התייעצות אחרונה לגבי בחירת ספק, רגע לפני קניה ( דחוף וחשוב! ) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות אחרונה לגבי בחירת ספק, רגע לפני קניה ( דחוף וחשוב! )

yuval1101

Recommended Posts

היי,

המפרט שלי הוא: 7800GT, לוח אם של אינטל 775, מעבד פנטיום 4 3.0, 2 דיסקים קשיחים של 80GB ושל 250 , 5 מאווררים, בקר תאורה של סאן בים הקמיליון, מאוורר למעבד ה-BT, כרטיס קול לא זוכר איזה אבל משהו ממוצע, 2 צורבים של , כונן מעפאן של דיסקטים, 1GB פנימי ומתכוון לשדרג ל-2GB. ולפי מה שהבנתי הוא צורך בין 350W ל-400, אבל קחו בחשבון שאני אולי אשפר בעתיד את המחשב ואוסיף לו דברים ואני רוצה שהספק יחזיק אותם בלי בעיה ובשקט.

עכשיו לשאלה, מה הספק הכי טוב, איכותי, מומלץ והכי חשוב שקט שאני יכול לקנות ושכדאי לקנות ב-500 שקל ( עם סטיה קלה למעלה ) למחשב שלי???

האם זה האנרמקס ליברטי 400W?

כאילו, אני יודע שזה אחד הספקים, אבל יש מצב שבמחיר הזה ( או קצת יותר ) אני אמצע ספק טוב יותר ושקט יותר? או אולי ספק קצת קצת פחות טוב אבל עם יותר W וכך הוא יהיה שקט יותר???

ורק שתזכרו, אני ואני משחק במשחקים הכי כבדים שיוצאים, וכך אני אעמיס הרבה על המחשב, ואני רוצה שהספק ישמור על כמה שיותר שקט במאמץ, וגם כמובן כאשר המחשב כמעט לא עושה כלום וכשאני רק גולש ושומע ועובד עם תוכנה תוך כדי או משהו כזה, אז שיהיה חרישי ואני לא רוצה לשמוע אותו בכלל.

וקחו בחשבון שגם בעוד שנה שאני אשחק במשחקים חדשים אז זה בכלל יעמיס לי על המחשב.

אז אנא תענו מהר כי אני רוצה לקנות היום את הספק אם אני אקבל את התשובות ;D

תודה מראש,

יובל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה500# ספק כח: ENERMAX LIBERTY 400W יחזיק לך את המחשב מצויין

ומחזיק גם ומחשבים יותר טובים משלך אין לך מה לדאוג אולי מרעש בזה אני לא מבין כמה רעש זה עושה הספק הזה

אבל מבחינת כוח זה יחזיק לך את המערכת מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מבחינת שקט ( אתה יודע, אולי אני אקנה ספק עם 500W שיהיה הרבה יותר שקט )???

כי אני מוכן לשים עוד 60 שקל בשביל ספק טוב יותר. אתה בטוח במאה אחוז שאין משהו אחר???

ועכשיו שאני חושב על זה, אולי אני אוסיף עוד כסף ואקנה את: http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4018 מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שהוא יהיה יותר שקט? כי יש הבדל של 100W.

ליאור מה אתה אומר???

נ.ב

ככל הנראה אני לא אקנה היום את הספק, אני מניח שהשבוע, אז יש עוד זמן לענות ( אבל ככל שיותר מהר, כך אני אקנה יותר מהר, אז בבקשה... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח? כי גם על הספק של FSP היה ביקורת מצוינת באתר הזה + הוא 500W שזה הרבה יותר.

וגם בביקורת היה כתוב שיש לו רק 23DBA ב-50% עומס, אתה יודע כמה יש לליברטי.

ויש מצב שאת השואל בפורום אחר בחו"ל שאתה מכיר ק כדי להיות בטוח ב-100% כי זה נראה מוזר.

ודבר אחרון, יש לליברטי הגנה מפני ברקים

ואני מצטער שאני מציק ככה, אבל אני רוצה את הכי טוב שאני יכול להשיג ;D וגם זה נשמע מוזר שהספק של ה-400W יהיה כלכך שקט אצלי, בגלל שהספק של ה-500W יתאמץ פחות ולכן הוא יהיה שקט יותר? לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח? כי גם על הספק של FSP היה ביקורת מצוינת באתר הזה + הוא 500W שזה הרבה יותר.

ויש מצב שאת השואל בפורום אחר בחו"ל שאתה מכיר ק כדי להיות בטוח ב-100% כי זה נראה מוזר.

ודבר אחרון, יש לליברטי הגנה מפני קצרים?

ואני מצטער שאני מציק ככה, אבל אני רוצה את הכי טוב שאני יכול להשיג ;D וגם זה נשמע מוזר שהספק של ה-400W יהיה כלכך שקט אצלי, בגלל שהספק של ה-500W יתאמץ פחות ולכן הוא יהיה שקט יותר? לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודבר אחרון, יש לליברטי הגנה מפני קצרים?

שום ספק לא נותן הגנה נגד ברקים.

וכל ספק נותן הגנה נגד קצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לליברטי יש את כל ההגנות-תיבדוק במיפרט

מעבר לזה -זה שהוא חזק ומחזיק מצויין-אין ויכוח.והוא גם שקט מאד-ב1400 סל"ד אתה לא שומע אותו ביכלל(בזמן מאמץ)רוב הזמן הוא על 1100 סל"ד

ומה ששומעים זה את המאוורר של הציפסט. :yelclap:

אחלה של דבר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...