תמונות חדשות של crysis ! עריכה 2 : נוספו גם בע"מ 20............................ - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות חדשות של crysis ! עריכה 2 : נוספו גם בע"מ 20............................

ultras5

Recommended Posts

נראה בהחלט מדהים.

עזבו אותכם DX10. קודם כל שהכרטיסים שלנו יוכלו להתמודד עם כמות הפוליגונים המטורפת שנראה שיש שם......... (מה שמגדיל מאוד את העבודה של ה Pixel shaders כמובן)

מצחיק, כי רק עכשיו אני בכלל מגלה את הגרפיקה של ומשחקי הדור הזה (מאז שקניתי מחשב לפני כחצי שנה).

רק אני מגלה את הגרפיקה המדהימה של על High-Very High + SM3 +AA וכבר יצא המשחק שיגרום לה להיות מיושנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו אז תגיד את זה וזהו

"אני אוהב לירות בבני אדם ולראות אותם מדממים"

אתה יודע? יש גם כל מיני נערים שניסו את זה ומצאו את זה כמדליק עד שהעיפו את ההורים שלהם לבתי כלא ועשו בלאגן לרוקסטאר

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה בהחלט מדהים.

עזבו אותכם DX10. קודם כל שהכרטיסים שלנו יוכלו להתמודד עם כמות הפוליגונים המטורפת שנראה שיש שם.........

מצחיק, כי רק עכשיו אני בכלל מגלה את הגרפיקה של ומשחקי הדור הזה (מאז שקניתי מחשב לפני כחצי שנה).

רק אני מגלה את הגרפיקה המדהימה של על High-Very High + SM3 +AA וכבר יצא המשחק שיגרום לה להיות מיושנת.

far cry נראה ממש עלוב ליד crysis (למרות שהוא אחלה משחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה בהחלט מדהים.

עזבו אותכם DX10. קודם כל שהכרטיסים שלנו יוכלו להתמודד עם כמות הפוליגונים המטורפת שנראה שיש שם......... (מה שמגדיל מאוד את העבודה של ה shaders כמובן)

שכחתה HDR

למרות שהכרטיס שלי לא תומך :(

אני מקווה להריץ את המשחק הזה על LOW

למרות שחוץ מהגראפיקה הדבר היחידי שהתלהבתי ממנו זה הפיזיקה בסרטון גיימפלי

שהורסים בתים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות משחק מושלם!

למרות שCRYSIS מתקרב לזה אבל יש בו משהו ממש מעפן וזה שהוא ממש קצר בערך 12 שעות שזה יומים גג שלושה וזהו...

ממשחק כזה מרתק צריך להנות הרבה...

למשל FAR CRY היה הרבה יותר ארוך נראה לי בערך 20 שעות... לקח לי הרבה זמן לסיים אותו...

נקווה אבל ששינוי הקושי ישנה את המשחק כך שנרצה לחזור ולשחק בו שוב.

"לא כל המשחק - בן ה- 12 שעות לפחות, לפי המפתחים - יתנהל על האיים הטרופיים. בחלקו השלישי והאחרון המצב מתדרדר והולך, החייזרים ממיטים שמות על האיזור, ולפני שנגיע לנצחון המיוחל עוד נצטרך לנהל מולם מרדפי מסוקים, לחסל את רובוטי-הענק שלהם עם משגרי טילים, ולבסוף אף לנהל את הקרב בתוך חללית הענק שלהם, באפס משקל"

אני לא יודע עד כמה הכתבה הזו אמינה אבל זה כתוב פה:

קישור:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3271153,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגראפיקה של ביכלל לא יפה חוץ מהים וזהו הצל של העצים ביכלל לא מדויק. גראפיקה של F.E.A.R בינתיים הכי יפה!

נו ברור..עברו 3 שנים מאז

יחסית לעכשיו הגרפיקה של עלובה אבל לזמנו היא הייתה מצויינת!

זה כמו להשוות לסופר מריו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית לעכשיו הגרפיקה של עלובה

אני לא יודע איפה אתה חי אבל היא לא נופלת משום מנוע גרפי שקיים בשוק.

גראפיקה של F.E.A.R בינתיים הכי יפה!

ראינו איזושהי סביבה פתוחה במנוע הזה? לא.

נכון מנוע מצוין , כבד, בעל אפקטים מעולים, אבל לא ראינו אותו בפעולה חוץ מבמסדרונות וחדרים סגורים וצפופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה בהחלט מדהים.

עזבו אותכם DX10. קודם כל שהכרטיסים שלנו יוכלו להתמודד עם כמות הפוליגונים המטורפת שנראה שיש שם......... (מה שמגדיל מאוד את העבודה של ה Pixel shaders כמובן)

מה זה פוליגונים ?

(חיפשתי בחיפוש בפורם ולא מצאתי תשובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המשולשים שמרכיבים את המודל

כמה שיותר, עושים אותו יותר ריאליסטי

אם אתה מכיר יש את הקניונים הישנים עם המכונות הענתיקות האלה שיש דמויות ממש לא עגולות, זה פעם שלא יכלו לשים הרבה פוליגונים

היום יש כל כך הרבה פוליגונים שהכל נראה מציאותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק בהחלט נראה טוב

אבל אני לא ממש אוהב לשחק במשחקים שצריך להרוג שם חייזרים וכדומה

כמו שגם לא כל כך אהבתי את FEAR כי היו בו דברים לא ריאליסטים כמו נינג'ות שרצות על הקיר וכדומה

אבל אני בהחלט ינשה את המשחק אולי אני יוהב אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...