התייעצות אחרונה לגבי בחירת ספק, רגע לפני קניה ( דחוף וחשוב! ) - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות אחרונה לגבי בחירת ספק, רגע לפני קניה ( דחוף וחשוב! )

yuval1101

Recommended Posts

השקט המוחלט של seasonic הוא ממש יורגש יחסית לליברטי אם תעמיד אותם באותו עומס???

ועד כמה הליברטייותר חזק מה seasonic? ויכול להיות שבגללשהוא יותר חזק, אז מעמץ מסוים שאני אפעיל עליו פחות יעמיס עליו מאשר על ה-seasonic ולכן הוא ישווה את השקט??? ומה החשיבות של החוזק שישלועלה- seasonic???

ואיזה ספק לדעתך עדיף לקחת מביןהשנים,תחשב בכך שאני מעמיס על המחשב ושקט מאוד חשוב לי, אבל גם חוזק חשוב לי מאוד, ותתייחס גם למפרט שלי אם זה משנה

לדעתי ההבדלים בשקט (והדגש הוא על הבדלים בשקט) יהיו ברורים רק עם מודד דציבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל תגיד, שאמרתה- "לדעתי ההבדלים בשקט (והדגש הוא על הבדלים בשקט) יהיו ברורים רק עם מודד דציבלים", התכוונתה שאני לא ארגיש את הבדלי הרעשים???

וזה שהליברטי יותר חזק, אולי יביא לכך שמאמץ מסוים שאני אפעיל עליו פחות יעמיס עליו מאשר על ה-seasonic וכך אולי הוא ישווה את השקט???

ואיך החוזק של הליברטי יורגש???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל תגיד, שאמרתה- "לדעתי ההבדלים בשקט (והדגש הוא על הבדלים בשקט) יהיו ברורים רק עם מודד דציבלים", התכוונתה שאני לא ארגיש את הבדלי הרעשים??? כן

וזה שהליברטי יותר חזק, אולי יביא לכך שמאמץ מסוים שאני אפעיל עליו פחות יעמיס עליו מאשר על ה-seasonic וכך אולי הוא ישווה את השקט??? לא, ל-Seasonic יש בקר מאווררים שמיועד לשקט מוחלט, האנרמקס יתקשה להתמודד מולו גם בעומסים יותר נמוכים

ואיך החוזק של הליברטי יורגש??? תוכל להעמיס עליו הרבה יותר דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, זה נשמע מוזר כי מה שאמרתה לי זה דבר לא טוב, אבל זה ממש ממש משמח אותי, כי זה הביא אותי להחלטה, אני קונה את הליברטי ;D :cool2: ;D

סוף סוף החלטתי, השקט מאוד חשובלי, אבל אפילו יותר חשוב לי שהספק יבוא עם טוב וישמור עליו שיפעל לאורך זמו כמו שצריך ועל זה אני לא מתפשר, לכן אני הולך על הליברטי ;D

רק דבר אחרון, יש חיסרון או משהו כזה שאני צריך לדעת על הליברטי??? ואת הכפתור שיש עליו של כיבוי והפעלה, תמיד להשאיר על פועל?

תודה רבה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי ספקים של OCZ?

(אגב שמתי לב שה Powerstream 420w נעלם! מישהו יודע למה?)

זה גם אני רציתי לדעת למה, אבל שווה לחפש בזאפ, אולי תמצא שם אותו.

בכל אופן, אני תמיד רואה שהבחירה של הליברטי פה מוסכמת על כולם פה אחד... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי ספקים של OCZ?

(אגב שמתי לב שה Powerstream 420w נעלם! מישהו יודע למה?)

ModStream 450W טוב יותר למערכות מבוססות P4 / PD לאוברקלוק

הופסק ייצורו של ה-PS 420 (כמו כל סדרת ה-PS), עכשיו יש סידרת PS Ready שבה יש רק 520W ו-600W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...