תמונות חדשות של crysis ! עריכה 2 : נוספו גם בע"מ 20............................ - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות חדשות של crysis ! עריכה 2 : נוספו גם בע"מ 20............................

ultras5

Recommended Posts

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח מי רב..?

ואגב התמונות הם לא רק הדבר היחידי אפשר לראות גם לפי הסירטונים שהם לא "מפוברקים" בשום מצב

ועוד משהו לגבי הדמויות הכריסיס שמישהו פה אמר מרובעות אני לא יאמר דבר ורק יתן את התמונות הבאות:

אני את שלי אמרתי.. :-\

תסתכל על ההבדל בין הפנים האלו לבין התמונה של החייל המלא בשיחים. לא דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם זה שהגרפיקה ב Crysis נראת מדהים. מה הקטע בלהשוות אותה למשחק מלפני שנתיים?

אני באמת לא מבין את הווכוח פה. אבל מי שמשוכנע ש HL2 נראה טוב יותר- שיהנה. חוסך כסף על עוד כרטיס מסך. ;)

בכל מקרה- אני מסכים עם הקטע של ההגזמה בדרישות המערכת. פשוט לא יתכן שבן אדם יקנה כרטיס מסך יקר ותוך שנה הוא כבר לא יוכל להריץ משחקים על HIGH.

אחרי שקניתי את המחשב הנוכחי שלי (כמובן שלא חשבתי שאני קונה את ההכי טוב שיש, אבל כן קניתי כרטיס מסך דיי מכובד ליום שבו הוא יצא) הופתעתי לגלות שאני עדיין צריך להריץ משחקים חדשים על MED (טוב, בעיקר את Oblivion).אין מה לעשות, זה פשוט מעצבן. שלא נדבר על עוד שנתיים. המחשב שלי יהיה אז עגלה.

אם הייתי קונה 360, לדוגמה, הייתי נהנה גם עוד שנתיים, בלי העצבים של להוריד את הגרפיקה ל LOW.

בקיצר, בדיעבד גיליתי שעדיף לקנות מחשב זבל וקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתרון לכל הבעיות של השידרוגים היקרים והתכופים האלו שצריך לעשות כל שני וחמישי למחשב:פשוט משחקים במשחקים ישנים יותר, מישהו פעם אמר את זה כאן, ואני מגלה להפתעתי שזה מה שאני עושה גם ככה, ולא בגלל שאני רטרו, אלא בגלל שהמשחקים החדשים משעממים יותר-אולי לא מבחינה גרפית, אבל משחקית כן.

הצד השני של הסיפור הזה הוא שאתה תמיד תשחק משחקים ישנים יותר, ואין את ההרגשה של משהו מרענן שמשחקים, אהה שטויות, למי אכפת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם זה שהגרפיקה ב Crysis נראת מדהים. מה הקטע בלהשוות אותה למשחק מלפני שנתיים?

אני באמת לא מבין את הווכוח פה. אבל מי שמשוכנע ש HL2 נראה טוב יותר- שיהנה. חוסך כסף על עוד כרטיס מסך. ;)

בכל מקרה- אני מסכים עם הקטע של ההגזמה בדרישות המערכת. פשוט לא יתכן שבן אדם יקנה כרטיס מסך יקר ותוך שנה הוא כבר לא יוכל להריץ משחקים על HIGH.

אחרי שקניתי את המחשב הנוכחי שלי (כמובן שלא חשבתי שאני קונה את ההכי טוב שיש, אבל כן קניתי כרטיס מסך דיי מכובד ליום שבו הוא יצא) הופתעתי לגלות שאני עדיין צריך להריץ משחקים חדשים על MED (טוב, בעיקר את Oblivion).אין מה לעשות, זה פשוט מעצבן. שלא נדבר על עוד שנתיים. המחשב שלי יהיה אז עגלה.

אם הייתי קונה 360, לדוגמה, הייתי נהנה גם עוד שנתיים, בלי העצבים של להוריד את הגרפיקה ל LOW.

בקיצר, בדיעבד גיליתי שעדיף לקנות מחשב זבל וקונסולה.

