שאלה לגבי MEMTEST86 שלא מצוינת ב- FAQ + בעיות איתחולים של המחשב שלי. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי MEMTEST86 שלא מצוינת ב- FAQ + בעיות איתחולים של המחשב שלי.

radioded

Recommended Posts

אחרי חודשים על גבי חודשים שאני סובל מאיתחולים של המחשב שלי ואחרי שכבר כמעט הכרזתי על "מוות קליני" שלו החלטתי לנסות לשפר את המצב...

נכנסתי ל - FAQ ועיינתי בכל הקשור לאיתחולים ולגורמים האפשריים להם (מכירים את זה שנדמה לכם שיש בערך את כל הבעיות שיכולות לגרום לאיתחול עצמי של המחשב??).

בכל אופן... מדובר במחשב שנרכש בסביבות ב- נובמבר 2000 - 3 800mhrtz , במקור היה לו כרטיס אחד sdram 128Mb

כל האיתחולים של המחשב התחילו אחרי שהוספתי עוד סטיק של 64Mb... ולפני חצי שנה אף הוספתי עוד אחד של 128M.

אתמול החלטתי ע"פ המלצת ה- FAQ פה להריץ את memtest, פעלתי אחר ההוראות ועשיתי boot מה-CD ואכן הבדיקה החלה ותוך שעה מצאה לי מעל ל - 5 מיליון שגיאות, הבעיה היא שלא ידעתי כמה זמן זה לוקח וכמה זמן צריך להריץ אותה אז הפסקתי אותה. היום קראתי באחד הת'רדים פה שהבדיקה לא מפסיקה בעצמה.

עכשיו אני מניח שעלי להוציא את הסטיק שנראה לי חשוד ולהריץ שוב את הבדיקה, השאלה היא כמה זמן צריך להריץ אותה בלי שאקבל שגיאות כדי שאדע ששני הסטיק האחרים לא פגומים, חצי שעה? שעה? ... אשמח לקבל תשובה בנושא.

הייתי ממליץ לאחראי הפורום להוסיף את המידע לגבי memtest86 בכל הקשור לזמני התוכנה כי מי שמפעיל אותה לא יודע כמה זמן הוא צריך להריץ אותה...

דבר אחרון: לפעמים המחשב שלי עושה איתחולים ברצף מבלי להצליח להגיע בכלל לוינדואוס(בדר"כ אחרי כמה שעות רצופות של עבודה) - אחרי האיתחול הראשון הוא מגיע לעמוד ששואל אותי אם אני רוצה להתחיל את הוינדואוס ב safe mode או באופן רגיל, אני בוחר רגיל כמובן ואז שוב הוא עושה איתחול ומגיע לשאלת ה safe mode - וחוזר חלילה, מה שאני עושה אח"כ זה מכבה את המחשב ישירות מה- power הראשי שלו אבל אח"כ הוא לא נדלק לאיזה חצי שעה בערך, וספק הכח מגיע לרמות חום מטורפות במצב הזה, ואחרי איזה חצי שעה הוא שוב נדלק והכל בסדר, אתם חושבים כמוני שהבעיה היא בספק? התחממות יתר? אם אתם מכירים בסימפטומים אלה אנא עיזרו לי...

תודה רבה מראש

שלכם

עודד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם זה שהוא מצא על ההתחלה כול כך הרבה שגיאות מלמדות על סטיקים של דפוקים לגמרי בריבוע

לכן אמליץ לך לנסות להשיג סטיקים נורמלים תקינים או פשוט לשדרג תמחשב כי לא נראה לי שהיום אפשרי למצוא כאלה ישנים תקינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה כול פעם להריץ תבדיקה במשך שעה על כול סטיק בנפרד תנסה לשחק גם עם הסלוטים אולי יעזור

בנוגע לבעיה השניה נשמע כמו בעייה עם הספק כוח תקנה איזה ספק נורמלי של fsp ב200 שקל יעשה תעבודה

ותנסה לרענן משחה טרמית+ להוסיף כמה מאוררים שיזרקו אוויר קר לתוך המארז וככה תפתור גם את בעיית החום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה כול פעם להריץ תבדיקה במשך שעה על כול סטיק בנפרד תנסה לשחק גם עם הסלוטים אולי יעזור

בנוגע לבעיה השניה נשמע כמו בעייה עם הספק כוח תקנה איזה ספק נורמלי של fsp ב200 שקל יעשה תעבודה

ותנסה לרענן משחה טרמית+ להוסיף כמה מאוררים שיזרקו אוויר קר לתוך המארז וככה תפתור גם את בעיית החום

סבבה, אני אעשה את הבדיקה איך שאני מסיים פה בעבודה...

לגבי הספק - כמה W אני צריך? 400?

וסורי על הבורות... אבל מה זה "לרענן משחה טרמית"? ... מה זה משחה טרמית בכלל?

וכמה מאוורים אני צריך? ועל מה לכוון אותם? ללכת למעבדה שישימו לי פשוט?

אחחח... כמה שאלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא פה http://hwzone.co.il/guides/as_apllying/

ומאוררים תכון אותם שיכניסו אוויר למארז, זה לא בעיה

בנוגע לספק תן תמפרט ולא צריך 400 וואט נראה לי 300 יספיקו אבל 300 איכותים של ספק איכותי ולא גנרי זבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקצוען טהור... הבה אעדכן אותך בתוצאות:

- הוצאתי את הסטיק של ה- 64Mb (ככה שנשארו שני סטיקים של 128Mb) וערכתי את הבדיקה שוב, לא נמצאו שגיאות הפעם.

כדי להיות בטוח שהסטיק ההוא היה באמת בעייתי אז השפרצתי עליו ספריי מגעים (גם על השניים האחרים) ושמתי אותו בסלוט אחר ושוב הרצתי את הבדיקה ואכן נמצאו שוב שגיאות.... אז הוצאתי אותו ושוב ערכתי את הבדיקה ;) - ושוב לא נמצאו שגיאות, אבל המחשב עובד טיפ טיפה יותר לאט, אז אני צריך לקנות איזה עוד סטיק של 128 או 256 מגה.

- בנוגע לחום... :kopfpatsch: הממממ... אל תצחק עלי אבל המאוור של הספק פשוט לא עבד :smile1:, אז הוא הגיע לטמפ' מטורפות, הוצאתי וניקיתי אותו והוא עובד עכשיו אבל די לאט, אני אחליף את הספק נראה לי לאיזה 300W , נראה לי שזה יספיק כי כרגע יש לי 230W...

אז זהו בינתיים, תודה רבה

עזרת לי מאוד

עודד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...