תמונות חדשות של crysis ! עריכה 2 : נוספו גם בע"מ 20............................ - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות חדשות של crysis ! עריכה 2 : נוספו גם בע"מ 20............................

ultras5

Recommended Posts

אני כמעט בטוח שעדיין לא יצאו תמונות רשמיות..מה שהיה כאן בפורום היו תמונות מזוייפות ואם אני לא טועה היה דיון על 4 והביאו שם את התמונות האלה ואמרו שהן לא אמיתיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע מה איתכם אבל פעם אחרונה שעשיתי פרינט סקרין לא משנה כמה מהר הדברים זזו, לא היתה מריחה ::)

או שזה אפקט מיוחד, או שזאת עריכה.

20060726_12.jpg

כל התמונות אגב הם סצנות מוכנות מראש של המנוע של המשחק אבל שרינדרו טוב טוב טוב לפני שפירסמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש לי כבר סרטונים של קריסיס אחד מתוך המשחק ממש מגניב אתה יכול לערוך את הנשק שלך והכל זז

ושתי סרטונים שמדגימים את כל הטכנולוגיות..פשוט סרטון חייתי מראים שהכל זז והשמש חודרת דרך הכל

עננים ראליסטים...פשוט מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל פעם אחרונה שעשיתי פרינט סקרין לא משנה כמה מהר הדברים זזו, לא היתה מריחה ::)

20060726_12.jpg

כל התמונות אגב הם סצנות מוכנות מראש של המנוע של המשחק אבל שרינדרו טוב טוב טוב לפני שפירסמו.

אפקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודרך אגבבבבבבבבב כל אלה שחושבים שאין עלילה או הורגים רק חייזרים טועים..

היה רשום בכתבה שבניגוד לפאר קריי תיהיה עלילה יותר רצינית

ולא הורגים רק חוצנים הורגים גם הרבה מאוד אנשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[i

אני לא יודע איך זה הצלחה אבל אצלי כשאני עושה פרינט סקרים אז יש מריחה ואפילו מריחה רצינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ואיך הוא הגיע למסקנה שזה אפקט ולא עריכה????

כי לפי יש להם את האפקט הזה, MotionBlur.

אני לא יודע איך זה הצלחה אבל אצלי כשאני עושה פרינט סקרים אז יש מריחה ואפילו מריחה רצינית

אין מצב שתווצא מריחה בלי אפקט.

באיזה משחק זה קרה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...