Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משייפת פנאומטית (על לחץ אוויר) תתן לך תוצאה זהה למשייפת חשמלית רגילה..

ויש לה גם חיסרון למי שאין סטודיו עבודה.. היא חייבת קומפרסור צמוד..

-----

מה שנוח שיש כלים על לחץ אוויר זה שפשוט מחליפים את הראש לפי הצורך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אודה לך מאוד אם תרשום מאיפה אתה מזמין את מסך ה-LCD שלך... :-)

ומה מחירו גם...

זה פחות או יותר המסך שיהיה לי

20x4blue.jpg

חבר שלי מזמין אחד בשבילי, הוא עובד בחברה שעוסקת בתחום אלקטרוניקה והוא מזמין לי מסך כזה דרך מחלקת הרכש שלהם ככה שלי זה יעלה ממש גרושים. אבל בעיקרון אני מאמין שמסך כזה יכול לעלות בסביבות 150ש"ח

אם כבר מדברים, תכירו את הכפתור הפעלה החדש שלי (אותו חבר מזמין לי אחד כזה)

MPI1002_400px.jpg

הכפתורים האלה מאוד נפוצים בשימוש בקרב מודרים בחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משייפת פנאומטית (על לחץ אוויר) תתן לך תוצאה זהה למשייפת חשמלית רגילה..

ויש לה גם חיסרון למי שאין סטודיו עבודה.. היא חייבת קומפרסור צמוד..

-----

מה שנוח שיש כלים על לחץ אוויר זה שפשוט מחליפים את הראש לפי הצורך..

בדיוק, אומנם יש לי קומפרסור, אבל עדיין (שוב, עדיין) ;) אין לי כלים.

בקשר לקרבון - מת על החומר הזה, במיוחד את ה600 GR, מחכה בקוצר רוח לראות תוצאות.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף להשתמש ב-Carbon Fiber film, זה הרבה יותר פשוט ונראה אותו דבר...

אני חושב שהקרבון צריך להיות יותר צפוץ.. ה-600 גדול מידי ונראה קצת מסורבל.

זה ממש לא נראה אותו דבר. CARBON FILM נראה אפור ודהוי וממש לא מזכיר את האפקט של הקרבון האמיתי. לגבי האריגה של הסיבים, זה רק נראה גדול אל תשכח שלקחתי ב MACRO עצבני ;). אני ישים היום משהו ליד הסקינים שתקבלו מושג יותר טוב לגבי היחס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפרויקט שלך אתה מזכיר לי קצת את עצמי גם לי יש מארז יפה שקנתי לפני שנה בערך ואני רוצה לשדרג אותו למוד רציני, המלצה שלי אליך שתשאיר אותו שחור, גם בגלל שזה יותר יתאים וגם התאורה שלך כחולה אז ככה שזה יהיה כבר יותר מדי מצבע אחד :nono:.

כפתורים יפים , מאיפה ניתן להשיג כאלה..?

ד.א גאמני מרחובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נראה אותו דבר. CARBON FILM נראה אפור ודהוי וממש לא מזכיר את האפקט של הקרבון האמיתי. לגבי האריגה של הסיבים, זה רק נראה גדול אל תשכח שלקחתי ב MACRO עצבני ;). אני ישים היום משהו ליד הסקינים שתקבלו מושג יותר טוב לגבי היחס.

סבבה..

כך בחשבון שכיתמי שומן לא ירדו לך מהבד..

---

אתה מתכוון לעטוף את כל הפנאל הקדמי בזה ולתפוס את הבד מהחלק האחורי של הפנאל כמו שמרפדים דש בורד לאוטו לדוגמא.. ?

עכשיו איך אתה מתכון לעשות חור בבד לכוננים?

אם אתה עושה חור זה יגרום לבד שלך להתרופף... אתה צריך לשים שם מן מסגרת בעלת זווית של 90 מעלות כדי לתפוס את הבד טוב

כנ"ל בחור למאוורר.. מכיון שהחור הוא עגול זה יהיה לך קצת יותר מסובך.., שם אתה צריך להשתמש בדבר שנקרא Fan Duct ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה..

כך בחשבון שכיתמי שומן לא ירדו לך מהבד..

---

אתה מתכוון לעטוף את כל הפנאל הקדמי בזה ולתפוס את הבד מהחלק האחורי של הפנאל כמו שמרפדים דש בורד לאוטו לדוגמא.. ?

עכשיו איך אתה מתכון לעשות חור בבד לכוננים?

אם אתה עושה חור זה יגרום לבד שלך להתרופף... אתה צריך לשים שם מן מסגרת בעלת זווית של 90 מעלות כדי לתפוס את הבד טוב

כנ"ל בחור למאוורר.. מכיון שהחור הוא עגול זה יהיה לך קצת יותר מסובך.., שם אתה צריך להשתמש בדבר שנקרא Fan Duct ..

זה לא יהיה בד יבש אם לא הבנת. הבד מוספג בדבק אפוקסי ולאחר ייבוש מתקבל סקין קשה וחלק כמו מראה. אני יצלם את כל התהליך אז אתם תבינו בדיוק על מה מדובר.

לגבי חור למאוורר, אל תדאג אני יודע בדיוק מה לעשות ;)

ל YAP:

המארז כולו כנראה יצבע מחדש בצבע כחול מטאלי אבל זה רק הרעיון, בהמשך נראה מה מתאים בדיוק.

את הכפתורים מייצר חברה בריטית www.bulgin.co.uk

יש להם נציגות בארץ באיזור התעשייה בראשל"צ, תחפש שם באתר יש DEALERS ותראה בדיוק איפה זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...