולא ב 5K. זה לא עניין של כסף עשיתי את זה בשביל עצמי, זה מארז ייחודי שמשקף את הסגנון שלי והוא ישאר רק שלי :)

על מה אתה מדבר?

יובל לא יודע על סמך מה החלטת שפגעתי ביכולת הקירור של המארז? לפני המוד היו במארז 3 מאווררי 80מ"מ ו 2 של 120מ"מ. במהלך המוד החלפתי את המאווררי 80מ"מ בצד שגם לא היו ממוקמים מי יודע מה טוב במאוורר 120מ"מ שממוקם בדיוק מול הכרטיס מסך. הזרימת אוויר דרך המאוורר הקדמי עכשיו היא הרבה יותר טובה בגלל שהורדתי את הגריל המקורי שחסם המון אוויר וגם הורדתי את הכלוב האחורי שבעצם יצר את המסגרת של המאוורר וגם הוא חסם המון אוויר.

לגבי הרעש, הותקן בקר של זלמן ולא רק ליופי, בדקתי את רמת הרעש של המחשב כשכל המאווררים פועלים במהירות מינימלית ואני יכול להגיד לך בביטחון שהוא הרבה יותר שקט מבהתחלה. המאווררים יפעלו בעוצמה מלאה רק בזמן שאני משחק או רואה (או כל פעילות אחרת שמעמיסה על הכ.מסך ועל המעבד) בזמן שאני ישן או לא עושה כלום עם המחשב הוא יהיה שקט מאוד.

אני לא אומר שהקירור במארז שלי הוא יותר טוב מהמארזים שהזכרת אבל מה שבטוח זה שהוא הרבה יותר טוב ממה שהוא היה במקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למאווררים, צודק, לא שמתי לב שהמאוורר הוא 120mm ( או שפשוט שכחתי :-X ) ושכחתי גם את הכלוב.

אבל עדין, ה-CM810 הוא בעל טוב יותר, וגם קוטר של מאוורר של 80mm יספיק לאוורר את הכרטיס מסך, הוא לא כזה גדול, וחבל שלקחת מהזיכרונות את המאוורר שלהם.

ובקשר לזלמן, זה לא קשור במארז בכלל, זה יותר חיצוני, ולדוגמא ה-P180 לא צריך בקר בכלל.

שמע המארז שלך באמת מצוין, אבל אתה עדין לא יכול להשוות אותו למארזים של 1000 שקל כמו ה-P180 או ה-CM810

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...