תמונות חדשות של crysis ! עריכה 2 : נוספו גם בע"מ 20............................ - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות חדשות של crysis ! עריכה 2 : נוספו גם בע"מ 20............................

ultras5

Recommended Posts

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל החידושים האלה רק עושים סלט בראש ומשחק הופך ממהנה למעצבן...אני אומר לכם לחצי מהאנשים לא יהיה כוח לשחק בו בכלל בגלל כל החידושים האלה למשל בנשק שיש מיליארד אפשרויות כל הattachments וכל החארטות האלה זה סתם עושה כאב ראש...אני אוהב התפתחות טכנולוגית והכול אבל לפידעתי גיימפלי מהנה ופשוט הכי טוב שישקיעו יותר בפיתוח הבינה המלאכותית והגרפיקה ולא באינסוף אפשרויות שעושות כאב ראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירסמו כבר דרישות למשחק?

יש פה דיון נרחב על הנושא.

כל החידושים האלה רק עושים סלט בראש ומשחק הופך ממהנה למעצבן...אני אומר לכם לחצי מהאנשים לא יהיה כוח לשחק בו בכלל בגלל כל החידושים האלה למשל בנשק שיש מיליארד אפשרויות כל הattachments וכל החארטות האלה זה סתם עושה כאב ראש...אני אוהב התפתחות טכנולוגית והכול אבל לפידעתי גיימפלי מהנה ופשוט הכי טוב שישקיעו יותר בפיתוח הבינה המלאכותית והגרפיקה ולא באינסוף אפשרויות שעושות כאב ראש

תאמין לי שכל האנשים ירצו לשחק בו רק בגלל החידושים וכל ה"חארטות" האלה

מה, לא נמאס אותם משחקים כל הזמן ? חידושים זה דבר מבורך , וכמה שיותר - יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום סלט ושום בטיח

הולך להיות אחלה משחק

ויש גם אחלה עלילה לדעתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? והאלף לייף 2 זה די קרוב, וזה נחשב משחק עם עלילה מעולה. הכל משנה איך מספרים אותו, למרות שאם זה הולך להיות כמו FARCRY אז העלילה רק תתן קצת טעם למשחקיות ולא ממש יהיו חלקים שלמים של עלילתיות..

לפי הסרטון זה נראה משחק די כיף, במיוחד הפיזיקה שלו, ומספיק שיש משהו עם מנוע גרפי כזה חזק ומרהיב שזה יספק את רוב הגיימרים שלא משחקים בכלל בז'אנר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז תגיד את זה וזהו

"אני אוהב לירות בבני אדם ולראות אותם מדממים"

אתה יודע? יש גם כל מיני נערים שניסו את זה ומצאו את זה כמדליק עד שהעיפו את ההורים שלהם לבתי כלא ועשו בלאגן לרוקסטאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...