תשמע מה אני יגיד לך אתה צודק...אבל למשל שתקנה אז אתה לא תצטרך לשדרג אותו ובעוד שנתיים הגרפיקה תשאר אותו דבר אבל במחשב המשחקים מתפתחים מהר וחייבים לשדרג בגלל שהגרפיקה יותר טובה מ360 בהרבה

מה לעשות על איכות משלמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה ההבדל מה שאתם אומרים. הרי כל היופי שאתה מחבר קונסולה כמו 360 לטלוויזיה הפיסחת חסרת הרזולוציה הגבוהה, זה שאתה מקבל FSAA אוטומטית כי אף אחד באמת לא רוצה לראות פיקסלים, ואם הכל מרוח יפה במסך גדול אז מה זה משנה אם זה 130000X23000 לעומת 640X400?

כל הפונקציה של האליאסינג היא הרי בשביל לתת את המריחה הזאת שיוצאת אוטמטית בכל פיסחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ראיתי סירטון של crysis אם המיפלצת חרק הזה

ולא יתלהבתי סבבה גרפיקה יפה אבל יהיה רק 4 סביבות מישחק

ותבינו אחת זה יער ואחת זה יער בשלג :kopfpatsch:

עוד 2 סביבות יהיו אחת סביבה חיזרית ואחת בנושאת

זה הכל וזה אומר שמהר מאוד הסביבות ימאסו

חוץ מיזה הרובוט חרק לא זז הרבה ולא רהיתי משהו שבאמת מרגש אותי

אפילו הפירסומת האומנם ילדותית אבל מגניבה לדרגון קווסט לDS

הרבה יותר ריגשה אותי

אבל אני גם ככה חולה על RPG יפנים :nixweiss:

קבלו-

http://www.youtube.com/watch?v=hINmpSd_dMU&mode=related&search=

וכן המישחק ניראה מאוד ילדותי אבל ראיתי סירטוני מישחקיות והמישחק ניראה כיף מאוד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ראיתי סירטון של crysis אם המיפלצת חרק הזה

ולא יתלהבתי סבבה גרפיקה יפה אבל יהיה רק 4 סביבות מישחק

ותבינו אחת זה יער ואחת זה יער בשלג :kopfpatsch:

עוד 2 סביבות יהיו אחת סביבה חיזרית ואחת בנושאת

זה הכל וזה אומר שמהר מאוד הסביבות ימאסו

חוץ מיזה הרובוט חרק לא זז הרבה ולא רהיתי משהו שבאמת מרגש אותי

אפילו הפירסומת האומנם ילדותית אבל מגניבה לדרגון קווסט לDS

הרבה יותר ריגשה אותי

אבל אני גם ככה חולה על RPG יפנים :nixweiss:

קבלו-

http://www.youtube.com/watch?v=hINmpSd_dMU&mode=related&search=

וכן המישחק ניראה מאוד ילדותי אבל ראיתי סירטוני מישחקיות והמישחק ניראה כיף מאוד :xyxthumbs:

עשה טובה לך ולכולם ושתוק :please:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשה טובה לך ולכולם ושתוק :please:

למה כי אני לא זונת גרפיקה יותר ?

אני פעם גם היתלהבתי וקניתי תN64 הרבה לפני שהפכתי לפאן של

אני קניתי תN64 כי חשבתי

64 ביט בימקום 32=גרפיקה מדימה=כולם יקנו N64 וזה יהיה מכשיר מצוין

בפועל מאריו 64 היה חדשני וקיבל ביקורות טובות ואפילו עזר מאוד להכניס תתלת מימד

אבל אני אהבתי יותר את מאריו לSNES

בסוף הPS1 ניצח תN64 והיה לו גרפיקה הרבה פחות טובה במישחקי "אמיתים"

מה שאני מנסה לומר שצריך לעזוב תעינין של הגרפיקה

כן זה חשוב כן היתי רוצה שכל פאלפון יוכל להציג גרפיקה וצליל כמו שיש ב360

אבל בפועל זה לא הכל

מה עדיף

1-דום 3

2-האגדה של זלדה לינק לעבר

?

1-הCNC החדש שEA מפתחת

2-אחד מהמישחקים הקודמים בסידרה?

:lol: :lol: :lol:

בקיצור רוצה להיות זונת גרפיקה בבקשה אבל אני לא ישתוק ביגללך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...